פתיחת ליגת המכללות

פתיחת ליגת המכללות

ליגת המכללות נפתחת בקרוב , וכדאי לדעת אחר איזה שחקנים עלינו לעקוב , לקראת דראפט 2015.
מכיוון שיש יותר מ-20 שחקנים שכאלה אני אפרוס את המאמרים האלו על פני כמה וכמה כאלה.
נתחיל בשחקנים של קנטאקי:
1.ארון האריסון-6-6 , בשתי מילים , מיסטר קלאץ' . בשלוש , הרקולס , ומיסטר קלאץ'.
משחק בעמדת השוטינג אצל קליפארי , ומאייש את עמדות הגארד עם אחיו אנדרו.
המאפיין הבולט אצל האחים האלו הוא האתלטיות המרשימה שלהם . כל אחד , הרקולס.
בטורניר המכללות של העונה שעברה , ארון סיפק לא מעט נקודות בקלאץ' . לדעתי , ייבחר בסביבות מקומות 20-30.
קלע בעונה שעברה 13.7 נקודות , חלק 1.9 אסיסטים למשחק ואסף 3 ריבאונדים.

2.אנדרו האריסון-6-6 , כמו אחיו , ניחן ביכולות פיזיות בלתי רגילות , ועוצמה רבה.
מכיוון שלא ראיתי אותו הרבה משחק בעונה , כך הסקירה שאנוכי יכול לתת עליו תהיה קצרה {מי שיכול לתת עליו סקירה מקיפה יותר , אנא כתבו בתגובות}.
קלע 10.9 נקודות בעונה שעברה , חילק 4 אסיסטים ואסף 3.2 ריבאונדים למשחק.

3.ווילי קאולי סטיין-7-0 , אחד השחקנים החביבים עליי בקנטאקי.
הוא פחות מרבה לקלוע בנקודות , אך הוא מרבה לחסום ולאסוף ריבאונדים.
היה העוגן ההגנתי של קנטאקי בעונה שעברה {והיא הייתה צריכה אחד כזה ליד ג'וליוס רנדל}.
אתלטי בצורה בלתי רגילה . אם ישפר את משחק הפוסט אפ שלו , הוא יוכל להיות סנטר מוביל ב-NBA {לפחות לטעמי}
קלע בעונה שעברה 6.8 נקודות , אסף 6.1 ריבאונדים , מסר 0.7 אסיסטים , חסם 2.9 בלוקים , וחטף 1.2 כדורים למשחק.

4.קארל אנתוני טאונס-6-11, שחקן מאסיבי ועוצמתי ביותר.מגיע מהרפובליקה הדומיניקנית. הוא ענק (150 ק"ג) חזק עם קליעה עדינה, היודע ומכיר את המשחק. הוא אוהב לקלוע עם הקרש, והוא שחקן שנולד בצבע. כמו גרג אודן, הוא יוצא מהצבע רק להשתין. יש לו בייבי הוק יעיל, והוא יודע לתפוס מקום בצבע. נסיונו בגיל צעיר מאד לשחק נגד מבוגרים נותן לו יתרון גדול.
שולט ברחבות בשני צידי המגרש ויכול לצאת החוצה. יהיה שם כבר את ווילי קאולי-סטיין שנשאר לשנה נוספת במכללות. יהיה מעניין לראות כיצד ישחקו עם שניהם ועד כמה קארל יכול באמת לשחק ב4.

5.טריי ליילס-6-10 . מהירות של פוינט גארד , עם גוף של סנטר. משחק כפאוור פורוורד.
קצת קשה להאמין שהשחקן הזה שפורץ כמו פוינט גארד הוא 2.06 מ' פאור פורוורד השוקל 108 ק"ג!
הוא משחק כשחקן מנוסה, POLISHED, כאילו הוא בן 28 עם 8 שנות NBA. הוא מוכן להיכנס לליגה היום בגיל 17.5 ולעלות בחמישייה של חצי מהקבוצות.
יש לו דבר שקשה ללמד: לתפוס כדור עם הגב לסל ואז להשתמש ב-DROP STEP בסיבוב, ולקלוע. יש לו בייבי הוק מצויין, ובקשת ה-3 בתיכונים הוא היה דאונטאונר מעולה. השחקן הדומה לו ביותר במשחקו הוא דייויד לי. הוא גם חוסם טוב שבתיכון היה כוכב עליון, אבל ב-NBA הוא יהיה מעט טווינר לפאור פורוורד. לכן השנה שלו בקנטקי חשובה ביותר להראות אם יש לו את זה גם נגד שחקנים גדולים ממנו בגוף.

Puskas

New member
מחכה כבר לעונה ובעיקר לאיש אחד

ג'ליל אוקאפור. כבר שנה אני עוקב אחריו בתיכונים והשנה הוא במכללות, גבוה קלאסי עם כישרון גדול וסייז מושלם. לגבי קאולי סטיין- הפתיע רבים כשדילג על הדראפט האחרון והשנה אני מצפה ממנו לעונה מפלצתית. הוא גבוה, אתלטי וחוסם מעולה אבל חייב לשפר התקפה. בזמנו הזכיר לי את נואה ויהיה מעניין לראות מה יקרה איתו.

בקשר לאוקאפור

1.הוא 2.10 . מבחינת גובה , זה גבוה קלאסי??
2.התכונה הכי חשובה של אוקאפור , היא משחק הפוסט אפ שלו . בנוסף לפוסט אפ שלו , יש לו הוק מצויין שמשתלב טוב עם משחק הפוסט אפ שלו.

קאולי סטיין צריך לשפר את קליעת הנקודות שלו ואת חלוקת האסיסטים , ואז הוא יוכל להיות נואה 2 . אבל לדעתי , הסיבה העיקרית שהוא לא קלע הרבה בשנה שעברה היא שהיו לפניו בתור לזריקה ג'יימס יאנג , האחים האריסון וג'וליוס ראנדל . השנה , הוא יהיה המנהיג של קליפארי בקבוצה , והכדור יילך אליו הרבה יותר.

Puskas

New member
11'6 זה 2.11 לא?

בכל מקרה הכוונה שלי הייתה לסייז טוטאל שלו והוא 250 פאונד שזה יפה לילד בן 17-18 ולדעתי הוא יהיה 265 עד שיגיע לnba. יש גם איזה גארד שברח לי שמו שדורג 1 במוקדראפט של התיכונים קיץ אחרון (אוקאפור היה שני) ולא ראיתי אותו בתיכונים אז הוא גם מסקרן אותי.

Puskas

New member
רושמים בכמה אתרים שהוא כבר 270 פאונד!

העלה משקל לקראת המכללות? תאכלס בנוי מעולה.

התכוונת לעמנואל מודיאי?

הוא יישחק השנה בסין {הוא מבית עני , והציעו לו כמה מיליוני דולרים טובים}.

Madridista521

New member
אני חושב שהשנה אתחיל לעקוב יותר במכללות

כדורסל המכללות מאוד מעניין, נחמד מאוד שיש אנשים שמכירים אותו יותר ויכולים לפרט לנו פה על פרוספקטים מעניינים לקראת הדראפט הקרוב :)
כל הכבוד על העבודה, מהנה ומעניין לקרוא, תודה ! :)

אם תצפה ותעקוב תעקוב אחריי שתי הקבוצות האלו

1.דיוק- יהיה להם השנה את הפרוספקט מספר 1 , ג'ליל אוקאפור , סנטר שיש מסביבו לא מעט הייפ.
בנוסף אליו , יהי לקבוצה גם את טיוס ג'ונס שמגיע השנה בתור הגמד התורן שיפרק לליגה את הצורה {ע"ע איזייה תומאס} והפיק נ' רול בינו לאוקאפור יהיה אדיר.
בנוסף אליהם , לדיוק יהיה את גרייסון אלן , מטביע מצויין {היילטים שלו בתגובה}.
2.קנטאקי- קבוצה שיהיו לה המון פרוספקטים בדראפט הקרוב.
אנדרו האריסון , ארון האריסון , דקארי ג'ונסון , טריי ליילס , ווילי קאולי סטיין ואלכס פויית'רס.

בנוסף אליהן יש עוד המון קבוצות ששווה לעקוב , כמו קנזס של קליף אלכנסדר ומיילס טרנר , לואיוויל של מונטרזל האראל ועוד . אבל אלו עצותי הראשונות לך.

Madridista521

New member
תודה רבה על ההשקעה !

עכשיו כבר אין יותר מדי אנרגיות, אבל אני מניח שמחר אתחיל לצפות בכמה סרטונים על חלק מהפרוספקטים שציינת :)
שבוע טוב !

Puskas

New member
מונטרזל הארל לא הלך לדראפט?

הייתי בטוח שהוא הלך ולא נבחר.. מעניין לגלות שהוא ממשיך לשנה נוספת במכללות.
היה טוב שנה שעברה אבל חסר יציבות לטעמי, ניראה אותו השנה.
קנטאקי קבוצה מנוסה מאוד עם האחים האריסון שהיו טובים שנה שעברה וקאולי סטיין שאמור לקפוץ ביכולת ההתקפית בעיקר.
אבל כפי שאמרתי, האיש שלי הוא אוקאפור ואני מתכנן לעקוב אחריו צפוף השנה.

הוא ממשיך את המסורת של קבוצתו של פיטינו

כל שלושת השחקנים שהביאו את האליפות ללואיוויל שיחקו בתקופות שונות לפחות 3 שנים במכללות.
נראה לך שלא ייבחרו את האראל?
הוא בחירת טופ 10!!!

Puskas

New member
דראפט אחרון הוא היה גבולי לטופ 10

מצד שני, אם סטואסקאס וגורדון הלכו כל כך גבוה אז הארל היה יכול להיכנס לשם במקום אחד מהם.
בכל מקרה, התחזית שלי לגביו הייתה 8-12 בערך כשגם 13-14 לא היה מפתיע אותי.
באמת שחשבתי שהוא ייצא.
לא נורא, דראפט 2015 הוא הולך טופ 5 בוודאות.

למעלה