צָהֳרַיִם טובים, מועדים לשמחה!! אביב הגיע, זמן להתחדשות

סופהו 1

Well-known member
וזמן לחדש מסורת שהיתה נהוגה כאן ולהיפגש.

מתי? אחרי שפסח, ימי הזכרון ויום העצמאות יעברו, ויהיה יותר זמן לנשום.
כמנהג המקום בשנים עברו, לטובת העובדים, בשעות אחה"צ המאוחרות מאוד/ערב מוקדם ולמיטב זכרוני ימי חמישי בערב.
(מציעה את חמישי ה- 12 במאי).
איפה? מפרגנים הפעם קל"ב לצפוניים/ חיפה (צליליתה?????????????? אַיֵיךּ?)

מי בעד?

נערך לאחרונה ב:

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
וזמן לחדש מסורת שהיתה נהוגה כאן ולהיפגש.

מתי? אחרי שפסח, ימי הזכרון ויום העצמאות יעברו, ויהיה יותר זמן לנשום.
כמנהג המקום בשנים עברו, לטובת העובדים, בשעות אחה"צ המאוחרות מאוד/ערב מוקדם ולמיטב זכרוני ימי חמישי בערב.
(מציעה את חמישי ה- 12 במאי).
איפה? מפרגנים הפעם קל"ב לצפוניים/ חיפה (צליליתה?????????????? אַיֵיךּ?)

מי בעד?
אצלי פנוי

צליליתה1

Well-known member
חג שמח ומועדים לשמחה
הנני כאן
מעט מעולפת מהזלילה הגדולה
(הקניות הגדולות, הבישול הגדול, המלצרות הבלתי נגמרת, הניקון המתמשך, אבל בעיקר מהאוכל)

אבח"י

Well-known member
כבודי לא יגיע משתי סיבות מרכזיות:
אני נוסע בתחבורה ציבורית בלבד
אני לא מצטרף לטרמפים
אם תפגשו, צלמו והעלו תמונות.

סופהו 1

Well-known member
כבודי לא יגיע משתי סיבות מרכזיות:
אני נוסע בתחבורה ציבורית בלבד
אני לא מצטרף לטרמפים
אם תפגשו, צלמו והעלו תמונות.
כבודי לא מתכוונת לנסוע ברכבה הפרטי אלא בתחב"צ (רכבת ישראל).
לאור ההיענות מרקיעת השחקים, נראה שכבודי תצטער (כי תמיד היה כיף להיפגש) ותישאר בביתה :(

חושך.jpeg

דקל נור*

Well-known member
חבל שלא תיפגשו בסוף, סופה. היה נחמד אם הייתם שולחים תמונות מהריוניון. יש פה כמה שאני סקרנית לראות 😏.

סופהו 1

Well-known member
חבל שלא תיפגשו בסוף, סופה. היה נחמד אם הייתם שולחים תמונות מהריוניון. יש פה כמה שאני סקרנית לראות 😏.
לא, לא, לא.
שאנחנו נתאמץ (נקבע, נתייפייף, ניסע, נלך, ניפגש, נחזור עייפים אך מרוצים) ואתם תיהנו ככה בקלי קלות?
מי שמעוניין לדעת מי מאחורי הכינוי צריך להתאמץ.

ומדוע לא תצטרפי?

נ.ב1: זו הפעם הראשונה מאז שאני בתפוז שיש כזו היענות, או יותר נכון יש כזה חוסר היענות. מאכזב.
נ.ב2: לא זכור לי שפורסמו בפורום תמונות ממפגשים וכפי הנראה גם הפעם זה לא יקרה.

דקל נור*

Well-known member
לא, לא, לא.
שאנחנו נתאמץ (נקבע, נתייפייף, ניסע, נלך, ניפגש, נחזור עייפים אך מרוצים) ואתם תיהנו ככה בקלי קלות?
מי שמעוניין לדעת מי מאחורי הכינוי צריך להתאמץ.

ומדוע לא תצטרפי?

נ.ב1: זו הפעם הראשונה מאז שאני בתפוז שיש כזו היענות, או יותר נכון יש כזה חוסר היענות. מאכזב.
נ.ב2: לא זכור לי שפורסמו בפורום תמונות ממפגשים וכפי הנראה גם הפעם זה לא יקרה.
אין לי את היכולת של אבחי להיות מזוהה ולכתוב את מי שהוא, בלי חשבון. אצלי, חשיפה תוביל לצנזור עצמי של ההבלותות שאני כותבת.

סופהו 1

Well-known member
אין לי את היכולת של אבחי להיות מזוהה ולכתוב את מי שהוא, בלי חשבון. אצלי, חשיפה תוביל לצנזור עצמי של ההבלותות שאני כותבת.
אם לא, אז לא.

נראה, כמו שצליליתה כתבה, שלא נצטרך לעמול קשה כדי למצוא פתרון.
אני מנסה להיות אופטימית ומחכה.
אולי עד סוף השבע יתעוררו המתעלמים, הנופשים, המטיילים, העסוקים בענייני חג ומשפחה ויחליטו להצטרף.
קה סרה, סרה.

צליליתה1

Well-known member
לטובת כל המיליונים שרוצים להגיע ומתלבטים בסוגיות תחבורה:
במידה ויוחלט על חיפה כיעד, יש מלא מקומות במרחק הליכה קצר (מאוד) מתחנת רכבת חוף הכרמל (על החוף ממש) או מתחננת רכבת מרכז השמונה, שנמצאת במרחק הליכה (קצר) מרחוב הנמל, שם מרוכזות מלא מסעדות, וחלקן (אפילו אני כחיפאית לא דגמתי הכל) ממש טובות. שלא לדבר על מעיין הבירה, שאורי זל תמיד איים להגיע ולזלול בה. יש כמובן את עניין ההעדפות התזונתיות, כשרות, מחיר וכו, ועם ההענות הכל כך גדולה נצטרך לעמול קשות כדי למצוא פתרון שיתאים לכולם.

אבח"י

Well-known member
לטובת כל המיליונים שרוצים להגיע ומתלבטים בסוגיות תחבורה:
במידה ויוחלט על חיפה כיעד, יש מלא מקומות במרחק הליכה קצר (מאוד) מתחנת רכבת חוף הכרמל (על החוף ממש) או מתחננת רכבת מרכז השמונה, שנמצאת במרחק הליכה (קצר) מרחוב הנמל, שם מרוכזות מלא מסעדות, וחלקן (אפילו אני כחיפאית לא דגמתי הכל) ממש טובות. שלא לדבר על מעיין הבירה, שאורי זל תמיד איים להגיע ולזלול בה. יש כמובן את עניין ההעדפות התזונתיות, כשרות, מחיר וכו, ועם ההענות הכל כך גדולה נצטרך לעמול קשות כדי למצוא פתרון שיתאים לכולם.
ענייני אוכל לא הטרידו אותי. שתייה - לא אלכוהול, וזהו. מחיר פחות חשוב כל עוד מנה של 20 גרם לא עולה יותר מ- 30 שח' ;-)

למעלה