צביעת חדר שינה.

alophind

New member
צביעת חדר שינה.

היי , אני גר בדירה חדשה (בת 8-9 חודשים) וכל הדירה בצבע לבן משעמם. רציתי לצבוע כמה חדרים כולל החדר שינה (חשבנו על אפרסק לדוגמא). באילו צבעים צריך להשתמש ? האם סדקים בקירות (כתוצאה של בית חדש שעדיין זז ביסודות) יראו אחרי הצביעה ? האם ניתן לצבוע את התקרה גם (אמרו לי משהו על זה שיהיה חם אח"כ בגלל הצבע או משהו כזה...) כמה זמן יקח עד שיתייבש ? האם כדאי להפעיל מיזוג בחדר לאחר הצביעה ? אלו עוד דברים עליי לדעת
(כמו כיצד להגן על שקעי החשמל...) תודה רבה .
 

המנעולן

New member
לא כדאי להשקיע כלום

בתקופת אחריות של הבלן. עובדה שכבר יש לך סדקים שהוא חייב לתקן. משקיעים חרי שהבית סיים את התמקמותו ואחרי תיקוני הקבלן. בכל מקרה הצביעה בגוונים היא בצבע אקרילי מגוון של אחת החברות. הגיוון- מומלץ לבצע בחנות עם מערבל ממוחשב כדי שתמיד תוכל לקבל אותו גוון בדיוק. צבע התקרה מבפנים איננו משפיע על הבידוד הטרמי. צבע אקרילי מתייבש בלי עזרה אחרי שעתיים. נקודות חשמל- הסתר במסקינטייפ כמו שצובעים מכוניות והסר לאחר הצביעה מיד שאם נזל תנקה את הטיפה במטלית לחה.
 

המנעולן

New member
מי אמר שלא?!

רק שהיא מתבלה הרבה פחות מהקירות ואותה מחדשים לעתים רחוקות יור. מאחר ואין מגע ידיים וחפצים בתקרה- אין צובעים אותה בצבע אקרילי רחיץ ומספיק בהחלט סיד סינטטי שעולה חצי מחיר ויותר.
 
למעלה