צהריים טובים לכולם

תוכי

New member
צהריים טובים לכולם ../images/Emo9.gif

קוראים לי זהבית התחלתי את הדיאטה של ד"ר חרמון וירדתי בשבוע הראשון 3 קילו והשבוע השני מחר אוכל לדעת מה התוצאות. ויש לי עוד דרך ארוכה בערך 30 קילו בקיצור, הצצתי ואהבתי ואולי אשאר שיהיה לכולם בהצלחה בדיאטות והעיקר לא להשבר

b u b a

New member
אין דבר כזה "אולי"!!!!

אחותי, ברגע שנכנסת - - - - > נשארת!!!!
כל הכבוד לך על הירידה הכל כך מהירה!!!
שיהיה המון בהצלחה בהמשך......ועם הקצב הזה תוך חודש את כבר יותר רזה ממני....אוף!!!
תודיעי לנו מה התוצאות אחרי מחר!!!! בהצלחה! לירון

kiticat

New member
את מוזמנת להשאר, ובלי אולי...

הדרך ארוכה ומפותלת. אבל כל מסע מתחיל בצעד אחד... אז עשית שלושה צעדים כבר!!!! אני לפחות גילתי שלהסתכל על כל התמונה זה מדכא למדי. לכן עדיף לצפות לקילו הקרוב שיירד..... ברוכה הבאה, ונשמח לקבל עידכונים.

תוכי

New member
תודה בנות על העידוד ו .....

צירפתי לכן מתכונים לדיאטה בהצלחה בנות

behappy

New member
שלום זהבית!!../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

......טוב אז אני רואה שכבר הסבירו לך איך זה הולך פה.....הגעת,ועכשיו הבחירה לא בידיים שלך......את חייבת להשאר אחרת יהיה לא נעים!!
חחחחח...סתאם בצחוק...ברוכה הבאה והלוואי תישארי!! ו...הממ..אני לא ממש בטוחה שהדיאטה של ד"ר חרמון כל כך טובה...היא לא ממש בריאה,ויורדים אמנם המון במקל בל בעיקר ממסת שריר ולטווח ארוך זה יכול לגרום להשמנה,ובגדול...אז
ואולי תשקלי להחליף דיאטה למשהו קצת יותר הגיוני ולא עינוי טוטאלי של הגוף?? ...אבל זו החלטה שלך...בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ולכל בעיה,שאלה וגם בשורות טובות כמובן-אנחנו פה...
משיר

ממיתוש

New member
מזה מזה מזה....?!

שלוווום...וקודם כל ברוכה הבאה..
נראה לך שאת יכולה ללכת..את כבר פה וזה אבוד לך..
..חחח...
ומה שרציתי להגיד לך מתוקה שכמותך..כל הכבוד..
3 קילו בשבוע...זה המון..איזה יופי..
אבל שמעתי שעם הדיאטה שלו עולים במשקל אחריי זה..וזה גם דיאטה נורא קשה לא..?? טוב..תעשי את החלטה שלך...אבל בכל מקרה כל הכבוד..
..ואוהבת המון המון המון...
ליאור

תוכי

New member
היי קליפס

זו דיאטה עם אוקפנטורה באוזניים (מחטים) + דיאטה שבועית שמקבלים

הגנובה

New member
הי ../images/Emo118.gif

יופי שאת כאן! גם אני חדשה ... טרי מהיום ... ודי מעניין ומהנה לי כאן! אני בטוחה שאכנס שוב ושוב לפורום הזה.
אני לא רוצה להוצאי לך את הרוח מהמפרשים... 3 קילו זה המון! חברה שלי הורידה אצלו 12 ק"ג וזה היהי נהדר... אבל
לצערי הרב
!! כשהיא הפסיקה ללכת אליו היא העלתה את הכל... עם ריבית!!! כך שבאמת
ואולי בכל זאת תנסי משהו שפוי יותר.... ילך יותר לאט... אבל הסבלנות כדאית!!! אני יודעת מנסיון שקל להגיד וקשה לבצע!!! אבל הכל עדיף על הנדנדה הזאת במשקל... ובטח ובטח שלגוף שלך - דיאטה מאוזנת ובריאה - זה הרבה יותר בריא!!! אני עשיתי דיאטה דומה אצל ד"ר שוורץ - ובאמת ירדתי 10 ק"ג בשלושה חודשים - אבל כמו שאת מבינה - העליתי אותם + לאחר שהפסקתי ללכת אליו... אין כאן קסמים ואי אפשר לשלוף
... אך אם זאת הדרך שבחרת בה - שיהיה לך בהצלחה ותהני ממנה!!! להשתמע! או בעצם להתכתב!

למעלה