פתאום בבוקר הבנתי.

27חומד

New member
פתאום בבוקר הבנתי.

יש לי עוד שבוע שלם לבד, והפעם הזמן לא זז בכלל
הוא נסע ביום העצמאות בצהריים וחוזר יום ראשון עוד שבוע. אני יודעת שאני לא ממש לבד, ההורים פה ליד וגם חברות אבל איכשהו הפעם, הזמן לא זז ואני מצוברחת מתמיד. יותר מכל נסיעה שלו בעבר. אולי כי הפעם גם הילדונת מבינה היטב שאבא לא בבית אלא רחוק רחוק. היא שואלת עליו, מדברת עליו, מודיעה שהיא לא רוצה שאני אצחצח לה שיניים, רק אבא... מגיעה בלילה למיטה, מתקשה ללכת לישון בערב. היה כ"כ קל להסכים לנסיעה הזו לפני יותר מחודשיים, אז אני אהיה בשבוע 36-37 אז מה, אני אסתדר. איכשהו אני גם יודעת שלא אלד לפני שיחזור, הצירים שלא הרפו כבר שבועות פתאום נעלמו, ממש כמו לידות שנשים מתארות שבבוקר עד שהילדים נשלחו לגן ואפשר היה להמשיך הצירים שככו, רק כאבים ואי נוחות של סוף הריון פה והשותף שלי, זה שאמור לתמוך ולעסות ולפנק לא פה. (ולא, האפי נו לא מספק נחמה
) ויש לי עוד שבוע שלם. הכנתי לי תעסוקה לרוב, יום לימודים, יום עיון, יום מוניטור והערכת משקל, לעשות הכנות אחרונות וכביסות. אולי להתקדם עוד בלמודים לפני המפץ הגדול, אבל אני לא ממש מצליחה בתחום הזה. בקיצור, קמתי מצוברחת לגמרי, קצת התאוששתי ועכשיו בערב השביזות חזרה. אז הנה, קיטרתי, פרקתי, התעייפתי. אוף. תודה.

שבוע טוב , חומד !

חלאס...עוד שבוע , וואן וויק אונלי וזה שבוע שיעבור מהר !
מבטיחה לך (זוכרת ת'משפט שעודד אותי בשעות קשות? - או , הסכיתי
: "עוד לא נולד המניאק שיעצור את הזמן"
. תהיי איתנו ויחד נעבור את החורף בשלום , ז"א : את השבוע הזה
ענת.

גוליגל

New member
נשמע מכביד וכבד

אפילו שבעוד שבוע הוא יחזור. שבוע זה הרבה כשמרגישים ככה. (אולי להוסיף איזו פגישת בנות ללו"ז?)

IcNיה

New member
אוי, חומד ../images/Emo24.gif

איתך ב"אוף". אבל תראי איזו ילדונת חמודה יש לך - נשארת איתך עוד קצת ועוד קצת בערב לפני שהיא נרדמת (כדי שלא תהיי עצובה), באה לבקר אותך בלילה (כדי שלא תהיי בודדה). ותראי איזו ילדונת נוספת מתוקה יש לך בפנים - ממתינה שומרת את הצירים לאבא, נותנת מנוחה לאמא. קסם ממש
תחזיקי מעמד.

../images/Emo24.gif

רק יכולה להבטיח שזה יגמר תוך שבוע
ומסקנה להריונות הבאים: חודש תשיעי לא עוברים לבד

../images/Emo24.gifהכי קשה זה בקצוות של היום

כשיש קצת זמן פנוי לראות כמה שזה קשה באמת.
אחרי הנסיעה האחרונה אמרתי לאיש שפתאום הבנתי כמה הוא מהווה גורם מייצב בבית, למרות שעות הנוכחות המעטות שלו שתמיד החשבתי כלא רלוונטיות. גם הגדילה של הקטנים לא עוזרת. הם מבינים ומתגעגעים וקשה להם מאד. שיעבור לך מהר השבוע הזה. שיחזור כבר.

27חומד

New member
בדיוק ככה, הקצוות שמותחים לי את קצה היכולת.

השעות שבהן אני רגילה לא להיות לבד. רגילה שהוא בבית גם. בדיוק כמו שכתבת.

אוף באמת!

אני בזמנים כאלה (מילואים וכו') מזמינה את אחד הילדים לישון איתי. מרגיש פחות בודד.

פוליlcנה

New member
../images/Emo24.gif

הנה כבר יום ראשון בשבוע ואוטוטו יום ראשון הבא... אוי חמודה, מבטיחה לנסות לגרום לך להרגיש השבוע קצת פחות לבד

אימרי 1

New member
../images/Emo24.gif

וכמו שאמרה ענת יקירתי, אין בן זונה (סליחה) שיעצור את הזמן. זה פשוט עובר. מחכים כאן לקיטורי השבוע האחרון, מגיע לך.

ronanit

New member
מתוקה ../images/Emo24.gif

אני יכולה לעזור??? מצטערת שאני עמוק בבלגן שלי ולא מוצאת זמן בשבילך.. אבל תנקבי במשהו .. אני רצה.. מבטיחה!!

../images/Emo24.gif

במצבינו (שלי ושל האיש) הייתי מעדיפה שהוא לא יהיה בשבועיים הקרובים בבית. בעצם בחודשיים. אולי שנתיים?
אני מודה שבאופן כללי הפינוקים שלי מגיעים מחברות שלי, האיש לא כל כך יודע איך, בלי קשר להריון, ולמצבי שלי. מקווה שקמתי היום במצב רוח יותר טוב, ושהשד פחות נורא.

lulyK

New member
קשה נורא.

אני שונאת את הנסיעות האלה. מקווה שבכל זאת תופתעי לטובה והזמן יעבור מהר.

POOH*

New member
כל כך מבינה אותך...

האיש שלנו נוסע היום בלילה. אז חוץ מזה שאני לא בהריון.. מזדהה כל כך עם מה שכתבת... והאמת? די חוששת מהנסיעה - שני ילדים שמבינים שאבא איננו. והולכים להתגעגע נורא... פעם קודמת שהוא נסע הקטן עוד היה די קטן ועדיין ראו את ההשפעה .. הפעם - לא מנסה בנתיים אפילו לדמיין איך הוא יהיה... אבל מאחלת לשתינו שהזמן יעבור מהר... וכמובן את מוזמנת לכאן אם בא לך.. [יש מקום לישון גם..]... POOH

27חומד

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

במצבי לא שינה בשום מקום חוץ מהמיטה שלי וגם ככה זה לא משו. והיא בכלל מטייילת בלילות מאז שהוא נסע

הילהל

New member
../images/Emo24.gif תוותרי, תוותרי, תוותרי לעצמך

מינימום עשייה, מקסימום מנוחה, והרבה ביקורים אוהדים מאנשים מבינים ותומכים.

neta2

New member
../images/Emo201.gifכתבו לך כבר הכל

אבל חיבוק זה תמיד טוב, לא? מקווה שהוא ישוב במהרה.

gigish

New member
../images/Emo24.gif גדול גם ממני

נשמע מבאס ולא קל בכלל. מקווה שהשביזות כבר קצת חלפה לה. ואני לא מאמינה שאת אוטוטו כבר יולדת! (עבר לי מהר
)

rjf

New member
אוי - מאוד מבינה אותך

אני אומנם כבר לא בהריון ובעלי לא בחול אלה במילואים - לקטנה זה לא ממש משנה אבל לאחיה הגדול זה כן.... הוא לא נרדם (שומעת אותו עכשיו במיטה - משחק עם המכונית אחרי שצרח שעה) יוצא שאני צריכה לבחור בערבים את מי אני משאירה לבכות ולכמה זמן ומתי אני משאירה ילד בוכה אחד לטובת תינוקת בוכה - היום לא היה נורא אבל יש ימים שעד שהם כבר שניהם ישנים ובמיטה אני מרגישה כאילו שמרטו לי את השערות אחד אחד.... לא יכולה לדמיין להיות לבד בסוף ההריון - עכשיו לפחות הגוף שלי שלי בלבד (חוץ מהציצים) אבל כמו שמשהיא אמרה פה בחכמה - עוד לא נולד המנייק שיעצור את הזמן

למעלה