צבא ההשפלה

Blase

New member
צבא ההשפלה

ברגעים אלו אני חושבת לעצמי מה עדיף לתקוע לעצמי כדור בראש או לבלוע כדורי שינה. אתחיל מההתחלה .התגייסתי לצה"ל לפני כשלושה חודשים ומאז אני מתחרטת על הרגע. לא כך דמיינתי את שירותיי הצבאי.ההפך הוא מאז ומתמיד הייתי חודרת מוטביציה לתרום ולהתפתח בצבא.רציתי להיות קצינה בצבא,להדריך חיילים אך מצאתי את עצמי במחסן מלא מכשירי קשר, מניילנת פתילים. אני גאה להגיד שיש לי בגרות 105 קיבלתי תעודת הצטייינות בתחום הלימודי,יש לי תעודות הדרכה ממשרד החינוך ואני פשוט לא קולטת אך הגעתי להיות אפסנאית בצבא. כשהגעתי לבסיס דיברתי עם מפקד הבסיס הוא נתן לי הזדמנות להוכיח את עצמי בתחום המחשבים אך המפקד שאחראי עליי התנכל לי,התעלל בי נפשית ופיזית,בתקופה האחרונה אני לא אוכלת,אני נתפקת שלוש פעמים בבכי מבלי לדעת על מה אני בוכה,אין לי כוח לכלום,אני לא מבלה עם חברות,שמחת החיים שלי נגמרה,בקורס ובטירונות כאב לי כל הגוף,הנשמה אך כעת אני מרגישה ריקנות.המפקד רצה להעלות אותי משפט על שאיחרתי לקב"ן,והסיבה האמיתית היא שלא אמרתי היא שלא הייתי מסוגלת להיכנס לקב"ן לפני כשנה עברתי הטרדה מינית ע"י מעסיק בו עבדתי מאז יש לי סיוטים חוזרים,אני לא מסוגלת להיות במקומות סגורים,תמונות עולות למוח. המפקד העיף אותי מהתפקיד שמפקד הבסיס נתן לי הזדמנות להיות בו הוא אמר לי:"אמרתי לך שחובת ההוכחה היא עלייך" רק חבל שלא ניתנה לי ההזדמנות להוכיח את עצמי . אני לא מרגישה טעם לחזור לבסיס אין לי מה לחפש שם,כולם צחוקים עליי,אני לא מתכוונת לחזור למחסן אין סיכוי שאני יהיה שם אני לא יעמוד בזה נפשית...
 

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לגרום להם להבין..

מרגישה מושפלת.. שממקום שבו כל כך רצית לתרום, רצית להראות את היכולות שלך, הפילו אותך למקום חשוך, מפחיד, קטן.. כזה שנותן לך להרגיש שלא משנה מה תעשי, לא תצליחי להשתחרר מהדעות הקדומות שנכפו עלייך.. עד כדי כך שלפעמים נראה שלא שווה לנסות.. יקרה, אולי תוכלי לחשוב שוב על הפגישה עם הקב"ן.. לזכור שהוא שם בשביל לעזור לך.. שאם קשה לך מהמקום הסגור, אולי תוכלי לבקש ממנו להשאיר את הדלת פתוחה, או שמישהו יהיה איתך.. לפעמים, גם המשפחה יכולה לעזור כשמרגישים שאף אחד לא מבין אותך.. אם תרצי, את מוזמנת לספר על המצב בבית לאור המצב בצבא, ואם שם את מרגישה שאת מקבלת את התמיכה שאת צריכה..
 

kdani

New member
תנשמי עמוק.

כל ה-"צבא" הזה זה כולה שנה ושמונה, הוא נגמר, ומי חושב על זה אחר כך. לא שאני בעד, אבל אולי תוציאי כמה גימלים, תנוחי בבית, תתכנני מה את עושה הלאה. קבלת קורס ? אם לא את זכאית... את "אפסנאית" קשר ? את יכולה לבקש לשרת במקומות יותר מעניינים , שיותר צריכים אותך (הם גם יותר קשים..) הדרך לקצונה עוד לא סגורה. מה שהכי חשוב - תשתפתי מישהי בבסיס, שתלווה אותך בתהליך (משקית ת"ש או כל מישהי אחרת שאת מסוגלת לדבר איתה) תוכלי לראות דברים יותר טוב דרך עוד זוג עיניים, והיא גם תוכל ללוות אותך לקב"ן. יהיה בסדר, תשמרי על עצמך.
 
שלא תעזי

לחשוב אפילו על לפגוע בעצמך. שום דבר בעולם לא שווה את זה. תגישי 55, אם זה לא יעזור תפני לקב"ן, אם הוא לא יעזור.. אז בתכל'ס, כמה שלא נעים להגיד תצטרכי להתחיל לעשות בלאגנים, להוציא להם כל יומיים גימלים , נפקדויות.. שקלת לנסות לצאת לקרבי? אם אני לא טועה אם יש גיבוש ותרצי הם לא יכולים למנוע ממך ללכת..
 
למעלה