פתאום התחלתי לרעוד מפחד...

dan iel g

New member
פתאום התחלתי לרעוד מפחד...

אני לא יודעת מה קרה לי. אולי זה בגלל שחברה שלי שאתמול היה התל"מ שלה, ילדה, ושלי בשבוע הבא אני בסרט. אני מתה מפחד ולא רק בגלל הלידה, מהכל. בגלל שרק התחלתי עבודה חדשה ומצפים ממני לקצר את חופשת הלידה לחודש וחצי ובגלל שיש לי עשרות תיקים פתוחים שעדיין לא סיימתי בעבודה ובגלל שאני מפחדת שכל החיים שלי הולכים להשתנות ובגלל עוד מליון סיבות. כל שבוע שעובר אני אומרת טוב, יש עוד זמן ופתאום זה מגיע... ובעלי אמר לי שזה יקרה בשבוע הבא, כך הוא מרגיש והוא כבר לקח חופש מהעבודה. זה רק הכניס אותי עוד יותר ללחץ... צריכה אתכן להרגעה!!!!

hagit2000

New member
זה נגד החוק

אסור להם לקצר את חופשת הלידה לחודש וחצי. מה זה השטויות האלה????

fanta25

New member
תנקי את הראש ממחשבות.

החיים שלך באמת עומדים להשתנות, אבל רק לטובה. פתאום הכל ייראה אחרת. אני בטוחה. כולם אומרים שהפרופורציות של החיים תופסות זוית אחרת לאחר הלידה. ועוד משהו: מחר אני מתחילה שבוע 42. עד התל"מ קצת פחדתי מהלידה, אבל כשפתאום עברתי אותו, אני מוצאת את עצמי חושבת רק על הימים שאחרי- על זה שסופסוף אראה את הפשוש שבעט בי בבטן ושיגע אותי, שסופסוף אוכל לנשק אותו ולחבק אותו ואהיה אמא!! ויהיה לי קצת חופש כדי להכיר אותו יותר טוב ונהיה קשורים ומחוברים אחד לשני. אהבה ללא גבולות. הלידה פתאום נראית לי כ"כ שולית. יום אחד לעומת המון ימים אח"כ. וככה אני רגועה ורפויה, ומאוד חשוב להגיע ככה לצירים וללידה לדעתי. צריך להתמקד בחויה של אחר כך ולא בפחד וחרדה מהלידה. כי זו חויה שעוברת. תנשמי עמוק עכשיו (זה גם מעולה לתרגול הרפיה), תעצמי עיניים ותדמייני רק את התינוק/ת שלך. ואת זה שאת כבר מתה לראות אותו... זה ירגיע. בטוח. עם שאר הדברים כבר תתמודדי אח"כ.

limooor

New member
אל תפחדי

יהיה בסדר תחשבי על זה שבעוד שבוע תראי את הגוזל בידים שלך תחשבי חיובי אין הרגשה יותר מענגת מזה שיהיה לך בהצחה ולידה קלה

למעלה