פתרון זמני קבוע לריח ארגז חול

yonitcohen002

New member
פתרון זמני קבוע לריח ארגז חול

אני משתמשת בכל מני דברים לכסות על הריחות ששושנה שלי מייצרת אבל הכל זמני. מה יש קבוע חשמלי ולא דורש החלפה כל יומיים. הייתי רוצה לשים משהו כזה ליד הפינה של הארגז חול שלה.

Mידאס

New member
זמני או קבוע?

ראשית יש חול לחתולים ריחני, שזה אחלה, אם כי לא תמיד יעיל בהתמודדות מול חתולים ריחניים במיוחד.

שנית אם אתה מחפש משהו קבוע שיפיץ ריח באזור הארגז, יש מפיצי ריח חשמליים (של AIRWICK או GLADE), מחזיקים יפה (חודשיים ומעלה אאל"ט) ויש מפיצי ריח שמופעלים על סוללות (כמו אלה שיש בשירותים ציבוריים וכו'), גם כן של החברות שמניתי לעיל (יש גם לסנו הישראלית אני חושב). המכשיר מרסס מידי כמה דקות ספריי ריחני (מדי 9,18 או 36 דקות). ניתן להציב את המכשיר על שולחן/מדף, או להצמיד לקיר באמצעות מסמר/בורג.

natanlevi

New member
חול ריחני זה נחמד אבל לא תמיד יעיל

אני יכול להיות מניסיון, היה לי ריח רע מאוד מהחדר, 3 חתולים והחול בארגז פשוט לא הספיק לעשות את העבודה של הריח ( העבודה של החול זה מדהים החתולים אשכרה כולם הלכו לשם ויותר לא עשו את הצרכים בבית.
במידה ויש חתול אחד אפשר לנסות את החול הריחני אולי זה כן יעזור על חתול 1 אצלנו אנחנו שמנו כמו שרשמו לך מטהר אוויר של אירוויק ומאז אשתי סופסוף מסכימה להכנס לחדר מחסן, באמת ניטרל את הריח לחלוטין

harley001

New member
מטהר האוויר של אירוויק נבחר

יחד עם ניקוי יומי של החול אני מקווה לשיפור דרמטי..
תודה לכולם

dimitrygo

Active member
מנהל
קודם כל כדאי לחפש חול אחר שמנטרל ריחות יותר טוב מהחול הנוכחי

כדאי גם להקפיד לנקות את הארגז לפחות פעם אחת ביום.

למעלה