צבא

meitush123

New member
צבא

בשעה טובה התגייסתי ביום שלישי. הטירונות שלי במחנה 80.ביומיים הראשונים הסתדרתי על בסיס של ארוחת בוקר וערב בחדר אוכל רק ירקות חתוכים, גבינה לבנה ופריכיות שלי וצהריים נתנו לי שימורים (אבל זה סיוט של החיים לפתוח אותם וגם חבל לזרוק כל כך הרבה כי אין להם קופסאות ממש קטנות). אני צריכה איכשהו להתארגן על אוכל ויתנו לי גם מקום במקרר ותוהה מה להביא. זה בסה"כ להביא לארבעה ימים כי ביום ד' כבר יוצאים שוב הביתה לסוכות. אני רוצה איכשהו לאכול נורמלי ולא רק זבל וחושבת אפילו לבשל ולקחת איתי. הבעיה שזה חייב להיות דברים שסביר לאכול קר כי לא נראה לי שיהיה לי איפה לחמם. יש הצעות מה אפשר לקחת? הבנתי ממישהי שנמצאת בבסיס אחר שהיא בכלל מקבלת חמגשיות וגם אני כנראה אמורה לקבל מתישהו אבל השאלה אם זה יגיע לפני או אחרי שאני מסיימת את הטירונות...

a m o u r

New member
שניצלים וקציצות

הם דברים שלא נורא לאכול קר. ליד הייתי מכינה סלט תפו"א ואולי סלט פסטה. גם אנטיפסטי זו אפשרות

meitush123

New member
תודה תודה

השבוע הסתדרתי עם קינואה וקישואים... (וקצת שימורים) בסוף גיליתי שיש לסגל גם מיקרו והם יכולים לחמם לי. אז מבחינת האוכל בינתיים הכל טוב. שבוע הבא אנחנו סוגרות אז יצטרכו לתת לי מתישהו אפטר ואני אביא עוד אוכל

קודם כל תבקשי תוספת משכורת -מגיע לך.

ב' תקני כמה חבילות של קרקרים (לא הפירכיות היבשות האלה), תארגני שישמרו לך ביצים קשות\שיכינו לך במיוחד חביתה, תבקשי כל בוקר גבינה\קוטג' אחד שישאר במדף שלך אל תדאגי, גם בצבא מסתדרים. אחותי עשתה צבא גם צמחוני וגם נטול גלוטן :) אחרי הטירונות סביר להניח שתוכלי להיכנס למטבח ולקחת מה שתרצי, תלוי כמובן באיזה מקום תיפלי, אם זה יהיה בסיס קטן לא תהיה לך שום בעיה...

בשעה טובה meitush123 ../images/Emo195.gif../images/Emo68.gif

אני לא מתמצאת בהערכות בצבא (לצליאקי שלי יש עוד 8 שנים, אבל בכל מקרה עד אז יהיה שלום
, לא?). כדאי ליצור קשר עם העמותה כדי לברר למי יש לפנות. העמותה נמצאת בקשר רציף עם צה"ל. חוץ מזה, מציעה לך לקחת איתך פותחן קופסאות נורמלי כדאי להקל על הפתיחה. הרבה הצלחה, אמא של הבנים

שירות צבאי

אומנם זה לא טיפ לטירונות אבל להמשך יכול לעזור. בעלי משרת בפיקוד העורף בנצרת. שם משרתת חיילת עם צליאק והיות והבסיס לא מסוגל לדאוג לה לארוחות נטולות גלוטן המפקד שלה אישר לה לצאת כל יום בסביבות אחת או שתיים בצהריים הביתה ע"מ שתוכל ארוחה מסודרת. מדובר בבסיס פתוח שכל החיילים משתחררים בסביבות 16:30. כך שהיא בסה"כ מפסידה שעתיים ביום. בזמן שהותה היא מביאה פריכיות ולחמיות או סנדוויצ'ים מהבית. גבינות וירקות לוקחת חופשי מהמטבח. מאחלת לך שתגיע לבסיס שכזה שהמפקד יתחשב ושתהיה לך גישה חופשית למטבח. בהצלחה בהמשך.

26mm

New member
שלום!

בתור חיילת יש לי כמה שאלות.. 1. הצבא מודע לכך שאת חולת צליאק? 2. למה הציבו אותך בטירונות רגילה? חתמת ויתור על ההת"ש שמגיע לך בתור חולת צליאק? 3. גם אם את נמצאת בבסיס סגור או בבסיס פתוח מגיע לך לקבל אוכל מהצבא - חמש חמגשיות לשבוע+לחם! בסיום הטירונות אני מציעה לך לפנות למפקדים ולמש"קית ת"ש על מנת לברר את עניין האוכל/ההת"ש.. בכל מקרה שיהיה לך הרבה בהצלחה ואם יש לך שאלות נוספות אני אשמח לענות

למעלה