פתיחת עסק-ספקים

פתיחת עסק-ספקים

שלום. רציתי לשאול כשפותחים חנות חדשה של בגדים.. איך מגיעים לספקים? ואיך יודעים מי הכי זולים? ואיך יודעים להגיע לספק הראשי בלי לעבור דרך ספקי משנה,תיווך. ואיך בכלל מתנהל כל העסק עם הספקים?? תודה לכל מי שיענה!

הון ראשוני לפתיחת חנות בגדים

מהו ההון הראשוני שצריך להשקיע כשפותחים חנות בגדים. נאמר חנות של 50 מ"ר 1. מבחינת ציוד קבוע לחנות 2. רכישה ראשונה של ביגוד למכירה. תודה!

יהודן

New member
שלום אורטל

נראה לי שחסרים נתונים למי שרוצה לסייע לך... חיפשת באתר מט"י מידע? פרופיל של חנות בגדים? באופן עקרוני ההוצאות שלך מאוד תלויות במיקום - אם זה מרכז מסחרי > דמי שכירות. אם זה קניון > אחוז מהמחזור/רווח או שכירות (הגבוה מבינהם). אם זה פאוור סנטר - אין לי מושג
ובזאת מסתכם הידע שלי בנושא. בהצלחה
דן

הבהרה..אשמח לקבל תשובה מהרואה חשבון

המקום הוא מאוד מרכזי ואין שכירות. השאלה היא כמה בערך עולה ההון הראשוני לקנית כל הבגדים לחנות ששגודלה בממוצע 60 מטר

controller

New member
לא עונים

לא עונים מהסיבה הפשוטה שחסרים הרבה נתונים בשביל לייעץ לך. צרפתי לינק של פרופיל חנות בגדים, http://www.asakim.org.il/upload/bgadim.pdf אם תיתני קצת יותר פרטים לגבי מיקום, סוג חנות וכדו' אני בטוחה שיהיו יותר תשובות. חשוב שתתמקדי מהו קהל היעד, אופי החנות (מותגים או רגיל??) ולפי זה נוכל לעזור יותר. נשמח לעזור לך בשאלות יותר ממוקדות. http://www.controller.co.il/ [email protected] Control - חשבות וניהול כספים

אוקי הנה הפרטים

אז ככה. החנות היא חנות מאוד מרכזית. זו לא חנות מותגים אלא חנות רגילה. קהל היעד הוא עיר יחסית לא מאוד גדולה והמצב הכלכלי של העיר ממוצע.. לא עשירים ולא עניים. בעיר יש רק 2 חניות בגדים מצליחות . והחנות בערך 50-0 מטר. הבגדים יהיו גם גברים וגם נשים בעיקר נשים. גם ילדים גם צעירים וגם קצת מבוגרים מקווה שעכשייו תוכלו לענות תודה!

אים יש כבר 2 חניות בגדים

אז חנות שלישית רק תיקח מעט לקוחות משני החנויות שקימות . ואז שלושת החניות לא ירויחו מי יודע מה . כי הרווח הכלליל יתחלק בשלוש . והחניות יחזירו מילחמה בהנחות ומיבצעים . על מנת לישבור אותך . חוץ מיזה לפי השאלות שלך כאן . את בצעד הראשון של העסק . ותשובות לא תקבלי . את התשובות יודעים רק בעלי חנויות בגדים והם לא גולשים כאן . או שלא יספרו לך כי את מיתחרה בהם

רגין1

New member
בבקשה!

לפי דבריך ושאלותיך, דומה כי לא הקדשת מספיק מחשבה והאשמה היא לא בך חלילה אלא רק בחוסר ניסיון כמו שכולנו היינו בתחילת דרכינו. התשובות שאת יכולה לקבל כאן בפורום הן כלליות ולא יכסו את כל הפינות ואלו הפינות שיכולות לגרום לסגירת העסק מוקדם מהרצוי והצפוי. עם כל הרצון הטוב, דומני שהדרך הטובה ביותר (וגם זולה ביותר) היא יצירת קשר עם סניף מט"י הקרוב למקום מגוריך, קביעת פגישה ושם תוכלי לקבל מידע, לשאול שאלות ולתת תשובות על העסק. להגדרותיך את האוכלוסיה, מצב סוציואקונומי, גודל האוכלוסיה, מיקום ועוד יש משמעויות שיווקיות וכלכליות. עליך להעזר באיש מקצוע על מנת לנתח את הנתונים כראוי. אני מאחלת לך הצלחה רבה בכל

controller

New member
אז .. הנה כמה עצות

כעיקרון אנחנו רואי חשבון , אבל הנה כמה עצות (שרכשתי זמן עבודתי כחשבת ברשת אופנה גדולה) נראה לי שלחנות של 50 מ"ר זה קצת יותר מדי להכניס גם ילדים גם נשים וגם גברים. את צריכה לבצע בדיקה מעמיקה של היצע החנויות המתחרות, ולנסות למצוא נישה שעדין לא קימת בהם. כעיקרון קשה לענות על מה סך ההון שדרוש לקנית המלאי מכיון שיש שונות רבה במחירים. כדאי לך לבצע את הבדיקות הבאות: 1.פניה לחברות מובילות - לקנית "סטוקים" - עובד בעיקר עם ילדים ונשים. אבל לא בטוח שזה הסגנון של החנות שאת רוצה. 2.בדיקה עם ספקים שונים לגבי התקשרות עימם - ניתן למצוא דרך האינטרנט רשימות של יצרני אופנה באזור שלך , לבדוק את הסחורה ואת המחירים. 3.לבצע תמחור ספציפי לגבי כל העלויות - הרי הבגוד אינו ההוצאה היחידה- עליות מוצרים נלווים, רהוט, שפוץ ואפילו תמחור שוטף של הוצאות כגון ארנונה וכדומה. 4.כדאי לך לנסות למצוא חנות בגדים (שלא באיזור המדובר) ולנסות להתיעץ עימה. בקיצור ...יש לך עוד הרבה עבודה, ועד שלא תתחילי לבצע מחקר מעמיק דרך הטלפון והרגלים יקשה עליך לקבל עלויות אמיתיות שצפויות לך. מאחלת לך הרבה בהצלחה. אם יש לך שאלות נוספות את מוזמנת ליצור קשר http://www.controller.co.il [email protected] CONTROL - חשבות וניהול כספים

2759

New member
תשובה חלקית

אין לך בכלל ידע או רקע. לכי לעבוד בחנות בגדים בשביל ללמוד.. וחצי התשובות יינתנו לך. חוץ מזה - תלכי למט"י תיכנסי לאתר הרשות לעסקים קטנים ותקראי פרופיל עסק חנות בגדים בהצלחה

למעלה