צהריים טובים לכולם ,מעוניין

עמיחי 29

New member
צהריים טובים לכולם ,מעוניין

להכיר בחורה בגילאי 23-26 מצורפת תמונה

מורני !

New member
תגידו..

למה כל פעם שמגיע לכאן איזה מישהו שרוצה להכיר, כולם נופלים עליי?? זה לא שאני הרווקה היחידה בפורום, אז מה נהייה? אתם יודעים מה קורה לי בתיבת מסרים בגללכם?? אנשים זרים לחלוטין שולחים לי מסרים שהם רוצים להכיר אותי!!

duduamar

New member
מי נופל??

פשוט את היחידה שחורגת מהגיל... לכל השאר עדיין יש צ'אנסה עם הדון ז'ואן הזה...

מורני !

New member
אמממ

גם רווק, גם בן 37, גם מבוקש וגם עשיר? אתה בטוח הומו... איך זה שלא התחתנת עד עכשיו?

חחחחחחחחחחחחחחח...

Purple Mushroom

New member
אני רוצה להכיר את סיוון .

היא רשמה באיזה כרטיס שהיא בדיוק בגיל שלי . וגם מורני בדיוק בגיל שלי . אבל אני לא שולח לה הודעות במסרים . רק כאן .

מורני !

New member
יאא.. מתי??

רק אתמול שתינו שוקו יחד בארומה.. איזה באסה.. ככה מהר, כל כך צעירה..

Purple Mushroom

New member
טוב .

כמה עולה שוקו בארומה ? לא 12 שקל עם טיפ ? נישארו לי בארנק 6 וחצי שקל . אבל אני מוכן להוציא עוד מהכספומט אם ניפגש לישיבת אבל אני ומורני! או שכותבים מורני! ואני . ונישתה שוקו ונפטפט . ואולי גם שוקו תבוא . מה אתם אומרים ? הפעם דודו , זה כל הודעה . ולא כל 2 הודעות .

Purple Mushroom

New member
תיקראי את השירשור מהתחלה .

סיון מתה . רק אתמול ישבתי איתה בארומה ושתינו שוקו . עם מי שתית שוקו אם כך ?

מורני !

New member
וואי. אתה קשה.

א. סיון כתבה שהיא מתה מהרעלה לאחר ששתינו שוקו. ב. שכתבתי את מה שכתבתי באנגלית, זה מיועד למה שאתה כתבת - שתיפגש איתי לשתות שוקו. לא יקרה. ג. נמאס לי מהשרשור המפגר הזה.

ואתה תגיד לי יא עמי-מת...

כל התמונות שלך הגוון האדום שולט בהן תמיד ?! כאילו אתה לא יכול להצטלם באופן רגיל ??? תמיד אדום ??? אתה מזכיר לי את הסדרה מ"שחור לאדום". במקרה שלך,נראה לי שחור,נחמד יותר.

למעלה