פתיחת חשבון בנק אמריקאי מהארץ

ayabar

New member
פתיחת חשבון בנק אמריקאי מהארץ

אנחנו לפני מעבר לארה"ב ורצינו לפתוח חשבון בנק אמריקאי כבר מהארץ. האם יש דרך לעשות זאת ??? לבעלי יש SSN

John the Savage

New member
היו כאן דיווחים בעבר

של אנשים שהצליחו לפתוח חשבון ב-capital one 360 מהארץ עם SSN. שווה לנסות.

vinney

Well-known member
זה לא הSSN שחשוב, זה ההיסטוריית אשראי

כי משתמשים בה לאמת זהות.

John the Savage

New member
על פי הדיווחים שהיו כאן

שני אנשים שונים דיווחו שפתחו חשבון בקפיטאל וואן 360 על סמך SSN וכתובת בארה"ב לצורך משלוח כרטיס הדביט (השתמשו בכתובת של משפחה/חברים).

אלא אם משהו השתנה מאז סוף שנת 2016, הם לא בדקו היסטורית אשראי. ואני זוכר די טוב שלפחות אחד מהם כתב במפורש שאין לו כל היסטורית אשראי.

vinney

Well-known member
לא מאמין.

יש לי חשבון בcapital one וכשפתחתי אותו הם משכו את ההיסטוריה ושאלו אותי שאלות בדיוק כמו כל בנק אחר.
&nbsp
הם לא בודקים היסטוריית אשראי בתור hard pull, הם מושכים היסטוריית אשראי כדי לוודא זהות. אם אין היסטוריה - הם ידרשו שישלחו להם מסמכים (ממני בזמנו, לפני הרבה הרבה שנים, ביקשו צילום של כרטיס הSSN ושל הרשיון נהיגה הקליפורני עם הכתובת שמסרתי).
&nbsp
יכול להיות שזה מה שקרה גם לאנשים האלה? יכול להיות.

John the Savage

New member
לא מאמינים? נסו בעצמכם

זה מה שדיווחו כאן אנשים, ובכל מקרה לא יזיק לנסות. אני מקווה ש-ayabar תחזור לדווח אם הצליחה או לא.

Boston Guy

New member
האם בעלך חי בארצות הברית כ"בגיר" בעבר? היה לו חשבון בעבר?

כמו שויני כתב, אחת הבעיות המרכזיות בפתיחת חשבון בנק בארה"ב היא "הוכחת זהות".
הבנק - כל בנק - חייב לוודא בצורה חד-ערכית את הזהות של מי שפותח חשבון אצלו בגלל חוקים פדראליים שמיועדים למלחמה בפשע מאורגן, "הלבנת הון", אירגוני טרור וכיוצ"ב.

אם לבעלך יש "היסטוריית פעילות" בארה"ב - חשבונות בנק בעבר, חי בארה"ב והייתה לו כתובת מגורים שבה הוא שילם חשבונות (חשמל, מים וכיוצ"ב) על שמו וכיוצ"ב - יש מצב שהוא יכול לפתוח חשבון בנק בלי נוכחות פיזית בסניף של הבנק. הבנק יכול "לשאוב" נתונים על העבר של אדם מבסיסי הנתונים של לשכות האשראי ולוודא זהות שלו על ידי "שאלות אמריקאיות" בסגנון "באיזה מארבע הכתובות הבאות אתה לא גרת אף פעם", "מה היה הצבע של האוטו שקנית בשנת 2015 בפלורידה" (כן, יש ללשכת האשראי אפילו פרטים כאלה...) וכיוצ"ב.

אם בעלך אף פעם לא חי כבוגר בארה"ב ולא היה לו אף פעם חשבון בנק אמריקאי קודם - הסיכוי ממש קלוש שהוא יוכל לפתוח חשבון בנק בבנק אמריקאי "מהארץ". הוא צריך לעלות על מטוס לארה"ב ולהכנס עם הדרכון האמריקאי שלו לכל סניף בנק אמריקאי שהוא - תוך 10 דקות יהיה לו חשבון.

Boston Guy

New member
לא פעיל אבל קיים?

החשבון הזה עדיין קיים? מתי בפעם האחרונה הוא קיבל מהבנק "דף חשבון"?

יש לו יכולת גישה לחשבון הזה (למשל דרך האינטרנט) כדי לראות "מצב חשבון"?

יש לו פינקס צ'קים של החשבון הזה?

מתי הוא השתמש בחשבון הזה (הפקיד או משך כסף) בפעם האחרונה?

למעלה