פתיחת iphone 4s מרשת sprint לרשת אורנג'

L1CDISK

New member
פתיחת iphone 4s מרשת sprint לרשת אורנג'

היי,

אתם מכירים דרך לפרוץ מכשיר iphone 4s הנעול לרשת sprint האמריקאית (הסים ברשותי) כך שיהיה ניתן להשתמש בו ברשת אורנג'?

הצלחתי להגיע למצב שבו אפשר להשתמש בפונקציות המכשיר כאשר הסים של אורנג' בפנים, אבל כתוב no service למעלה, ובהגדרות עדיין מצויין שsprint הם הcarrier שלו.

כרגע יש לנו סים נוסף על אותו מספר למכשיר אחר, אני חושבת שצריך לבקש מאורנג' לפתוח את הסים איכשהו (לא מצאתי איך דרך המכשיר), אבל אני לא בטוחה שזה יעבוד ואני לא רוצה לאבד את הפונקציונליות של הסים הישן אם זה לא יעבוד..
(או שזה לא מחייב?)

כרגע מותקן על המכשיר ios 5.0.1 והתקנו גם jailbreak שלא עזר הרבה..

תודה מראש לכולם !

k-don

Well-known member
למיטב ידיעתי, אין כיום פריצה למודם

וללא פריצ למודם לא ניתן להשתמש במכשיר עם סים אחר.

(ברור שאורנג לא יוכלו לעזור לך בנושא)

noa_f

New member
רק אם ספרינט יפתחו לך אותו

כלומר, ספרינט שולחים לאפל את המספר הסידורי של המכשיר ואפל הופכים אותו לסימפרי.
אני יודעת שבארה"ב AT&T התחילה עכשיו לפתוח מכשירים אחרי שנגמר להם החוזה. אולי גם ספרינט יעשו את זה? שווה לבדוק.
אם לא, תוכלי תמיד להשתמש במכשיר כמו אייפוד-טאצ'

L1CDISK

New member
לצערי כבר בוטלה העסקה עם ספרינט..

הם אמרו שיוכלו לתת את השירות רק אם נחדש את החשבון (שעולה 70$ לחודש..)

למה אני לא יכולה לפנות ישירות לאפל עם המספר הסידורי של המכשיר להפוך אותו לסים פרי?

האם אתחול של המכשיר להגדרות יצרן (לשלב שלפני "אישרור" שלו דרך itunes) , כאשר ההפעלה תיעשה דרך הitunes עם הסים של אורנג' בפנים יכול לעזור?

מה בדיוק מונע מהסים לעבוד? אפל עצמם חוסמים את ההפעלה דרך השרתים שלהם איכשהו או מה?
איזה כאב ראש זה יוצר..

noa_f

New member
קנית מכשיר מסובסד. לאפל יש הסכמים עם החברות

הסלולריות שמוכרות מכשירים כאלה ובארה"ב, בניגוד לישראל, מותר למכור מכשירים נעולים לרשת וגם מותרות תוכניות עם התחייבות. כך שההסכמים הללו חוקיים. וכן, המכשירים חסומים דרך השרתים של אפל.

לא יעזרו לך שום איתחול ושום פריצה כרגע.
כאב ראש? אני מנחשת שקנית את המכשיר במחיר מוזל. אין ארוחות חינם.

L1CDISK

New member
תודה + תגובה

קודם כל לא אני קניתי אלא בן דודי שעלה ארצה.
הארוחה לא היתה חינם כלל וכלל, אמנם קונים את המכשיר במחיר מוזל אבל בגלל זה הביטול עלה כ400$ אז אני לא חושבת שמוגזם לבקש את הזכות לפתוח אותו..
סה"כ אם המנוי היה נמשך לא היתה להם התנגדות לפתוח אותו, הם פשוט טוענים שטכנית הם לא יכולים אם הסים לא פעיל..

k-don

Well-known member
אז תשלם 70$ במקסימום ותדרוש

שיפתחו את הטלפון לכל סים

לקנות את זה זה לשים את הכסף על קרן הצבי

הסכוי שזה יעבוד הוא 1% ולא יותר

dov98

New member
סיכון מול סיכוי

מסכנים לכל היותר את המחיר ששולם, הרי הדבר נוצר כדי שיעבוד, לא?
אין הרי ברירה אחרת הבנתי...

למעלה