פתרונות טבעיים לעצירות

shikoshoko

New member
פתרונות טבעיים לעצירות

שלום לך, אני סובלת מעצירות כרונית כבר שנים ארוכות. מבקרת בשרותים אחת לארבע – חמישה ימים וגם אז התהליך כואב ומטריד.
הייתי שמחה לשמע על פתרונות טבעיים לעצירות.

הומאופתיה לעצירות

הייתי מבחין בין טיפים להקלה על עצירות ובין טיפול הומאופתי שמטרתו היא ריפוי של העצירות וחזרה לעיכול טבעי וסדיר.

אציין כמה טיפים שאני מוצא אותם יעילים: ראשית תנועתיות, ובתנועתיות אני מתכוון הן ברמה הגופנית והן ברמה המחשבתית..ללכת, לשחות, יוגה..כל פעילות גופנית שמתאימה ובמקביל תנועתיות מחשבתית, כלומר לקרא, לחשוב, לפתור בעיות. תופתע לראות עד כמה יש קשר בין עצירות של מערכת העיכול ובין חוסר תנועתיות כללית (כאמור גופנית ומחשבתית).
מעבר לכך מובן שתזונה נכונה, סיבים תזונתיים, פירות וירקות, שתייה נדיבה..גם משפיעה לטובה.
עוד דבר אני ממש לא ממליץ על "התעקשות" כנגד העצירות וישיבות ארוכות ו"מלחמתיות" בשירותים. כשיש צורך פשוט להכנס לשירותים לזמן קצר, ואם לא הולך אז לא להתעקש אלא לצאת מהשירותים ולחכות לפעם הבאה שהצורך מורגש.

זה מבחינת טיפים שאינם טיפול הומאופתי (וגם לא אמורים לבא במקום תרופה הומאופתית אלא במקביל).

קיימות עשרות תרופות לטיפול בעצירות שההתאמה לאותה אחת אשר תרפא את העצירות שלך כרוכה בהבנה של מאפיינים שונים..למשל האם יש רגישות למזון מסויים, האם יש צרבות, האם העצירות מופיע רק שנמצאים בנסיעה מחוץ לאזור הנוחות שלנו (למשל בחו"ל, אן במילואים), האם היה ארוע רגשי כלשהו שנראה לנו שהשפיע ואולי בעקבותיו התחילה העצירות, ועוד...

ברור שאלות אלו יאפשר להומאופת להתאים לך תרופה אישית וריפוי אמיתי של העצירות.
לשמחתי הרבה אני יכול להעיד שראיתי הרבה מקרים בהם עצירות כרונית וקשה התרפאה לגמריי ע"י טיפול הומאופתי.

כאן תוכל לקרא עוד על הטיפול ההומאופתי בעצירות.

רפואה שלמה,

למעלה