צהריים טובים אנשים! ואולי הגיע הזמן שייצאו לנו מהחיים?

שחר 67

New member
אין דבר בזוי בעיני יותר מאשר מתבולל!

אני מוכן לקבל צאצא שמאלני רק לא מתבולל....(בצחוק ...בצחוק..)
מי שלא רוצה להתחתן ברבנות מוזמן לערוך חוזה נישואין אצל עו"ד....כמובן שיש לכך השלכות לגבי הוכחת יהדותם של צאצאיו לעתיד.
כנ"ל לגבי נישואים אזרחיים בארץ אחרת. ברובם המכריע של המקרים מדובר בזוג שאחד מהם אינו יהודי או חד מיניים שהיהדות אינה מכירה בהם כברי חיתון (נקווה שבעתיד ימצא פתרון עבורם).

המדינה לדעתי לא צריכה להקל על מתבוללים! באנו לכאן להקים מדינה יהודית ועל כן מי שרוצה להתבולל יכול לעשות זאת אך בלי ברכת המדינה! אחרי 2000 שנות גלות בהן שמרנו על יהדותנו הגענו למדינה משלנו....ודווקא לאחר שהגענו לכך חלקנו מתבוללים...ועוד מבקשים ממדינת היהודים לתמוך בהם בכך.
מדינה יהודית המעודדת התבוללות שומטת את הקרקע מתחת לרגליה. הדת היהודית שרדה את ההיסטוריה במתקונתה הנוכחית!!! ומה לעשות....סוס מנצח לא מחליפים! את רוצה להחליף מתקונת....ולאפשר התבוללות בחסות המדינה.....ועוד טוענת שזה יחזק אותה! בואי נאמר שאני חולק עלייך בצורה מוחלטת!!! הפרדת דת ומדינה תגרום לתחושת "כל אחד הטוב בעיניו יעשה".....ברגע שאין "מסגרת" ונאפשר "פתחי מילוט".....אנו נעודד התבוללות!!!
תביעתנו לחבל ארץ זה נעוצה ביהדותנו!!!
אם אדם כל כך רוצה להתבולל.....שילך ויתבולל....מי צריך יהודי כזה....אף אחד לא מונע ממנו.....רק שלא יבקש ממדינת היהודים לתמוך בשנאתו העצמית.....שאולי נובעת מחינוך שהעניקו לו הוריו!!! יש אנשים שכל כך שונאים את דת אבותיהם עד שהם משרישים זאת בצאצאיהם.....ואז אני בכלל לא מתפלא אם יצאו מהם מתבוללים!!! חינוך ערכי לאהבת המולדת ולהבנה שמחוץ לביקורת המובנת כלפי הדת יש גם הרבה דברים ראויים להערכה בה יכולה לצמצם למינימום אפשרות להתבוללות....גם אם לא למנוע אותה לחלוטין.

אני לא מצליחה להבין את ההיגיון שלך

אבל עזוב,
שעת לילה מאוחרת, ואני אחרי רוקסט פורטה, מסטולית לגמרי,
אין לי את הכוחות להסביר לך שוב פעם מהתחלה כמה שאתה טועה...

לילה טוב ומבורך

Bellamia1

New member
נשיא וראש ממשלה לשעבר בכלא מעשיהו ואני בכלא הקיא הגדול.

הגועל של האח הגדול הרקיע לרמות אחרות 'הגבוהות ביותר' אי פעם וכאן באה לידי ביטוי השפלות והביבים בהם מדשדשת התוכנית, מטביעה גם אותנו בקיא של עצמה. וואלה מצטערת שלחצתי על הכפתור 'הירוק'.

שפל, נפל של תוכנית על משימותיה ואנשיה. תוכנית צהובה עם מריחת מכחול של קיא ירוק תרתי משמע.

ולגבי הדתיים ויחסם לאנשים עם מיניות שונה גם בכנסת, אין בי פליאה - אין חדש תחת שמש מטיפי הדת.

למעלה