צבע אדום בבקשה עזרה

rona362

New member
צבע אדום בבקשה עזרה

החלטתי לצבוע את הרקע של העוגה באדום. גמרתי כמעט קופסא שלמה. {ווילטון } ולא יוצא אדום. מה אפשר לעשות ? אני צריכה את העוגה לגן למחר. והרקע צריך להיות אדום. בבקשה . אני אשמח להצעות. חוץ מלצבוע את הרקע עם אדום ואלכוהול. בפעם האחרונה שעשיתי את זה לקח לעוגה להתייבש יותר מיממה.

rona362

New member
תודה בטי. אבל ברור לך שלקנות צבע מוכן עולה פי

2 אם לא יותר. אשמח לתגובה יותר מקצועית.

net the jet

New member
לכמה חברות יש צבע אדום ושחור שנקרא אקסטרא

שהוא יותר חזק.
אבל בכל מקרה, כמות הצבע שצריך להשתמש בו על מנת להגיע לצבע חזק היא די גדולה.

בצק צבוע

רק לידיעתך, בצק צבוע לא עולה פי שתיים ויותר, אלא במעט יותר מבצק לבן.
בטח שלא עולה כמו לשפוך מיכל שלם של צבע לבצק.
לדעתי התשובה שניתנה לך היא מאוד מקצועית, אולי זו אני אבל קצת צרמה לי ההתייחסות שלך למי שמנסה לעזור לך.
דווקא לבנות שעוסקות בזה כמקצוע (= מקצועיות) יותר משתלם לקנות בצק צבוע ולא לבזבז זמן עבודה מאוד יקר על ערבוב צבעים.

ME1806

New member

נגיעוT

New member
בטי ענתה באופן מקצועי

בצק סוכר של עלמה-דלי של קילו מאתיים עולה אותו הדבר בכל הצבעים.
נכון,זה מעט יקר יותר מלקנות כמות של 4 קילו לבן אבל הזמן,הצבע והעבודה הקשה שווים יותר מלקנות מוכן לעבודה.
ואני רק 10 שנים בתחום ומוכרת מידי שבוע כמה וכמה עוגות.

לנסות צבע של חברה אחרת, אין מה לעשות צבע

אדום וצבע שחור הם שני הצבעים הבעייתיים שיותר שקיימים לצביעה. באופן כללי אני תמיד ממליצה לא להכין עוגות שמצופות בבצק אדום או שחור, גם בגלל כמות הצבע שמכניסים בכדי להגיע לגוון הזה וגם בגלל מה שאת מתארת הקושי בצביעה. מה החשיבות של הצבע האדום בעוגה הספציפית שלך? האם יש לו משמעות כלשהיא?

מסכימה עם נמשים תשובתי המקצועית הייתה כמו שלה

אך בקצרה, לא ניתן להגיע לצבע אדום או שחור מאוד קשה.
תראי אם לפי נושא העוגה אולי ניתן לשנות צבע עוגה .

rona362

New member
תודה לכולכן.

אמנם לקח קופסא שלמה כמעט. אבל יצא קצת אדום. להבא אולי באמת אמנע מלעטוף את כל העוגה באדום. או לחילופן פשוט אקנה מוכן. תודה רבה.

למעלה