צביטה

זהרי

New member
צביטה

אומרת היא בבקרים.." אני מתחילה להתרגל אליך" יוצאת היא בערבים ואני אומר לה " צובט לי בלב אבל לא אקנא לך" ועד כמה שיודע שראשה אי שם מסביב ליקום...חוזרת היא אליי שוב אומרת." התגעגעתי אליך ..לא בא לך?" וברגע התשוקה והכמיהא..צועקת שמי ...כשגוהר אני עליה... ואומרת היא יקירי אהובי התגעגעתי אליך... אוהב אותה ותשוקתי בתוכה...אוהב אותה כשנעה היא בכל כולה... ולפתע עוצר ואומר לה " יקירתי..רוצה רק לחבק אותך" מחבק מתכרבל ואוהב.. וכך מחשבותיי לעצמי כשאני איתה... חושב ...שאני שוב מתחיל כאילו לא קרה דבר... מתחיל... עד לצביטה הבאה שתבוא במהרה.. תבוא בלאט..בלאט....ללא הכנה.. זהרי

וואוווו----

זה היה חזק זהרי---אני שמחה שאתה כאן ושעברת משם
תמשיך להמם אותנו אפוקו

זהרי

New member
לאפוקו

לפעמים כמה מילים הן האהבה בהתגלמותה אהבה אינה רק בין גבר לאישה אהבה הינה גם לכל דבר שאנו אוהבים אהבתי את תגובתך זהר

עדי 22

New member
זהרי

רק רציתי לומר שאתה מקסים רגיש ואוהב וכיף לי לקרוא כל פעם מחדש את יצירותיך. עדי

אנושית~

New member
כשאוהבים

לעיתים כשמתרחקים קמעה רק אז מבינים כמה אותו אהוב יקר לנו .והוא מצידו מוכן לותר לסלוח לנסות להבליג רק כדי לא לאבד את התשוקה העונג התחושות העצומות שרק עם האחת היקירה האהובה מרגישים ..שווה עקיצה.. כל עוד שהיא לא ארסית..מציעה לדאוג למשחה נגד אדמומיות אם זה קורה תכופות..
אוהבת את כתיבתך ..חג אהבה שמח לך

זהרי

New member
עדי ואנושית...

כולנו רוצים שיאהבו אותנו כל אחד כפי הגדרתו וכפי מינונו יש שרוצים אהבה חנוקה יש שרוצים אהבה מקנאה יש שרוצים אכפתיות ורגשות ויש..רק להתראות ואני ... אני רק רוצה את המחשבה שמישהי אי שם עליי חשבה ואם צלצלה ואמרה גם אזיי אני המאושר באדם... זהרי

tairon

New member
זהרי...

כן אהבה לפעמים יכולה לעשות לנו צביטות בלב.. ולפעמים גם צריך להתרחק ממנה לקצת זה לא עושה רע לאהבה זה רק גורם לגעגוע.. וגם להתגעגע צריך קצת....

זהרי

New member
משתדל לא...

משתדל לא להתגעגע ממש משתדל ממש אם כי לא מצליח כל כך על אף השמחה ביום זה שבאה סתם ככה... זהרי

למעלה