צהריים טובים לכולכולםםםםם

צהריים טובים לכולכולםםםםם

שלום לכם שלום לכם שלום לכם שלום ומה שלומכם ומה שלומכם ומה שלומכם היום נחמד לי מאוד לפגוש אתכם נחמד לי מאוד לומר לכם.... שלום לכם שלום לכם שלום לכם שלום. שיהיה לכולכם היום הכי מקסים בעולםםםםםםם אוהבת מקסימושששששששש

היה פצצות...

היה חם מעבר למידה הרצויה ובאמצע ההופעה סגרו המזגן..(שילכו קיבינימט)[ אבל כמו שאומרים..ההצגה חייבת להמשך. שיוווווו ממי יש ל ד``ש בשבילי? ספרי לי אחותי ואגב, שמחתי עד השמיים לראותך ביום שישי היה נחמד נכון?????? מתה על רמז היפה הזאת..אני הולכת לחנוק את הספרית שלה!!!!! נו..מחכה ממי הד``ש

לורה...

New member
מקסימהההההה

שלומלוםםםםםםםםםםםםם לך..... תגעגעתי..... מקסימוש.... את זמינה בפון עכשיו??? אוהבת לורה

לורהההמוואהההה }{

שיוווו כמה אני גע...גע...גע...אליךךךךך בטח שאני זמינה תמיד אולוויז..(בלי כנפיים) לא דיברנו מעל יום..זה מקובל? לא אצלי בובה!!! אז קדימה לקחת אצבע ובמקום לחטט..לחייג..חחחח מתה עליך מקסימוואה }{

sahr12

New member
מX...

סליחה על ההתעללות...עם הגלידה..:) רציתי לחזק אותך...שתעמדי בפיתויים...

סערסוררררר

עאלקקקקק לחזק.... ככה עושים????? ככה יפה? חחחחחח שטויות אחי אני מחוסנת..החלטתי משהו ואני עומדת בזה יפהההההההה מקסים שכמותך... שיחקת אותה בעינטוזים אבל לשמוע את קולך לא שמעתי..וכי למה?????

sahr12

New member
שששששששששששששששש....

עוד יחשבו שאני באמת יודע לרקוד...:) בקשר לקולי...אז אני לא מופיע בלי תשלום..האמרגן לא מרשה לי.. ואם כוונתך לפון...אז תשלחי..

סערסור..עם ישבן כמו שלך...

ברור שאתה יודע לרקוד ולענטז... אגב, מה זאת אומרת אמרגן? בשבילי? מותק אתה תופיע על השולחן בחוטיני פייטים מנומר ובחינם!!! נכון? פליזזז תגיד כן..היום אחד באפריל מותר לשקר. ולא התכוונתי לפון אלא לקריוקי שלא שמעתי... אבל מתה עליך בכל זאת..אופססס האף גדל... זה הכל בגלל הקצפת.

sahr12

New member
די,די,דיייייייייי,.....

תמשיכי..:) בשבילך אני אופיע...ואפילו אסלסל בקולי... ``צאי אל החלון...`` (תזהרי לא ליפול)..:)

sahr12

New member
למה אלוהים???????למה?????????

למה כל הטובים הולכים????????דווקא היא????המקסימה הזו.... שלא עשתה רע....לאף אחד....למה????????????? (שורט תפנים)... Y Y.... היא הייתה כזו ממי......למה??????.. אהההההה....לא קרה לך כלום....(איזו פאדיחה)...:):)

אני רק מקווההההההה

שלא נשארה לך צלקת בפנים מהשריטות לא חבל על בייבי פייס....שאני אמות מה אני צריכה על המצפון....טפו טפו טפו... וכולה בשביל כחול בישבן..הריי כשנפלתי אההה שכחתי לומר שאני גרה בבית קרקע אז זה לא נורא... טעות, טועים, טעינו....

sahr12

New member
אז האתיופי בא לקצינת מיון....

אומר לה אני רוצה יחידה מיוחדת.... הקצינה: N בעייה חמוד....רק נצטרך לבחון אותך... בבקשה עונה האתיופי.. הקצינה: אתה הולך בלילה ופתאום אתה רואה מחבל ממול מה אתה עושה?? האתיופי: אני עושה סלטה ויורה בו! יפה,יפה אומרת הקצינה...עוד שאלה... אתה הולך בלילה...ופתאום שני מחבלים אחד מקדימה אחד מאחורה איך תגיב?? אהההההה....אומר האתיופי...סלטה קדימה יורה..סלטה אחורה ויורה...!! פפשששששש...אומרת הקצינה..ממש רמבו...עוד שאלה אחת וזהו... אתה הולך בלילה ופתאום...שלשה מחבלים..אחד קדימה..אחד אחורה..ואחד בצד.. מה אתה עושה????? האתיופי (במבטא): תגידי??!! רק אני בצבא????:):):)

חחחחחחחחח ענק!!!!!

מאיפה אתה מביא את כל הבדיחות???? גדול..אהבתי! רצה למו``ל שלי לסדר לך איזה ספר קריעת תחת נוספת... אבל שים מייק אפ על הצלקת בפנים שלא יראו. לא חבל על בונבון שכמותך???? ספר עוד אחת בחייאתתתת זום זום..

כרמלה

New member
מקסימה

את יכולה לחלק את זה קודם בנים ואז מצטרפות הבנות :cool: וכולם ביחד שההההלום לכם...וצטרה וצטרה היי מקסימה

כרמלההההההההה

אחלה שם בחרת לך אחותי... מברכת אותך לברוכה הבאה...נראה לי שאת מקסימה לפי מה שקראתי שאחותי לורישקה כתבה... ואם היא אומרת..אז זה בדיוק כך אז איזה כייף לי הצטרפה עוד אחות למעגל הולכת להכין שייק פירות ובייגלה..מכינה כמובן גם לך... ביי מתוקההההה ואחלה יום שבעולם מקסימושששששששששששששש

למעלה