פתאום חוששת...

sigalaz

New member
פתאום חוששת...../images/Emo4.gif

בזמן האחרון כבר רואים שהבטן שלי גדלה בצורה בלתי שגרתית בעליל (בד"כ אני שטוחה לגמרי ופתאום...יש בטן). הרופאים והאחיות עמם אני עובדת (לקוחותיי לצורך העניין) שמחים ונדהמים מחד, אולם...מתחילים לשאול שאלות מציקות וחטטניות שאפילו אני לא חשבתי עליהן כשנכנסתי לתהליך. הכמיהה לילד בערה בעצמותיי ולא חשבתי על אופי האב בידיעה שלא יהיה לילד אב ביולוגי בתמונה ושחינוכו וגידולו יהיו נתונים בידי. בכל מקרה, פתאום חשבתי על זה שאני לא יודעת כלום על התורם מלבד מוצא ועוד כמה נתונים בסיסיים. האם עושים להם בדיקות אינטלקטואליות??? נפשיות??? איזה רופאה שאלה אותי היום על זה ודי הייתי המומה שלא חשבתי על זה בעצמי. לא יודעת...אולי בלין לא עושים שום בדיקה מעבר למינימום הנדרש??? מישהיא יודעת???...מרגישה לא נוח להתקשר איתם ולבדוק עכשיו כשכבר התנתקתי ואני בהריון. זה נראה די דבילי...

טלטל11

New member
שום דבר לא דבילי ../images/Emo24.gif

תתקשרי אליהם ותשאלי כל מה שבא לך - מקסימום יגידו לך שהם לא יודעים
חששות וחרדות מהעתיד לבוא ומאיך יהיה הילד הם טבעיים לתקופת ההריון- לכל אמא לעתיד, כך שמה שאת מרגישה הוא טבעי ונורמאלי
אני למשל, מרכיבה משקפיים, ורק אחרי שכבר הייתי בהריון חשבתי להתקשר ולשאול אם לתורם גם יש משקפיים - ושמחתי לשמוע שלא
לפחות ממה שאני יודעת בתל השומר- הם עושים סינון לא רע בכלל לפונים אליהם (רק 10% מתקבלים) ולפי עשרות ילדי בנק הזרע שיש כאן נראה שהם בהחלט עושים עבודה טובה

הילה35

New member
לפחות בתל השומר אני יודעת

שמראיינים אותם ויש איזשהו קשר אישי בינם לבין ורדה והדוקטורית שאחראית על המעבדה. נאמר לי שהם אנשים חביבים, נעימים ואינטיליגנטים במידה סבירה ואף למעלה מזה. מועמד שיראה להם טיפש או תמהוני או שנראה מזעזע- לא יתקבל. הבנתי זאת מהן. אני מניחה שזה כך גם בבנקים האחרים שבת שלום

sigalaz

New member
תודה על התשובות ../images/Emo24.gif

עכשיו בסופ"ש הנפלא שעובר עלי פתאום החיים והעתיד נראים ורודים כך שהסוגיה הטרידה אותי לאור השאלות והחקירות (במסגרת העבודה המעצבנת שלי). אני משערת שבכל בנק זרע עושים מיונים ואני מקווה שכשהעולל יגיע בעזרת האל כל החשש יתפוגג כלא היה...

למעלה