פתיחת הגשר החדש בגלילות - השבוע?

מצב
הנושא נעול.

asaf2000

New member

עברתי לפני שעה קלה בגלילות מצפון לדרום וראיתי "איקסים" על השלטים שמכוונים לתל אביב ולאשדוד (לכיוון איילון וכביש 5) וגם הבחנתי שהנתיבים על הגשר כבר מוכנים. מתי הגשר צפוי להפתח?

XrayCharlie

New member
תאריך יעד: 28/2

עברתי לפני שעה קלה בגלילות מצפון לדרום וראיתי "איקסים" על השלטים שמכוונים לתל אביב ולאשדוד (לכיוון איילון וכביש 5) וגם הבחנתי שהנתיבים על הגשר כבר מוכנים. מתי הגשר צפוי להפתח?
תאריך יעד: 28/2
כך נכתב בשבוע שעבר בעיתון בהודעה של 'נתיבי איילון' על סגירת כבישים (בשבוע שעבר) לצורכי עבודה.

tzvika pick

New member
הבוקר ראיתי מודעה בידיעות אחרונות

הגשר יפתח ביום רביעי בשעות הבוקר.

תחנה

New member
התחנה ברב מכר דרומה תבוטל!!

הגשר יפתח ביום רביעי בשעות הבוקר.
הסדרי התנועה החדשים במקום לא השאירו מקום לתחנה ולכן התחנה ברב מכר (לכיוון דרום) תבוטל - פשוטו כמשמעו.

tzvika pick

New member
איזה רעיון גרוע!

הסדרי התנועה החדשים במקום לא השאירו מקום לתחנה ולכן התחנה ברב מכר (לכיוון דרום) תבוטל - פשוטו כמשמעו.
איזה רעיון גרוע!
היו המון חיילים מהבסיסים הסמוכים בתחנה הזאת. היא כמעט הדרך היחידה לצאת דרומה מאזור הסינמה-סיטי. אם כבר לבטל משהו, זה את התחנה המטופשת באמצע צומת גלילות לכיוון צפון. למה שמישהו ירצה לרדת באמצע צומת מרכזי בנקודה שאין לה קישור רגלי לשום מקום?

iritk1

New member
התחנה ברב מכר לכיוון דרום

איזה רעיון גרוע!
היו המון חיילים מהבסיסים הסמוכים בתחנה הזאת. היא כמעט הדרך היחידה לצאת דרומה מאזור הסינמה-סיטי. אם כבר לבטל משהו, זה את התחנה המטופשת באמצע צומת גלילות לכיוון צפון. למה שמישהו ירצה לרדת באמצע צומת מרכזי בנקודה שאין לה קישור רגלי לשום מקום?
התחנה ברב מכר לכיוון דרום
כיצד ניתן להגיע למחנה גלילות לבאים מכיוון צפון (נתניה) החל 28.02.07 עם ביטול תחנת ההורדה ברב מכר ?

benshap2

New member
אתה בטוח?

אתה בטוח?
יש מרחק מספיק גדול למעבר של 2-3 נתיבים שמאלה בקלות בין איזור הגשר לתחנה הנוכחית..

תחנה

New member
אלא אם כן אגד תצליח לגרום

אתה בטוח?
יש מרחק מספיק גדול למעבר של 2-3 נתיבים שמאלה בקלות בין איזור הגשר לתחנה הנוכחית..
למ.התחבורה, בזמן הקצר שנותר, למצוא פתרון יצירתי לבעיה התנועתית שלא נלקחה מראש בחשבון....

harhanegev

New member
או לחילופין, אם יגור שם...

למ.התחבורה, בזמן הקצר שנותר, למצוא פתרון יצירתי לבעיה התנועתית שלא נלקחה מראש בחשבון....
אחד מבכירי אגד. כמו אותה תחנה שהנמצאת כמה עשרות מטרים לפני פניה שמאלה, וכמעט כל הנהגים מתלוננים שוב ושוב מדוע מאלצים אותם לעבור 3 נתיבים תוך כמה עשרות מטרים ולא ממקמים את התחנה במקום הגיוני יותר. אבל התשובה פשוטה: ליד התחנה הזאת גרים כמה מבכירי סניף אילת של אגד, ולא יתכן שבניהם הרכים ייאלצו ללכת 100 מטר לתחנת האוטובוס. שבניהם הרכים של תושבי השכונה שממול יואילו בטובם ללכת 100 או 200 או 300 מטר, ושהנהגים יסתמו את הפה ויעברו יפה 3 נתיבים בכביש ראשי בתנאים כמעט בלתי אפשריים.

נראה לי... אבל רק נראה לי

אחד מבכירי אגד. כמו אותה תחנה שהנמצאת כמה עשרות מטרים לפני פניה שמאלה, וכמעט כל הנהגים מתלוננים שוב ושוב מדוע מאלצים אותם לעבור 3 נתיבים תוך כמה עשרות מטרים ולא ממקמים את התחנה במקום הגיוני יותר. אבל התשובה פשוטה: ליד התחנה הזאת גרים כמה מבכירי סניף אילת של אגד, ולא יתכן שבניהם הרכים ייאלצו ללכת 100 מטר לתחנת האוטובוס. שבניהם הרכים של תושבי השכונה שממול יואילו בטובם ללכת 100 או 200 או 300 מטר, ושהנהגים יסתמו את הפה ויעברו יפה 3 נתיבים בכביש ראשי בתנאים כמעט בלתי אפשריים.
ואני לא ממש סגור על זה, אבל אני כמעט בטוח שאתה כותב שטויות

harhanegev

New member
אתה מוזמן לבקר ברחוב

אתה מוזמן לבקר ברחוב
ששת הימים סמוך לקצה העליון של רחוב יהושפט, ולראות לבד אם אני מדבר שטויות או לא. כמעט בכל מקום בארץ תחנת אוטובוס של צמת נמצאת מיד אחרי הצמת ולא לפניה, ואינה כוללת מצב בו נהג נאלץ לחתוך 3 נתיבים של כביש ראשי בכמה עשרות מטרים. אלא שכאן באילת, בניגוד לשיקולים התעבורתיים המקובלים באגד ובכל שאר החברות, תחנה מוקמה רחוק מרוב הבתים הסמוכים לצמת, אך צמוד צמוד לווילות של כמה מבכירי הסניף המקומי של אגד.

תחנה

New member
הבן אדם ממורמר - תן לו לפרוק

את זה... כאילו שאגד או כל אחת מחברות התחבורה קובעות היכן ימוקמו התחנות שלהן. מה גם שאגד מפסידה את כל העובדים במתחם הרב מכר שרוכשים חופשי חודשי מדי חודש. יש ועדת תחבורה בכל עיר ואזור שקובעת את מיקומי התחנות, אבל למה שניתן לעובדות להפריע למר. קונספירציה?

harhanegev

New member
גסות הרוח שלך

את זה... כאילו שאגד או כל אחת מחברות התחבורה קובעות היכן ימוקמו התחנות שלהן. מה גם שאגד מפסידה את כל העובדים במתחם הרב מכר שרוכשים חופשי חודשי מדי חודש. יש ועדת תחבורה בכל עיר ואזור שקובעת את מיקומי התחנות, אבל למה שניתן לעובדות להפריע למר. קונספירציה?
גסות הרוח שלך
כלפי כל מי שמעיז להתלונן על עוולות של אגד ועל מעשים פליליים של אגד כבר מוכרת היטב. מצער שאתה מתאמץ להביע אותה שוב ושוב במקום להגיב פשוט ולעניין. למשל, להסביר מדוע לדעתך יש צורך לאלץ נהג לחתוך נתיבים, וכן מדוע לדעתך תחנה צריכה להיות לפני צמת ולא אחריה, ומדוע יש להתחשב התחשבות מיוחדת בקומץ תושבי שכונת ווילות על חשבון רבים אחרים הגרים בצד השני של הכביש. התחנה הנ"ל הוקמה עקב לחץ מצד בכירי אגד המקומיים, כך לפי דבריהם של רבים מאנשי אגד. אז מה, הם שקרנים ?

Shark Alarm

New member
אולי אז סוף סוף הפקקים יסתימו../images/Emo26.gif

אולי אז סוף סוף הפקקים יסתימו

וקווי אגד למינהם שנוסעים צפונה לא יתקעו מלא זמן בצומת גלילות... ד"א- לדעתכם, האם יחזירו את המסלול של 149 לאיך שהיה קודם לפני שהתחילו לעבוד על הצומת

או שיוסיפו נתיב מהיר...

אולי אז סוף סוף הפקקים יסתימו

וקווי אגד למינהם שנוסעים צפונה לא יתקעו מלא זמן בצומת גלילות... ד"א- לדעתכם, האם יחזירו את המסלול של 149 לאיך שהיה קודם לפני שהתחילו לעבוד על הצומת
או שיוסיפו נתיב מהיר...
לתח"צ ומכוניות מלאות. (או רק לתח"צ)

מצב
הנושא נעול.
למעלה