צהריים טובים , ושאלה קטנה

צהריים טובים , ושאלה קטנה

בתי בת 5 וחתי חודשים, עדיין לא יושבת, ואני רוצה לקנות לה צעצועים נוספים. יש לי בריכת פעילות , אוניברסיטה, ועוד המון. מה דעתכן של אקטיבי סנטר של שילב?האם מומלץ? כאגע מבצע במקום 280 אז ב229 ש"ח.אודה לכם מאוד אם תעזרו לי

דפי26

New member
תלוי בילד.אצלנו לא נרשמה התלהבות

מהמשחק בכלל ובשום גיל(הוא כרגע בן שנה וחצי ויש לו את זה מגיל 3 חודשים)

kerenra

New member
גם אצלנו לא נרשמה התלהבות

מהאקטיביטי סנטר. אני מציעה לך לרכוש צעצועים להמשך: קוביות רכות (מתאים גם לעכשיו), כדור, משחק התאם צורה, השחלת טבעות...

המון תודה על העצות , אך יש לי

שאלה, מאיזה גיל מתאים משחק ההשחלות? וזה רק מהרע שהם יושבים לבד?

kerenra

New member
בעיקרון,

מהרגע שהם יושבים לבד, אבל גם עכשיו היא יכולה לאחוז בטבעות, להתרשם מהגדלים והצבעים השונים, להעיף... גם במשחק "התאם צורה" אפשר לתת בהתחלה רק את הדלי הפתוח עם הצורות בפנים שהיא תכניס את היד לדלי ותוציא את הצורות (מה שהיא יכולה לעשות בעצם כבר עכשיו).

kerenra

New member
גם אצלנו לא נרשמה התלהבות

מהאקטיביטי סנטר. אני מציעה לך לרכוש צעצועים להמשך: קוביות רכות (מתאים גם לעכשיו), כדור, משחק התאם צורה, השחלת טבעות...

lilend

New member
אצלינו דווקא כן נרשמה התלהבות

מהאקטיביטי סנטר, מאוד מומלץ בעיני.

בר125

New member
ממליצה על הכדור

פעילות שלהם. אצלנו נרשמה התלהבות ממנו מגיל 5 חוד`

michal@gal

Active member
מנהל
אצלנו יש התלהבות מרובה

מהאקטיביטי סנטר. בגיל 8 חודשים הפכנו אותו לצד השני, וההלהבות עלתה.

אפרופו מבצעים בשילב

האם מישהיא מכירה את השולחן פעילות אויר של פלייסקול ? הוא עולה כרגע (עד סוף החודש) 200 במקום 280?

השבוע חשבתי לקנות ובסוף החלטתי

שהוא ממש לא מפעיל. אז קניתי את השולחן של פישר פריס (מאוד קשה למצוא אותו מצאתי אותו ב TOYS ביקשתי שישלחו לי לסניף הקרוב לביתי, ממליצה בחום. יש התלהבות.

אמאדובה

New member
בניגוד לשאר הדברים של טייני לאב

אלעד כמעט לא התייחס לאקטיביטי סנטר. אם כבר פעלולון, אפשר לקנות אחד יותר זול.

של טייני לאב? ../images/Emo31.gif אצלנו.

יש של חברות אחרות יותר מהנה-לפחות לילד שלי. יש לנו בבית של טייני לאב והוא יותר אוהב של חברות אחרות.

rey

New member
מנצלשת בקשר לכוכב ... הרבה המליצו

עליו, אז הלכתי וקניתי. אבל לצערי גם זה לא עוזר לאוראל להרדם בעצמו .. זה רק מעיר אותו יותר . יש באמת תינוקות שנרדמים מזה ??

גם אני קניתי בעקבות ההמלצות הרבות

שניתנו כאן ועלמה ממש לא אוהבת את זה, נראה שהיא מפחדת מזה ומתחילה לבכות.

kuki28

New member
גם להילי לא עזר בהתחלה הכוכב -

אבל השבוע התחילה להרדם עם זה...חמסה חמסה שום בצל.... זה מרגיע אותם. חכי תראי הוא ירדם עם זה ..

ממליצה לקנות את המשחק שהוא מעין

תיבה עם ארבע דמויות בע"ח שקופצות ע"י פתיחת דלת...תינוקות אוהבים את זה את ההפתעה, והצלילים.

למעלה