צהריים טובים לכולם אני יוצאת לצפון מחר

תקווה25

Well-known member
לנכד יש יום הולדת נחגוג לו שם.אז אין חגיגה בלי עוגה נכון??? הכנתי עוגת שיש לא חלבית וגם ללא גלוטן האמת פעם ראשונה אני מכינה את זה וגם עוגיות לא חלבי וללא גלוטן אנשא להכניס את התמונות. IMG_20210505_105845.jpg

GoldenEyes

Well-known member
על זה נאמר |יאמי|
מזל טוב לנכד שיש לו סבתא מקסימה שאופה לו דברים טובים

שמלת תחרה1

Well-known member
לנכד יש יום הולדת נחגוג לו שם.אז אין חגיגה בלי עוגה נכון??? הכנתי עוגת שיש לא חלבית וגם ללא גלוטן האמת פעם ראשונה אני מכינה את זה וגם עוגיות לא חלבי וללא גלוטן אנשא להכניס את התמונות. צפה בקובץ המצורף 22276
יום הולדת שמח
נסיעה טובה

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לנכד יש יום הולדת נחגוג לו שם.אז אין חגיגה בלי עוגה נכון??? הכנתי עוגת שיש לא חלבית וגם ללא גלוטן האמת פעם ראשונה אני מכינה את זה וגם עוגיות לא חלבי וללא גלוטן אנשא להכניס את התמונות. צפה בקובץ המצורף 22276

תקווה, נראה לי שהעוגיות קצת נשרפו לך?
גם העוגת שיש התבקעה טרם זמנה.
אני מקוה שלא לקחת את המתכון משרה נתניהו. }-]

מזל טוב לנכד. |4U|

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
נסיעה טובה
תבלו היטב.

פנינה10כחולה

Well-known member
למה לא הזמנת אותי?

מזל טוב לנכד, תהנו!

משתפרת1

Well-known member
מזל טוב לנכד. בעצם מזל כבר יש לו- יש לו סבתא עם ידים מבורכות.

למעלה