צ'בוע טוב לכולם

ד ק ל 1

New member
לא!

דקל ילמד
חפי שבאשר לבלונדיותה אין לי מושג אבל אין אייקון של חפרפרת

הלו הלו hold it!!../images/Emo18.gif

חפי=
ירדנה בעצמה קבעה את האייקון הזה לי. הוא אייקון חפיפי. ויש להשתמש בו לצורך זה בלבד

שבוע טוב לכולם../images/Emo70.gif

חם לי בטירוף - מי היה מאמין
מזל שהכנתי את עצמי לימים שכאלה ואני מתהלכת בקצר צרצר
אני הולכת לאכול המבורגר עם חברה אז ניפגש פה יותר מאוחר עם עוד 2, 3 קילו נוספים ומיותרים
שיהיה המשך ערב מוצלח

הנה עוד פעם האייקון ../images/Emo4.gif

חייבת לראות הכל שלילי! קחי קצת חיוביות ואהבה מעולם:

yaeli 101

New member
שבוע טוב

יום חמים עבר על כוחותינו, אבל בגבורה רבה. חפי, אם את מתכוונת לכל היריות שיש באויר כל היום, אז כן, אני שומעת. מעבר לזה יש מוזיקה מטורפת, יש איזה חג שלא ידעתי עליו? או שאולי אחרי ספירת יוני (על משקל ספירת העומר) מותר להם להתחתן עכשיו???

ד ק ל 1

New member
האמת שגם כאן

כבר שנים , בהתחלה היינו בטוחים שזה הצבא , אבל כשהתחלנו לראות ת'זיקוקים , ולשמוע את המוסיקה - נרגענו אגב אני גר ממש צמוד לגדר כך שלא צריך להגביר הרבה ת'ווליום כדי להקשיב . ות'אמת? זה איפשהו נחמד ועושה חשק להצטרף אליהם

yaeli 101

New member
האמת?

זה כבר די נמאס. יריות באמצע הלילה זה לא תמיד סימפטי, אתמול גם היו זיקוקים, זה מזכיר את המלחמה קצת.... מה יש לי טראומת מלחמת לבנון השניה????

אהלן חזרתי../images/Emo25.gif

יש מלא מלא פיצוצים, לא רק זיקוקים.. גם יריות חזקות ורציפות... (אם את שואלת את הפיצול אישיות השני שלי- הוא יגיד שהם מתאמנים ויום יבוא והלך עלינו..) והמוזיקה בכלל לא נעימה!!!!
עברנו עכשיו ליד סופרמרקט האני... ויש שם מוזיקה מטורפת באיזור.. גררר כמעט עצרתי להגיד להם שישתקו אבל העדפתי להמשיך לחיות
תגידו לי להתחדש... קניתי עכשיו ארון ופינת מחשב+מדפי כוורת כאלה.. ובקרוב אני אעבור לחדר גדול ומרווח במקום אחותי

yaeli 101

New member
שלום רב שובך ציפורה...

זה באמת מטורף אם מהאני שומעים עד אלי.... אבל מישהו יכול להגיד להם משהו??? אולי זו באמת הסוואה לאיזה תרגיל ענק שהם עושים כדי להשתלט על טבעון??? חפי, אנחנו חייבות להגן על הבית. תתחדשי יקירתי על כל הדברים החדשים, איזה כיף להתחדש . ראיתי שהמופע של שלומית אהרון יהיה באצטדיון (ממש מעל לבית שלי) ב 5.7, יש שלטים ענקיים בכניסה לטבעון... ממש תוכלי לזהות אותי שם בין כל האנים

חחחחחח אני לא יודעת אם אני באה

תכלס.. מה דודו פישר שר בדיוק?
שלומית אהרון איי דו
וכן מישו מאמין לי שהם מתאמנים שם סופסוף! את באה איתי? נתאמן בנשק מהסליק בשדות!
טוב אני מודה... קראתי בשבת את "ימים אדומים" של רם אורן... מתברר שזה על תקופת המחתרות, אברהם שטרן ולח"י בעיקר...נתקפתי ציוניות גאה!!

למעלה