פתרון וסט נוסף

zed246

New member
פתרון וסט נוסף

פתרון חידה שלא פתרתם: דבר שהוא מעל בשגיאת כתיב ומן הסתם בסלנג זה - אילידה. ועכשיו סט חדש לגמרי, שוב פעם - יש נושא אבל שוב פעם, אני לא מגלה - 1. סוף טויל (3, 4 או 3, 5 תלוי בכתיב) 2. נסיך בקלפים שאל שאלות ושיחק משחקים של נאמנות למדינתו (2, 4 או 2, 5) 3. רואה חשבון של ספרי תורה ומזוזות (6) 4. גובה או בינוש השוקולדית (5, 6 או 5, 7) 5. כלי נשקי אוכל צוות גן חיות אנגלי במהופך (8, 6) 6. לך מאזניים פחות הזנב!!!! (6) מי משצליח את 3 או את 6, כל הכבוד לו.

אלי.

New member
מה זה אילידה ?

של הומרוס, כמדומני ? או שזה 9סתם חודשים של הריון - ונאדה ? 4 - רומאו וג`ולייט

חיננית

New member
איליאדה -ככ כותבים היום ופעם!!!

-5רובינזון קרוזו 1-תום סויר?סויאר? 4 רומאו וגוליט.

אלי.

New member
לא בהכרח, זו לא מילה עברית

אם כי (כמו שאומר ידידנו זד) בכתיב המסורתי - את צודקת. אגב, איך מתקשר טויל עם סויר ? במה חטא תום המסכן, שהסתבך עם אמא של סוהא ?

zed246

New member
באנגלית אומרים:

ZOOCREW משמע בעברית זה נשמע כמו זוקרו שזה כמעט. במהפוך משמע CREWZOO ולכן קרוזו

zed246

New member
לא התכוונתי לשום טווין ולשום מארק

סויר. טויל. סויר=טויל.

ezrali

New member
ואני הסתבכתי.....

בהסבר. טוייל וסוייר היו פותרים את הבעיה.

ezrali

New member
טויל וסויר

טיול זה סיור. ופה יש סיכול של הנמצץ הידוע בטיול ולכן גם בסיור.

אלי.

New member
ולחשוב שפעם האשימו אותי בחמיצריזמוס

אני יכול רק להוריד את הכובע הוירטואלי בפני חיננית.

חיננית

New member
תודה על הפרגון אלי

אני קוראת עכשיו ,משבגעתי עתה לכאן את חילוף המילים ביניכם ,ורואה שאולי היתה לי שם הברקה ולא ידעתי . כטיילנית וסיירית הבנתי שטויל-זא טיילו שם זה סויר-סיירו שם אבל אני זוכרת תום סויאר עם א` לכן תהיתי אולי אני לא בכוון. ובקשר לאיליאדה אני למדתי את המחזה לפחות חצי שנה, וכל יום בשעור ספרות היתה האיליאדה של סופוקלס לפני .ואני יודעת שלמרות שזה ביוונית זה נכתב בכל הספרות והתרגומים עם א`.

אלי.

New member
על לא דבר

ד``א, גם אני כותב ``איליאדה`` כך, אלא שבתגובתי הראשונה לא הייתי בטוח שהכוונה לזה. ו ... את אומרת שמי שכתב את האיליאדה היה סופוקלס ?

zed246

New member
עדיין נשארו 2,3,6

הן קצת קשות. דרך גב, אני מודע שאולי חלק מההגדרות לא משהו אז אני מבטיח שיש לי רק עוד סט אחד מתוכנן ואז אני פוצח ברעיון חדש עם הגדרות מסוג אחר. אז לא לדאוג.

אלי.

New member
תזהר עם הרעיון החדש הזה שלך

זה לא הזמן לסטארט-אפים עכשיו, השוק לא משהו ;-(

zed246

New member
ת`אמת באמת היה לי רעיון לסטארט אפ

אבל הוא נגנז לאחר שגיליתי שמישהו כבר עשה זאת. לא משנה, תאמין לי שזה משהו חדש וניסיוני ואולי יציל את שוק החידות שלי...

חיננית

New member
הניסוח שלך קשה האם ניתן לעידון.

אולי בשאלות שנותרו, שהאמן לי שהסתובבתי איתן כל היום בראש,ניתן לשפר את ניסוח השאלה שיהיה יותר פתיר, או שהגזמתי עם הבקשה ידידי זד?

למעלה