"צב ושמו דונטלו עזב את ביובו.

Snake Bandage

New member
פאק.

זו השאלה הכי שווה שראיתי בחיים שלי. אולי חוץ מהשאלה מהספר ללימוד מחשבים שראיתי פעם שדיברה על תכנון תוכנה שמדמה קרב פוקימונים בין אש לג'סי.

star_female

New member
הכי שווה היה קטע קריאה על היקאגו

בבגרות באנגלית שעשיתי

Snake Bandage

New member
יא, איזה ישן זה XD

לנו היה השנה בבגרות בהבעה לכתוב חיבור על רובוטים והיה קטע שהזכיר מדע בדיוני וזה. זה היה הדבר המגניב היחיד שאי פעם עשיתי בבגרות.

star_female

New member
../images/Emo3.gif אולי זה ישן, אבל אף אחד לא יכול

להתעלות על זה. במיוחד כשלקטע של הכתיבת חיבור היה לכתוב על סרט שאהבנו וכתבתי על GitS XD

Wolf GiRL™

New member
זה היה במתכונת ה-3 שלי...

ובשנייה הייתה לנו שאלה על אלאדין, משהו לא ברור עובר על אנשים.

קורורו

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אלוהים, אני מקווה שאף אחד מהדברים שכתבתם לא יהיה בבגרויות שלי! אין מצב שאוכל להתרכז!

למה? זה דווקא הכי קל.

אבל אישית, אם לי הייתה את השאלה הזו בבגרות, הייתי נכשל. כנראה כי התשובה שלי הייתה "הדרך למימד x היא דרך הטכנודרום של קרנג ושרדר, שנמצא במעמקי האדמה, במרחק גדול הרבה יותר מ-54 ק"מ מהמאורה של הצבים. הנתונים שגויים".

Apikachu L

New member
אני שונאת בעיות תנועה...

תמיד גרמו לי לחשוב על צבים רעבים שאוכלים את ספר המתמטיקה שבו הן כתובות. אך...למה לא הכל טריגונומטיה וגאומטריה? (רק לא מקום גאומטרי. רק לא זה!)

star_female

New member
דווקא לא...

לי באופן אישי לקח איזה 10 דקות להתאושש מההלם שקיבלתי קטע על אחת הסדרות שאני הכי אוהבת XDD ואז כמעט כתבתי בתשובות דברים שלא היו כתובים בקטע (כמו השמות של סאי וטויה XDD)

Yuske

New member
יש לי יותר מידי תגובות על העניין

הזה אז אני פשוט אקצר ואגיד מילה אחת אונד!

Digi Lista

New member
../images/Emo3.gif

צבי הנינג'ה מגניבים גם במתמטיקה
אז בקטע של מי מהסדרה אתם? א.ליאונרדו-מנהיג הצבים. ב.דונאטלו- אוהב להמציא תכסיסים. ג.רפאל- מדליק אבל חוצפן. ד.מיכאלנג'לו- הוא רקדן. ה.ספלינטר. ו.ורנון. ז.אפריל. ח.שרדר. ט.קרייג. י.שני האידוטים ששכחתי איך קוראים להם(ביבו או משהו כזה והשני שמתחיל ברוק משהו...) אנא נמקו את תשובתיכם וןאז נוכל לחבר עליהן תרגילים במקצועות שונים מלבד המתמטיקה
לכולם בבגרות מחר(ובכלל ביום מחר למי שאין בגרות)

Snake Bandage

New member
את מדברת על ביבופ ורוקסטדי.

אני תמיד אהבתי את דונאטלו כי הוא כזה חנון חביב ובלתי מזיק. ואני בכלל מעדיפה את צבי הנינג'ה החדשים. אל תרביצו לי, דווקא ראיתי בזמנו את צבי הנינג'ה המקוריים, אבל צבי הנינג'ה החדשים יותר מגניבים. באמת! הם הרבה יותר קרובים לצבי הנינג'ה מהקומיקס המקורי. ואהבתי את הטוויסט עם שרדר.

Snake Bandage

New member
../images/Emo58.gif

בעוד שבכל פורמט אחר של צבי הנינג'ה שרדר הוא בן אדם, בסדרה החדשה הוא אוטראם. ואוטראמים הם חייזרים שנראים כמו מוחות. כמו קריינג מהסדרה משנות ה-90. אבל שרדר הוא מוח אדום מרושע כזה.

למעלה