צהריים טובים לכולם

צהריים טובים לכולם../images/Emo42.gif

שלום לכולם אני חדשה פה... אני מדי פעם נכנסת,קוראת ומתעדכנת וכל פעם שאני נכנסת אני אומרת לעצמי שאני אכתוב אבל אני לא יודעת מאיפה להתחיל... עכשיו אני יודעת זה התחיל לפני שנה כאשר התחלתי בדיאטת רצחחח. הייתי קמה בבוקר אוכלת קורנפלקס ב7:00 לא אוכלת כלום עד השעה 15:00 ככה אפילו יותר באה הביתה אוכלת פרוסה וזהו! ככה כל יום ושהפסקתי עם זה כי כולם אמרו לי שרזיתי המון וזה מגעיל אז התחלתי לאכול רגיל וכל פעם אחרי ארוחה שהייתי אוכלת הייתי מרגישה נורא עם עצמי הייתי אומרת לעצמי "למה אכלתי ואם לא הייתי אוכלת הייתי עכשיו יותר רזה..." וכל מיני משפטים מפגרים אז מה הייתי עושה הייתי הולכת לשירותים ופשוט מקיאה הכל וכדי שלא ישמעו אז הייתי פותחת את המים של האמבטיה זה המשיך ככה במשך כמה שבועות עד שהתחילו לשים לב היועצת של הביצפר החברות ההורים... והבטחתי להם והבטחתי לעצמי שאני אפסיק! ואכן הפסקתי עם זה למשך כמה זמן אבל כנראה שאני לא חזקה כי חזרתי לזה ועכשיו זה אפילו לעיתים תכופות יותר.... אבל את האמת להגיד לכם אני אחרי שאני אוכלת אני מרגישה רע עם עצמי אבל אחרי שאני מקיאה אז אני מרגישה טוב כל כך! עכשיו אף אחד לא יודע על זה חוץ מאחת פה בפורום שאני מדברת איתה באיי סי קיו
ונורא קשה לי לשמור את זה בבטן ופשוט הרגשתי שאני חייבת להוציא את זה! תודה... המשך יום נעים

גילי 69

New member
יופי, הוצאת את זה...

ומה עכשיו? תמשיכי להקיא? תמשיכי להסריח, להרוג את עצמך בהדרגתיות, להרוס כל איבר בתורו ולהתמכר לתחושה של אפיסת כוחות??? מתים מזה, יקירתי. אז יופי, אמרת את זה.. אנשים שמורגלים לתחושות הנוראיות האלה קוראים את זה ומהנהנים לעצמם, וחושבים- אה, הבולמיה מכה שנית... טפלי בעצמך. זאת לא דרך חיים אלא דרך ישירה אל המוות. מצטערת אם אני בוטה.

הןצאת את זה?

ומה הלאה? זה קצת כמו להקיא... הוצאת אבל נשארת עם כל החרא... ככה את מתכננת להמשיך??

מיכל..~

New member
../images/Emo20.gif ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif

אחרי שסיפרת ושיתפת... ומה עכשיו???

מקסימונת שלי../images/Emo24.gif

כ"כ שמחה שבאת לכתוב בפורום המדהים הזה כ"כ מגיע לך להחלים כ"כ מגיעה לך להיות מאושרת ואמא לילדים בעתיד אולי הפורום הזה יצליח להראות לך כמה המחלה הזו הרסנית וכמה כוח רצון צרי ךלהיות ל ךעל מנת לצאת ממנה אח"כ מאחלת לך ולכולנו שנהיה חזקות ויהיה לנו את כול הכוחות בעולם להתגבר על המחלה הארורה הזו אסור לתת לה לנצח אותנו אסור!!!!!!!!!!! תהיא חזקה,כולנו פה לעזור לתמוך ומה שרק תיצטרכי מקווים לראות אותך פה וכמה שיותר.. אוהבת המון, מאיה

סטלנית...

קודם כל, טוב שבאת להוציא את זה. את כותבת "וכל מיני משפטים מפגרים" ככה שאני מבינה שבעצם, גם את יודעת שהטוב אחרי ההקאה הוא טוב מזויף, טוב אשלייתי, טוב מפגר.... ההורים שלך והיועצת כבר יודעים על ההתחלה, ככה שאין את הפחד של לגלות להם לראשונה. פשוט לכי במהירות האפשרית, ותגידי להורים שלך מה קורה עכשיו. את יכולה להיות חזקה, אבל את חייבת עזרה, כי גם המחלה הזו היא חזקה מאוד- בדרכה שלה. ההורים והיועצת יוכלו למצוא לך סיוע מתאים, שיעזור לך לחזור למסלול, בעז"ה לתמיד. ברוכה הבאה! רחלי

למעלה