+ צהובון +

ההצעה המוזרה של אורלב מהמפד``ל.

בעקבות פסילת הגיור של הרב דרוקמן ע``י בית הרבני בי-ם מציע הח``כ הצעת חוק. ``להקים בתי דין שבהם יכהנו דיינים ששירתו בצה``ל ואומרים הלל בברכה בחג העצמאות!``. והצהובון תוהה אם סרוג ששירת בצה``ל אך אומר הלל ללא ברכה?
 
גדולי הדור באיסור גורף נגד מ.הגילוח

במכתב שחתום ע``י הרב שטיינמן, הרב וואזנר, הרב אליישיב, הרב קנייבסקי, הרב לפקוביץ, והרב קרליץ, קוראים הרבנים לעמוד בפרק של המכונות גילוח ו`הרי זה בכלל איסור אין בכך שום ספק!``
 
הרב הראשי לצה``ל חילל שבת!

נסע בעיצומה של שבת לפעילות מבצעית לעיני חיילי צה``ל על אף שברור היה שאין צורך בנכחותו. בתגובה נמסר: הרב אינו חש כל צורך לשתף בשיקוליו גורמים מחוץ לצה``ל.
 

הפרסר

New member
סתם שתדע

ברגע שזה מבצעי הרבה מהכללים בטלים כולל שעות שינה אוכל ועוד .לא חושב שזה מה שעושה לו את זה ליסוע ברכב בשבת ועוד לפעילות
 
מה המקום הכי שווה לעבודה?

אינטל הדיחה את חברת חשמל בדירוג המקומות שהכי טוב לעבוד בהן, למקום השני. אורנג במקום ה3 סלקום 4 ובזק המקום ה5 הטוב ביותר לעבוד בו.
 
בקיצור : סלולר & טלפוניה.

מעניין מה עושים באינטל שכל כך כיף לעבוד שם.. קצת חשוד הייתי אומר.. אמנון לוי אייכה!!
 
יש שם אנשים שהם לא אנשי מחשבים

אלא סתם בתחזוקה שמקבלים משכורות של 6 אלפ שקל. מי שמצליח להשתחל לשם, מרוויח.
 
במקום הראשון לא עומדת `פרימור`_?

לפי הפרסומת שלהם הם מאד נהנים שמה.. משתזפים.. שותים מיץ..
 
זה לא מהעיתון.

אשה שהרגישה צירי לידה קלים החליטה ליסוע לבי``ח עם נהג מונית יחד עם בעלה. באמצע הדרך הילד רצה לראות איך נראה כביש 6 במציאות והחליט שהוא יוצא. אמר ועשה. בעלה יילד אותה בצידי הכביש שמאבטחי הכביש שראו שיש רכב בשוליים הגיעו במהרה לבדוק מה קרה. בתוך כך הנהג מאוד התעצבן וביקש שינקו את ה``ליכלוך`` (בלי תיאורים בבקשה) מהר. המשפחה (החרדית) קיבלה נסיעה בכביש 6 לכל החיים חינם גם כי זו הלידה הראשונה בכביש. הנהג התקשר למשפחה להתנצל על התנהגותו בשעת לחץ.
 
נסיעה בכביש 6 חינם לכל החיים_?

זה צחוק מהעבודה, כי כביש 6 בעוד כמה שנים הופך בכל מקרה לכביש שהנסיעה בו תהיה חינם..
 
איך גורמים לסיני להשאיר ראשו מורם?

הסינים מתכוננים לאולמפיאדה ביתר רצון והשבוע פורסם בידיעות כי כל סיני שיהיה שומר באולמפיאדה יוחדר לצווארו סיכה אשר תגרום לכך שראשו ישאר למעלה כי אם יוריד את הראש זה יכאב..
 
למעלה