צהריים טובים, אשמח לתשובה

tovalm

New member
צהריים טובים, אשמח לתשובה

בן זוגי לשעבר ואני בהליכים של הסדרי ראייה, הוא תבע אותי (תביעה שקרית) שאיני נותנת לו לקחת את הילד ומינו לי עו"ד מטעם המדינה שצריכה הייתה להגיש תשובה לתביעה עד 30 יום. עו"ד הדין הגישה את התשובה לבית המשפט, אך בן זוגי חוזר וטוען שעו"ד שלו לא קיבל תשובה ומדובר כבר על חודש אחרי, שאלתי את עו"ד שלי והיא טוענת בתוקף שהוגש? האם יכול להיות שעדיין לא שלחו לעו"ד שלו את כתב ההגנה? ואם חס וחלילה זה לא התקבל מאיזשהיא סיבה האם זה יכול לפגוע בי? אני שוב חוזרת עו"ד שלי טוענת שהוגש כבר לפני חודש, אשמח לתשובה מהירה. תודה.

ganitzeli

New member
חותמת

אם העו"ד שלך הגישה התגובה כפי שאמרה לך הרי יש בידה את העתק התגובה כשחותמת בית המשפט מתנוססת עליה. אם ברצונך לחסוך דיון מיותר (בהעדר קבלת תגובתך לכאורה בידי הצד השני)- בקשי מהעו"ד שלך שתשלח אליו גם בדואר רשום עם אישור מסירה.
בברכה, עו"ד ונוטריון זליקוביץ גנית [email protected] אין באמור כדי להחליף יעוץ משפטי פרטני.

ganitzeli

New member
חותמת

אם העו"ד שלך הגישה התגובה כפי שאמרה לך הרי יש בידה את העתק התגובה כשחותמת בית המשפט מתנוססת עליה. אם ברצונך לחסוך דיון מיותר (בהעדר קבלת תגובתך לכאורה בידי הצד השני)- בקשי מהעו"ד שלך שתשלח אליו גם בדואר רשום עם אישור מסירה.
בברכה, עו"ד ונוטריון זליקוביץ גנית [email protected] אין באמור כדי להחליף יעוץ משפטי פרטני.

למעלה