צהריים טובים לכולם......

hadarosh16

New member
צהריים טובים לכולם...... ../images/Emo42.gif ../images/Emo24.gif

החלטתי שלפני שאני לוקה ברחמים עצמיים גדולים אני אעזוב את הפורום הזה לכמה ימים הגעתי למסקנה שהדבר הזה הכי טוב בשבילי מילים כבר אין והרגשות שלי מבולבלים לגמריי אני עוזבת אותכם לכמה ימים אני לא יודעת מתי אני אחזור יקח לי זמן כמובן שאני אמשיך לקרוא את כל מה שאתם כותבים אבל אני עצמי לא אכתוב מאחלת לכם חג שמח שנה טובה ומתוקה שנה מוצלחת אני אתגעגע המון המון... שלכם תמיד גם כשאני לא פה הדרו´ש...

מיכלוש*

New member
היי הדרוש... ../images/Emo25.gif

אמממממממממ...אני לא מכירה אותך כל כך, אבל אשמח להכיר... ו...אני די חדשה בפורום אבל נדמה לי שאחת המטרות שלו היא שתוכלי לשתף אותנו ברגשותייך... ורחמים עצמיים?! חבל שלא קראת את ההודעות שלי...זה נקרא רחמים עצמיים... וחוץ מזה, אני רוצה לאחל לך שנה טובה...אבל ב-א-מ-ת טובה! ושנה מתוקה..אפילו יותר מכמה וכמה צנצנות של
... שולחת לך
חזק והמון
לחיזוקים ועידודים...
מקווה שתשקלי שוב לפני שאת עוזבת כי...את נראית לי כל כך מדהימה, אז ככה פתאום את עוזבת אותי...?
מיכלוש...

הדר...

קודם כל-שנה טובה!!! תראי,אני חדשה פה,אבל אני בטח לא חדשה במאבק הזה...אני לא יודעת אם קראת את ההודעה הראשונה שכתבתי פה,אבל אני הייתי אנורקסית לפני פחות משנה,והחלמתי...זה קשה,מתיש,נמרח,מייגע...אבל זה קרה,חזרתי לחייך. אבל...לא עשיתי את זה לבד,בלי התמיכה של כל האנשים מסביבי,כל החברים והמשפחה,לא הייתי עושה את זה... ולכן,תזכרי שהפורום הזה נועד לתמיכה! והלוואי שהייתי מוצאת אותו כשהייתי כל כך צריכה דבר כזה... אם את חושבת שזה מה שעדיף,את כנראה יודעת יותר טוב מכולנו מה טוב לך,אבל תזכרי שדרך המחשבה שלך קצת משתנה בעקבות המחלה,ואולי כדאי שתשקלי שוב...
חזק ,עוברת בסביבה

למעלה