פתרונות מימון בתפוז
אנשים

פתרונות מימון בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

נציגי לאומי קארד, ציקי הירש, מנהל מחלקת עסקים, וגילה להר, מנהלת מחלקת האשראי, יתארחו הערב ב-18:00 בפורום יזמות וניהול עסק, בפורום יזמות וניהול עסק, ישיבו לשאלות בנושא פתרונות מימון ויציגו את מגוון הפתרונות העומדים לרשות עסקים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=248&MessageId=124230550
עדי שפירא-פאיאנס, דרמה תרפיסטית בעלת נסיון רב בעבודה עם מתבגרים, תתארח החל מהשעה 21.00 הערב בפורום הורים למתבגרים ותשיב לשאלות בנושאים הקשורים למתבגרים, כמו תקשורת משפחתית, שיקום הסמכות ההורית, זהות מינית, הפרעות קשב, הפרעות אכילה, ועוד. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=94&MessageId=124306752
ד"ר נתן לויט, רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים "בני ציון" יתארח הערב בין השעות 20.00-22:00 בפורום תרומת ביציות ויעניק מידע רפואי בנוגע לתהליך תרומת הביציות. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=926&MessageId=124220828
גם השבוע פורום מוזיקה שחורה מזמין אתכם לקחת חלק במצעד השבועי של הפורום: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=205&MessageId=124292737

dar dahan

Member
מישהו יודע כמה פרקים יש בעונה השניה?

אני פשוט קראתי בוקיפדיה ובעוד מקומות באינטרנט שיש 60 פרקים, ופה אמרתם שיש 50, אז כמה פרקים באמת יש?

Yarinv

New member
50

הסדרה תסתיים בתחילת פברואר 2009 ואם אני לא טועה הפרק האחרון יהיה גם כפול.

dar dahan

Member
אוף איזה מבאס זה...

חשבתי שיהיו 60 פרקים, כי זה היה תורם לעוצמה של הסדרה, אבל שיהיה...

Super Chuly

New member
נצל"ש (וואו, כמה זמן לא כתבתי את המילה הזאת)

שלום לכם יקירי, אין דרך קלה להגיד או למען האמת, לכתוב, את זה, אז אני פשוט אתחיל בהתחלה... התשחררתי לפני חודש ושבוע בערך, אני כבר חודשיים עובדים בעבודה שאני נהנת ממנה מאוד, וחוסכת לטיול הגדול (יוני, בתקווה...), ואחרי זה לימודים ומי יודע מה עוד מחכה. ובין כל אלה- פשוט אין לי דקה פנויה. אני יודעת שהבטחתי לחזור פול טיים לפורום, להיות פעילה כמו שהייתי, אבל זה פשוט לא מתאפשר לי, ואני רוצה לבקש את סליחתם על שלא הייתי פה מש בשנתיים וקצת האחרונות. העונה השנייה של האי עלתה ואני די מרוצה ממנה עד כה, למרות שאני מספיקה רק להשלים פרקים בויאודי פעם במליון שנה, אבל לצערי אני לא מספיקה להגיע לפורום ולהגיב. ועל כן, אני סוג של עוזבת פה. סוג של בגלל שזו רק בערך עזיבה, אני מבטיחה להגיע ולהתעדכן לפעמים, מתי שאוכל, אבל לצערי אני פשוט לא מספיקה לעמוד בקצב, או להיות מעודכנת לגמרי בכל מה שקורה בפורום. וזה סוג של כי אני כבר שנתיים כמעט לא פה, אז לא ממש נחשב. תמשיכו להנות מהסדרה, ומהחברה אחד של השני פה בפורום, תשמרו על עצמיכם ותעשו חיים! אוהבת מלא, ליהי :)

ny22

New member
מנהל
ליהי ../images/Emo140.gif למרות השעה המאוחרת אני מרגיש שאני

חייב לכתוב לך משהו בתגובה. אז קודם כל - המון המון בהצלחה! איפה שלא תהיי ומה שלא תעשי. אני חושב שכולנו פה חייבים לך אלפי תודות על התקופה שבה היית מנהלת ותרמת כל-כך הרבה לפורום הזה! לגבי ה"סוג של" עזיבה, אני בהחלט מבין אותך. (את הקטע הבא אני כותב בהדגש כי הוא העיקר) את מרגישה עכשיו מה זה לעבור שלב בחיים, מה זה להתקדם הלאה. החיים הם כמו רכבת מלאה בתחנות, כאשר היא עוצרת לנו בכל תחנה, אנחנו יורדים, עולים ואז ממשיכים הלאה. כל תחנה היא כל-כך שונה מהאחרת. את הגעת "לתחנה" שבה אין לך כמעט זמן מכיוון שאת חוסכת כסף לעתיד, משהו שכמנהלת פורום פה לא היית צריכה לעשות. אבל עכשיו, אחרי שהשתחררת, את צריכה לחשוב קדימה, לחשוב הלאה וע"פ זה לתכן את הזמנים שלך. אני יכול לומר לך בגילוי לב שאני די מבין (אם הבנתי בכלל...) אותך. גם אני זוכר איך לפני כמה שנים, כשהיה לי יותר זמן הייתי נמצא בפורום הזה המון. אבל גם לי עוד מעט שהלחץ יגבר (האמת, כבר עכשיו הוא לא קטן) לא יהיה זמן להכנס לכאן ואולי עוד שלוש-ארבע שנים הפורום הזה בכלל לא יהיה קיים
. אבל אלה החיים - כל הזמנים משתנים. אני רוצה לומר לך משהו ליהי - המון פעמים זה מאוד עצוב לנו לעבור שלב. להבין שעברנו. אבל מצד שני יש שני דברים שיכולים לגרום לך להעלות חיוך: 1. את מתקדמת
את נמצאת עכשיו בתוך תהליך של התקדמות בחייך. 2. תזכרי תמיד כמה טוב היה לך פה. אפילו בעוד 10-20 שנה, שכנראה כבר תהיה לך משפחה משלך, תמיד תוכלי להזכר בפורום הזה ולספר לילדים שלך כמה נהנהת להיות כאן בפורום (אפילו שהוא כבר ככל הנראה לא יהיה) ולנהל אותו.
עכשיו, ליהי שסיימתי לכתוב את העיקר אני יכול לומר לך שהפורום עצמו מאוד השתנה מאז שהוא היה פורום השמינייה, הרבה ותיקים עזבו והרבה חדשים הצטרפו. אני זוכר את הימים שהיו לנו מפגשי פורומים (כמו ההוא בערב פסח, או כמו על הגג בעזריאלי) נהדרים ואלו זכרונות שמלווים אותי עד היום. אבל זה מה שהיה עכשיו זה כבר פורום אחר עם ממשתמשים אחרים. ליהי, אני לא אאריך יותר כי אני מרגיש שבאמת כתבתי להפעם יותר מדי... אבל אני רק רוצה לומר לך שאת מישהי מדהימה ואני שמח מאוד שהיית כאן מנהלת. אבל עכשיו ברור לי שאת צריכה להתקדם הלאה, להמשיך בכיוון שאליו תבחרי. אפילו ששנתיים כבר לא ממש כתבת כאן תמיד היית חלק מאיתנו. וגם זה שכתבת את זה מראה שאולי הגעת לאיזו תובנה לגבי החיים שלך וכיוונם. הייתה לי זכות להיות באחת "התחנות" שלך ומקווה שבעתיד עוד יצא לנו להפגש פה ושם בכל מיני מקומות. ורק דבר אחרון - גם אם לא תכתבי פה הרבה זמן, אלא רק לעיתים רחוקות, את עדיין תהיי חלק מאיתנו. כל עוד הפורום הזה קיים. המון המון בהצלחה
בכל דרך שתבחרי ובכל מה שתעשי. נתאי

ny22

New member
מנהל
דבר ששכחתי בגלל השעה ../images/Emo163.gif

בקשר לזה שאמרתי לך שאני מבין אותך, חשוב לי לציין עוד משהו - גם אני עברתי כמה תחנות בחיים שלי וכל פעם שעזבתי תחנה היה לי מאוד קשה, מאוד עצוב. אבל באיזשהו שלב הבנתי שככה הם החיים - נמצאים כל הזמן בזרימה מתמדת. וכמעט כל מקום שאליו אגיע - גם אעזוב אותו. לא משנה מה, לא משנה איפה. (את יכולה לראות בחתימה שלי את המשפט "הכל משתנה מלבד השינוי עצמו" שאותו אמר הרקילטוס שגם השווה את החיים לנהר (גם בגלל הזרימה שלהם)). דברים משתנים ואנחנו כל הזמן נעים קדימה. הזיכרונות הם הדברים העיקריים שנשארים לנו מאותן תחנות. אם תפתחי לדוגמא שירשור פרק של השמינייה מהעונה הראשונה, תשימי
שהמון משתמשים שכתבו באותה תקופה באופן קבוע כבר אינם ובמקומם יש משתמשים אחרים. אני מניח שחלק מאותם אנשים עברו שלב דומה - הם הרגישו שהם בשלב בחיים שכבר אין להם זמן לפורום (חלקם חזרו וחלקם לא. והאמת גם לי היו תקופות שכמעט ולא כתבתי כאן בכלל) והם התפנו לעיסוקים אחרים. שיהיה לך לילה טוב וסליחה על ההודעה המפוצלת. כתבתי אותה כדי שתעודדי ותדעי שתמיד תהיה חלק מאיתנו. נתאי.

ny22

New member
מנהל
בפנים יש שיר שאני מקדיש לך מכל ה-../images/Emo23.gif

המילים של השיר מאוד רלוונטיות למה שכתבת. השיר עצמו מדבר גם על מה שאני כתבתי לך... הוא שיר מרגש ועצוב, אבל יש בו משהו כל-כך נכון! "עברתי רק כדאי לראות" (שימי
לשם השיר). http://www.orange.co.il/orangemusic60/10656.html וקצת יותר גדול או עם הקישור לא עובד... http://www.youtube.com/watch?v=4XhJMECtGWQ אני מקווה שעוד כאן מסכימים איתי...

Yarinv

New member
../images/Emo24.gif

לאיפה את מתכננת לנסוע? תהני!
ובהצלחה בלימודים, בעבודה ובכל מקום שתיהי ובכל דבר שתעשי! תקפצי לבקר מדי פעם כשתוכלי

למעלה