צביעת פוליגל-מי יודעת ?

מימס

New member
צביעת פוליגל-מי יודעת ?../images/Emo20.gif

ברצוני לצבוע דמויות שצוירו על פוליגל (לקראת מסיבת הסיום שלנו).איזה סוג של צבע מתאים לצביע על פוליגל ורצוי שגם לא יתקלף?

ע של ע

New member
ארטליין

אני משתמשת בטושי ארטליין(הטוש העמיד) שלא נמרחים ולא יורדים. אלא אם כן שטח הצביעה הוא מאוד גדול ואז זה לא מתאים לך?!?

ה ק ס ם

New member
המלצתי, במקום צביעה של שטחים

נרחבים, השתמשי בחתיכות של טפט צבעוני. עם טושי הארטלין את יכולה להוסיף את כל האלמנטים הקטנים. אפשר גם להדביק עם דבק חם , חתיכות מפל צבעוני ובדים! בהצלחה!

אני צובעת משטחים עם גואש מהול בדבק

פלסטי אבל לדמויות אני מדביקה לבד. (שמלה מלבד צבעוני וכו')

לורדים צבעוניים של ארטליין ו..טיפ

אם השטחים גדולים, או אפילו כדי שלא יהיו הקווים של הלורד את מכינה לך בצד חתיכת פוליגל צובעת איזהשהוא משטח עם הלורד-צבע שבחרת, לוקחת צמר גפן וקצת אציטון קצת משפשפת על הצבע שצבעת ועם הצמר גפן צובעת את המשטח שבחרת, אפשר בדוגמאות תיפוף, פסים וכדומה. יוצאים גם גוונים שלא תכננת - יוצא מהיר ויעיל עם אציטון כעיקרון אפשר להוריד את הצבע אבל אפשר גם למרוח איתו,, ולכן, בתדירות גדולה עם צמר הגפן והאציטון על הצבע ועל משטח הצביעה, וכמובן כל הזמן לחדש את הצבע על החתיכה מהצד.

אפשר גם

לצבוע בגואש וכשהגואש מתייבש לרסס בספרי פיסקטיב כדי לקבע את הצבע. יש גננות שעשיתי להם בעבר ציורים שכאלה ועד היום (למעלה מ-7 שנים) הציורים עדיין קיימים ובמצב טוב

מימס

New member
בנות מקסימות, תודה רבה על

"ימבה" של עצות נהדרות,עכשיו הדילמה היא באיזו טכניקה לבחור, אבל לפחות עכשיו יש ממה!

למעלה