צ'בוע טוב לכולם

yaeli 101

New member
שווה לבוא

בשביל שלומית אהרון, היא גדולה. מה דודו פישר שר??? הוא הופיע פעם עם ריטה ב"הערב מחזמר" ומעבר לזה אין לי מושג. בואי נקים מחתרת (אולי ככה ייצא לפגוש אותך סוף סוף), בתור ידה מאוד קינאתי בכל אנשי המחתרות, הם גיבורים כאלה, מלאים באדרנלין, עושים מבצעים מטורפים. מעניין באמת מה קורה שם

../images/Emo11.gif

גמאני בתור ילדה, לא קינאתי, אבל מאוד אהבתי סיפורי מחתרות... רק שהלח"י של הספר קצת הוציאו אותי מזה.. לא היו צודקים במיוחד וקצת בעייתיים.. בכל מקרה את באה?
יאי

ממוזגת גם../images/Emo178.gif ../images/Emo8.gif

מה נשמע ככה? שוב היו כתבות על אליפויות כדורמים טבעוניות שונות.... את בבוגרים או בצעירים? או בשניהם? אני לא מבדילה כל כך..

yaeli 101

New member
אצלי הכל בסדר

אני בכל מה שקשור לכדורמים בטבעון (לא כזה ענקי, אבל הישגי). הייתה כתבה ענקית על הזכיה באליפות, המשחקים היו מותחים מאוד, אז יושב ראש האגודה התלהב וכתב הרבה.... התוכנית הבאה היא ליסוע לאליפות אירופה, איזה כיף .... אבל זה נופל על תקופה שאני אמורה ללמד, אז לא נראה לי שאני אוכל להצטרף אליהם

yaeli 101

New member
אני צריכה לבדוק באיזה תאריכים זה

אולי זה מתחבר עם סוכות, או עם משהו אחר ואז המנהלת שלי תסכים לשחרר אותי ליום יומיים... קודם צריך להרשם, אחר כך כל שאר הצרות. ותמיד יהיה לך מקום במזוודה

יששששש, מבטיחה??../images/Emo9.gif

יש פה ברחש שמטריד אותי!!!
מאסט דיי! (נוט אנוזר דיי!) אנ'לא אוהבת שרבבבב
כל הג'יפות מגיעות איתו..

yaeli 101

New member
ברור שמבטיחה

את לא מבינה איזה ברחשים מגיעים לבריכה בערב. פשוט לא כיף להיות מתחת לאיזו מנורה....

כן אני זוכרת משחיות לילה שהיו לי

פתאום את מגלה שאת לא שוחה לבד... לידך שוחה איזה מקק זבל שחור שיער שכזה... מקסים!

yaeli 101

New member
אכן מלבב

אבל בבית הפתרון הוא מאוורר, כלום לא יכול להתקרב אלי כשהוא בסביבה....

נכון, בגלל זה אני גם ישנה איתו...

תמיד חששתי שייכנס לי איזה יצור לאוזן.. והאמת לפני כמה שנים באמת נכנס לי
איזו זוועה זו היתה.. האמת שלא מצאו אותו עד היום.. אבל את הצרות הוא עשה, ואת הטראומה הוא השאיר.

yaeli 101

New member
בגלל זה נדמה לך שאת שומעת דברים מסויימים

לי נכנס שבלול לאף כשהייתי ילדה. אני זוכרת שסבתא שלי הביא כלי מלא פלפל שחור, נתנה לי להריח אותו, ואז עשיתי אפצ'י והשבלול עף . גם אותו עדיין לא מצאו

כן אבל באוזן לא עושים אפצ'י..

וחוצמזה שהתעוררתי בלילה בהרגשה ש"היי מישו מהלך לי בבפנוכו של האוזניה!" ובבוקר התעוררתי (כאילו נרדמתי אחרי זה..) עם אוזן סתומה והרגשה מוזרה.... ברררר
אפילו לקחו אותי למרפאה לבדיקת שמיעה ולא שמעתי טוב עם הקולן הזה
אבל אח"כ חזרתי לעצמי!

yaeli 101

New member
איך זה קורה לך?

1,2 1,2 ניסיון, עכשיו את שומעת יותר טוב??? אני לא חושבת שחרקים אוהבים להשאר לנו בגוף, בטעות הוא נכנס לשם , ברח מאיזה יצור גדול אחר שרדף אחריו, ומצא מיסתור אצלך לרגע....

חחחחחח כך או כך... עדיף עם מאוורר

שיברח למקומות אחרים מלבד האוזן שלי...
עימך הסליחה.

yaeli 101

New member
ברור שעדיף מאוורר....

כל הלילה נגד יתושים. במקום להרעיל את האוזון המסכן בכל מני חומרים כימיים

גמניפו

New member
שיח בנות ענוג בליל קיץ שרבי זה?

מה שלומכן יעלות חן? חפינדה אחותי מה שלום פיצי קיצי?

yaeli 101

New member
גם את פה???

אצלי בסדר, מהרהרת מה לעשות בחופש הזה. אם למישהו יש רעיון, עצה, צריך עזרה - יעל פנויה לרעיונות

למעלה