פתאום קם אדם ומחליט שהוא ליצן רפואי

jaina solo

New member
פתאום קם אדם ומחליט שהוא ליצן רפואי

שלום לכולם וחודש טוב-ממש חודש אדר נכנס עכשיו..... אנשים יקרים,רציתי לשמוע מידע על הקורסים,איזה מומלצים,ועל החויות האישיות מהקורס אז כבר תודה ואני מחכה אז תכתבו......

ומחליט כי הוא עם ומתחיל ללכת

ולכל הנקרה בדרכו- אומר הוא שלום
ברוך הבא לפורום שלנו
אני מצרפת קישור לשרשור שהיה בפורום שייתן לך קצת רקע, וגם מתוך השאלות הנפוצות שלנו שרשור מעניין של " למה דווקא ליצנות רפואית "
ולי רשמה כמה הודעות מתחת להודעה שלך הודעה על יום פתוח במכללת אייסיס (מחר!!!!!!! ) לקראת קורס נוסף שייפתח בסוף פברואר של לימודי ג'לולוגיה (ממש עוד שתי שניות מעכשיו ) הכי טוב לבוא ולחוות: אחריי הכל חוייה שווה אלף מילים
אתה מוזמן להשאר בביתינו הקט
, לשאול שאלות ולהשתתף בכיף

jaina solo

New member
וכל הנקרה בדרכו....

המון תודה לך מישמיש, האם את/ה יודע/ת על הקורס שמתקיים באסף הרופא ע"י שלומי אלגוסי?

שמילבי

New member
... אומר הוא שלום!

שלום לך וברוך הבא. רובנו פה ג'לולוגים (הבדל בין ג'לולוג לליצן רפואי) ולא למדנו באסף הרופא. אני מזמינה את מי שכן למד באסף הרופא לענות
לא שמעתי לאחרונה על קורס שנפתח שם, אבל אולי זו אלו רק האוזניים שלי..
מעניין - מה אתה שמעת על הקורס?
שמילבי

jaina solo

New member
כיתה א?

טני קצת לא שומעת באוזניים של זכר, מין פגם גניטי של אוזניים שמשתייכות לבת,ושוב פעם תודה רבה לך שמילבי

שמילבי

New member
אופס../images/Emo70.gif סליחה...

עייפות החומר - ולא בדקתי בכרטיס שלך... סולחת
אשאל שוב לאוזניים הנכונות: מה את שמעת על הקורס (עם שלומי אלגוסי)?

jaina solo

New member
לא אומרים סליחה על כרטיס טועה

אמא שלך לא לימדה אותך לא להגיד סליחה על כרטיס לא מותאם?,בטעות נכנסתי תחת שם המשתמש של אחותי הקטנה,נסדר את הרישום מחדש עוד מעט בעזרתו. לא שמעתי כלום ,ראיתי רק מודעה בעיתון, אבל דרכך נכנסתי לאתר של האיסס, וממש רציתי שתספר לי על החוויות הלימודיות ומה זה עשה לפופיק(=לבפנים של הנשמה)? תודה ולילה נעים

היי תכלת ../images/Emo13.gif

אני חייבת לשתף שעד ללפני 3 ומשהו חודשים כשהפורום נפתח התעצלתי והשתמשתי כל הזמן בכרטיס של חבר שלי בתפוז, ואז כולם חשבו שאני בן, שפעיל מאוד בפורום אופנועי שטח
אז הכל יכול לקרות- אחריי הכל זה אינטרנט
בכל מקרה, לשאלתך, הקורס עצמו היה לי ממש כיפי, פגישה שבועית לכמה שעות עם אוסף אנשים מדהימים, שכל אחד רוצה לעזור ולתרום מעצמו יותר מהשני, ורק המפגשים עצמם עשו לי טוב
מעבר לאוירה הכיפית היו מפגשים ממש מעניינים : עבודה עם טקסטים, חומרים, בובנאות, הרפיה ועוד ועוד.. הקורס מאוד מעניין והעבודה בשטח.. קשה לבטא במילים- כל חיוך מילד לשניה- גרם לי לאושר אדיר לשבוע
הקורס שאני עשיתי היה דרך"שמחת הלב" והיה במשך 8 חודשים, כיום אני יודעת שהקורס השתנה בשמחת הלב והוא קוצר ל 4 חודשים ולגבי תוכנו אין לי מידע- תוכלי לפנות ישירות אל שמחת הלב. יחד עם זה, אני יודעת שנפתחת עכשיו שנה נוספת של לימודי ג'לולוגיה במכללת אייסיס שתהיה כל פעם למשך יום לימודים מלא. (יש פרטים באתר של אייסיס שנתתי לך את הקישור אליהם בהודעה הראשונה) אם יתעוררו עוד שאלות- אנחנו כאן

למעלה