צהריים טובים לכן

צהריים טובים לכן

אני מקווה שתוכלו לעזור לי אני בהריון בשבוע 7 אחרי הפריות רבות, היה כבר אולטרסאונד ראינו דופק והכל בסדר תודה לאל
השאלה שלי היא -ביום ה-12 היה לי בבדיקת הבטא 60 ואחרי יומיים היה לי 239 - אם זה בסדר או שזה מעט מידי ? האם זה אומר משהו לגבי המשך ההריון כי קראתי שיש בנות שמתחילות מבטא מאוד גבוהה אודה לכם על כל תשובה

venus13

New member
קודם כל מזל טוב - והכל בסדר ../images/Emo140.gif

הבטא אמורה להכפיל את עצמה בכל יומיים ואצלך היא הרבה יותר מהכפילה את עצמה מאחלת לך המשך הריון קל ותקין ואוצר קטן ביד בסופו ונוס

Mלעתיד

New member
שלום לימורי וברוכה הבאה...

הכפלת בטא מצוינת... יש כאלו שמתחילות בבטא 12 ויש כאלו שמתחילות בכמה מאות... כבר גילינו פה שזה לא אומר כלום לא לגבי ההריון ולא לגבי מספר עוברים...אצל כל אחת זה יכול להיות שונה.. בכל אופן מזל טוב ובהצלחה, המשך עגול ומשעמם...

נתנאלה2

New member
רגע רגע!

לא הבנתי? אמרת שראית דופק? מה אכפת לך מהביטא? את יודעת בסופו של דבר יוצא תינוק/ת קטנ/ה מהביטא............ לדעתי עברת את השלב של להסתכל על ההכפלה המשך הריון תקין וקל

ברוכה הבאה

והמון מזל טוב על ההריון אחרי מאמצים כל כך רבים. מה שחשבו בבטא זה שהיא מכפילה את עצמה כמו שצריך.ואת זה היה אצלך ובגדול. ובכל מקרה - אם כבר ראיתם דופק - אז זה מה שבאמת חשוב. מאחלת לך המשך הריון תקין ואם אפשר, גם קל. WELCOME!

TWEETY =^.^=

New member
ברוכה הבאה לבית העגול../images/Emo24.gif

המשך הריון קל עגול וכייפי

חמניה1

New member
זה אומר שזה בסדר

ומכיוון שראית דופק אני לא חושבת שזה צריך להטריד אותך. בהצלחה ושיעבור בקלות ובשעמום תמידי.

זה מצויין../images/Emo45.gif והמון מזל טוב../images/Emo42.gif

המשך הריון, קל מהנה ופורה. לבנדרית

Gali1973

New member
ברוכה הבאה אלינו ../images/Emo140.gif

העיקר הדופק, ומעכשיו ועד הסוף שיהיה רגוע וטוב.

כגפן

New member
../images/Emo49.gifיש דופק = יש חיים = יש הריון

והבטא היסטוריה. בהצלחה

למעלה