פתיחת דוג'ו אייקידו חדש בפתח-תקוה

איקידו

New member
פתיחת דוג'ו אייקידו חדש בפתח-תקוה../images/Emo140.gif../images/Emo50.gif

חדשות טובות מפתח-תקוה: בנוסף לדוג'ו של ידידי הטוב שי אופיר, ייפתח היום דוג'ו חדש בהדרכת שמוליק זולטק (דאן 2 אייקיקאי). הדוג'ו יפעל בימים ראשון וחמישי בשעות 20:30 עד 22:00. מוזמנים להתאמן וללמוד אייקידו תלמידים ותלמידות בכל הרמות. http://www.hug.co.il/prod-details.asp?id=27748 הדוג'ו ממוקם ב: מתנ"ס בית לזרוס שכונת מחנה יהודה רחוב הבעל שם טוב 47, פתח תקוה וניתם לתאם אימוני נסיון ישירות מול שמוליק בטלפון: 050-5377751 הדרכת האייקידו של שמוליק משלבת גם תובנות רבות ועקרונות מתחום עיסוקו עד לאחרונה כפסיכולוג משטרתי ומפקד היחידה המשטרתית למשא: שמואל זולטק מרצה ופסיכולוג חברתי (ניצב משנה בדימוס) אודות שמואל זולטק שמואל זולטק, פסיכולוג וניצב משנה בדימוס עמד עד לאחרונה בראש היחידה המיוחדת של משטרת ישראל לניהול משא ומתן במצבי משבר. הינו בוגר האקדמיה של ה- F.B.I לניהול מו"מ במצבי משבר, וחבר בכיר בצוות INWG של משטרות בעולם,לקדום ופתוח תורות לחימה במצבי משבר. במסגרת תפקידו כראש היחידה במשטרת ישראל,במשך שנים רבות, היה מעורב בטפול ופתרון משברים בדרכי שלום במאות רבות של אירועי משבר הן על רקע פלילי והן על רקע טרור. טווח אירועי משבר אלו כלל אירועי בני ערובה, חטיפות סחיטות,התבצרויות וניסיונות אובדניים,כמו גם סיוע למשטרת ישראל בפתרון עימותים מול קבוצות שונות שהתעמתו עם החוק על בסיס אידיאולוגי. במקביל לעבודתו המבצעית, היה נצ"מ זולטק אחראי לקידום ופתוח הפסיכולוגיה המבצעית במשטרת ישראל בתחומים כגון פרופילאות ולוחמה פסיכולוגית, ולימד תחומים אלו ואחרים שנים רבות במסגרות אקדמיות. בנוסף, קידם בתחילת שנות האלפיים את המחקר והידע בתחום הפסיכולוגיה של מחבלים מתאבדים, הוביל את אחד מהמחקרים המרכזיים שנעשו בארץ בתחום זה, ותרם תרומה חשובה להבנת התופעה. נצ"מ זולטק כמומחה מוביל בתחומו, מכשיר אנשי משטרה ובטחון בארצות שונות [צפון אמריקה,אירופה,דרום מזרח אסיה ] בתחומי המו"מ, ניהול משברים ופתרון עימותים בדרכי שלום. במסגרת זו הוא מרצה מאמן ומלמד נושאים אלו ברחבי העולם. השכלה, עיסוק: פסיכולוג חברתי /מומחה בתחום פתרון קונפליקטים בדרכי שלום/יועץ פרטי לניהול מו"מ משברי ועסקי. ניסיון, התמחות: ניסיון של כ-25 שנה כפסיכולוג משטרתי מבצעי. 12 שנה ראש היחידה המיוחדת של משטרת ישראל למשא ומתן במצבי משבר. ניצב מישנה בדימוס

שיהיה במזל טוב, ו../images/Emo50.gif

מההיכרות עם שמוליק ועם המורה שלו
, אני וודאי שהוא ייצר שם איכויות ואימונים מעולים
הודעה משמחת לתחילת שבוע.

isaacl

New member
חדשות נפלאות לפתח תקוה../images/Emo47.gif

והצלחה רבה לשמוליק.

samoyed

New member
בהצלחה למורה ולתלמידים

ההרצאה של שמואל במפגש הייתה מרתקת. אם אי פעם היו לי תוכניות לחטוף מטוס ולדרוש שלום עולמי - המפגש איתו הבהיר לי שזה חסר סיכוי. סחה עליך זאב על הפרגון לתלמידך. שתזכה ללמד עוד רבים כאלה.

ש מים

New member
אחשלי, אל תאבד תקווה!!

זהו? איבדת תקווה ואמונה בשלום עולמי?? ביסמיללה!

ש מים

New member
רזומה מרשים מאוד.

אני בטוח שהייתי מאוד שמח ללמוד ממנו כמה דברים בנושא מו"מ ובעוד תחומים. חבל רק שיש רק 7 ימים בשבוע ו-24 שעות ביממה
שיהיה בהצלחה ושמח בשמחת תלמידיו (שיהיו).

בוקר טוב זאב/שמוליק

בפורום אומנויות לחימה "התחיל" דיון מעניין בנושא "ניהול קונפליקטים". נשמע שלשמואל יהיה לא מעט לתרום בנושא שכזה. האם ניתן יהיה (כמובן בהסכמתו ) לפתוח שרשור שו"ת בנושא? בתודה מראש חיים

איקידו

New member
אשוחח עם שמוליק ואכניס אותו בסוד פלאי הפורום

ואני מקווה שהוא יתגבר על מחסום הצניעות ויסכים להתראיין כאן.

איקידו

New member
הוא הסכים!

והוא בינתיים מבקש להודות מקרב לב על כל הברכות. הבטיח להירשם בקרוב לתפוז.

בודוקאן

New member
בהצלחה../images/Emo140.gif ../images/Emo140.gif

אגב, באותו מקום יש גם ג'ודו לילדים עם יונה סנסיי

למעלה