פתגמים - למשועממים הליליים :)

פתגמים - למשועממים הליליים :)

Love not 1, love not 2, love the one who love u too." "Love not 3, love not 4, love the one who loves you more." "Love not 5, love not 6, love the one who really sticks." "Love not 7, love not 8, love the one who´s willing to wait. אהבה זה כמו חלום- דווקא בחלק הכי טוב זה נגמר שיר: בשמיים כחולים עף לו דובון הוא חיפש את הלב בו יפגע חץ ראשון הוא כיוון ופגע בליבי המשוגע ועכשיו הוא שלך ואוהב רק אותך קופידון ירה לי חץ בלב הלב נפתח ובו נכתב אוהבת אותך תמיד אוהבת אותך לעד יש לב אדום ולב רחב ולב עשוי כולו זהב יש לב מקסים ומיוחד ולב מתוק משוקולד ואם יש חץ בתוך הלב זה לב שרק אותך אוהב הלב שלי כולו שלך: אני פשוט אוהבת אותך הים בחר בצבע כחול ואני בך הדגים זקוקים למים ואני לך הים נושק לחוף ואני לך כי אהבתי, אני אוהבת ותמיד אוהב אותך! בתוך שיגרה של יום עמוס ובלאגן יש לעצור מעט את הזמן ולהביא ברכה קטנה בתוך קופסא של מתנה ובה לומר לך: אני אוהבת רק אותך!!! נמשיך עם הפתגמים: א-אבודה ה-הבת ב-בלי ה- הבן למה הבנות נולו לפני הבנים? כי לפני כל יצירת אומנות צריך טיוטה - אוי זה משפט מתנשא יש לי עוד מלאאאאאא דברים כאלו נשמור לפעם הבאה

די אתה כל פעם הורג אותי עם../images/Emo58.gif

+זה!!!! הבנים נולדו לפני הבנות
ולא הבנות לפני הבניייייים
וחוצמזה. כל השאר ממש חמודים

Horny Devil

New member
אז זהו ש...

חחחח חביב מכירה את רובם רק שאתה יודע שהבנים נולדו לפני הבנות.. (אדם וחוה יו נאו) והמשפט הזה נכתב בדיוק הפוך...

Nick Master

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כי צריך טיוטה...........חחחחחחחחח

למעלה