פתאום כשנדמה שהשחר לא יפציע לעולם....היא באה

ליקה5

New member
דחיית סיפוקים היא אומנות

שרק בשנים האחרונות למדתי להעריך שווה (ואת זה אומרת קשתית עם אופי של אש....שאף פעם לא ידעה מה זה סבלנות)

למעט השמש

במפה שלי, שהיא אויר, כל שאר היסודות אצלי הם אש. דווקא השמש - אויר. הירח - אש מאדים ונוגה וצדק, כולם אש. גם מאהבי בדר"כ הם אש. הלך עלי...

ליקה5

New member
קטעים עם האש הזו

הרבה עיניין, חוויות וגם צרות היא מייצרת לקח לי שנים ללמוד לשלוט על גובה הלהבות, לא תמיד מצליחה גם היום במפה שלי, חחח...נולדתי בחנוכה, הכל אש אש משתנה

dedikilcool

New member
אצלי זה לגמרי אחרת

התיאור שלך מתאר אישה שהיא מאד מאד מרוכזת בעצמה. אני מאד מרוכז בשותפה שלי. כמו ריקוד טנגו סוער שכזה... זה השילוב עם השותפה וה "ריקוד" שאנחנו רוקדים שעושה לי את זה.

ליקה5

New member
דדי, נראה לי שלא הבנת

אין מצב לעלות כל כך גבוה, אם אין חיבור עצום שמזין את זה גמרתי ככה רק בגלל שויתרתי על הגמירה, שוויתרתי על ההתרכזות בעצמי

לדעתי ליקה....

לא חושבת שניתן להגיע לאיזשהו תיאור על מנת שיוכלו להבין... עד היום לא מצאתי את המילים לכך... שמחה עבורך
מבינה בהחלט

ליקה5

New member
בוקר אור מונפת

אוהבת את הניק שלך.......את עוד בעיניין של טייסים..? אנחנו בני התמותה הרגילים, אין לנו מילים אבל שתי משוררות ביחד הוציאו את זה

תודה שאת אוהבת../images/Emo9.gif

בוודאי שאני בעניין טייסים
נדמה לי שלעולם לא אפסיק
מודה שזו שריטה עמוקה שלי. ואני מה זה שונאת את קורין

ליקה5

New member
שבוע טוב נייס

לך זה צריך להיות קל למתוח את הסקאלה שבין הנייס לסליזי

מזל טוב לך, תהני.

לא יודע אם גברים יכולים להגיע כזה גבוה יקירתי. אבל כל פעם שראיתי מישהי נוגעת בשמיים נפעמתי מהעצמה.

ליקה5

New member
תודה

ובכל זאת, בבוקר אתם אומרים ברוך שלא עשני אשה כניראה שכגודל הקשיים, גודל הסיפוק

דווקא לנו עדיף קטן.

ככה אף אחת לא תגיד לנו "הדבר הענק הזה לא נכנס לי לפה\תחת\כוס" ולא, אני לא מנסה להעיד על עצמי לא לפה ולא לשם.

למעלה