פתיחת עסק עצמאי לאחר לידה

פתיחת עסק עצמאי לאחר לידה

פתיחת עסק עצמאיו מצפה למספר 2 ו 10:12 | 28/02 הי בנות אני מקווה שתוכלי לעזור לי אני בת 28 אמא לילד מהמם בן שלוש ובשבוע 30 להריון- מצפה ללדת בתחילת מאי. כיום אני עובדת במשרד קרוב לאזורי מגורי בתור מזכירת חברה התפקיד ממש לא מאתגר ובכלל אני בכיוון שלי שינוי בקריירה. אני רוצה להיות זמינה לבית ולילדים. ולכן חשבתי לאחר הלידה לפתוח עסק עצמאי על מנת שאוכל להיות הבוס של עצמי. האם מישהי מכירה ידוע לי שקיימת קבוצת תמיכה של נשים אשר מעבירות סדנאות בנושא פתיחת עסקים קטנים.- אני גרה באזור השרון. אני אשמח לקבל כל מידע שאפשר כדי שאוכל להתחיל לגבש לעצמי כיוון. חשבתי על מספר כיוונים אני מאוד מתלבטת. תודה מראש וסליחה על המגילה............

marcyg

New member
אני מכירה אישה מדהימה שעוסקת

במכירה של מוצרי NIKKEN בשיווק רשתית. היא נורא רוצה להקים קבוצה של אמהות שיפעלו ביחד לצורך רווח וגם כקבוצת העשרה ותמיכה...עם יפגשו פעם בשבוע להרצאות, סדנאות וכו'...משהו גם חוויתי וגם עיסקי. אני שולחת לך מסר עם הפרטים שלה.

לגבי עסק עצמאי לאחר הלידה

אני עצמאית והתחלתי לעסוק בזה לאחר חופשת הלידה. התחלתי עם הרבה חששות אבל חשבתי רבות איך אני גורמת לזה להצליח ואני עדין בתהליך של בניה (אבל בכיוון הנכון)
לגבי מקומות שיכולים לכוון אותך. אני מצרפת לך לינק לכמה מקומות. חלקם כרוכים בתשלום, אבל אם אין לך בסיס לשיווק עצמי, לפעמים צריך להשקיע כסף כדי להרוויח כסף. קורס / קורסים הם דבר שמאוד עוזר לכוון ופותח את הראש. מעבר לכך שהוא מפתח אתך. אל תפסיקי להתמקצע לאורך כל הדרך. כל פעם קצת. אחד המקומות הראשונים הוא מט"י - מרכז לטיפוח יזמות. גם אם את לא לוקחת קורס, את יכולה לקחת חוברות (או לקנות ב 30 ש"ח ושישלחו לך בדואר), באמצעותם את יכולה להבין מה מצפה שלך, מה ידרש ממך והאם את בנויה לזה. בנוסף יש מפגשי נשים שבהם כל אחת לומדת על השניה וממליצה הלאה. (עלות סמלית למפגש פעם בחודש וחצי). שיהיה בהצלחה !

למעלה