פשוט נמאס לי - אוף איזה בוקר

פשוט נמאס לי - אוף איזה בוקר../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif

וזה התחיל מאתמול בקופ"ח: מתברר שהעמסת סוכר שעשיתי לא טובה (160) ואני חייבת לעשות את ה- 100 וזה אחרי שפקידה מטומטמת במעבדה נתנה לי תוצאה לפני שבועיים של 87!!! מתברר שהיא דיי טעתה - ואני מול הרופא כמעט ובכיתי
גם ככה לא רואים אצלי ורידים אז 3 דקירות יהפכו להיות 6 - אני כועסת ומתוסכלת!
נוסף לזה - עליתי 3 קילו בחודש!!!
ו.. יש לי חיידק בשתן (הבוקר הייתי בבדיקה חוזרת!) הנחמה הקטנה שלי שהפספוסה הקטנה שלי שוקלת 1.190 קילו וזה הופך אותה לממש תינוקת!
ועוד... בעלי המתוק חולה
... כל הלילה עם שילשולים ובכל 10 דק' הוא מנקה את השירותים עם אקונומיקה ופנטסטיק (באמצע הלילה
) אז קמתי ב- 6 בבוקר לו טוסטים ותה ואורז !! ותודה שנתתם לי לשחרר קיטור ... שיהיה לכם יום יותר נעים משלי!

קרניבל

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifאיזה שבוע../images/Emo122.gif...

מה זאת אומרת טעתה בנתונים? ואיך עלית על זה?- אני לא הייתי טורחת לבדוק עם תוצאה כזו טובה.. איזה אחות מאפנה- חבל.... החלמה מהירה לבעל
- את אישה למופת. ומברוק על התינוקת- איזה משקל כייפי
<טפוטפו> וכמובן- חופשי שחררי כאן קיטור- זה המקום
תרגישי טוב חמודה- תחזיקי מעמד
ובהצלחה ב-100
והנה המון פרחים ליום מקסים יותר

../images/Emo140.gifחמודה , תרגישי טוב ../images/Emo24.gif

ומחזיקה לך אצבעות לבדיקה של ה - 100 גר' . תתעודדי בסוף הכל יהיה בסדר !!( אז מה עם את קצת "מתוקה")

../images/Emo51.gif איזה מתוקות! ולגבי האחות../images/Emo123.gif

אני קיבלתי למחרת את ההודה במייל שהתוצאות מוכנות, היות ושכחתי את הסיסמא בבית התקשרתי למעבדה עצמה וביקשתי תוצאה בפקס , האחות הסתומה שענתה לי שאלה אם אפשר לתת לי בטלפון - כמובן שהתלהבתי נורא רציתי תוצאה מהר, היא אמרה לי "התוצאה 87 וזו תוצאה מצויינת" צרחתי בהתלהבות וזה נגמר, אתמול כשהייתי אצל הרופא והוא נכנס למחשב לבדוק - התעקשתי בפניו "מה אתה לא סומך עליי - התוצאה 87..." והוא בכל זאת נכנס לבדוק ובפרצוף תמוה הוא אומר לי "את צוחקת עליי?" "יש לך 160!!!" מתברר שהסתומה נתנה לי תוצאה של 87 לפני העמסה
הרופא ניסה לברר איתי עם מי בדיוק דיברתי אבל לא זכרתי
וכי למה שאני אזכור עם תוצאה כזן מצויינת!!! תודה על העידוד

HoGod

New member
../images/Emo24.gifמבינה את הכעס שלך על

בדיקת הסוכר, אבל אם אני עברתי את ה-100 בלי בעיה, אז קטן עלייך (הייתי בהיסטריה
) החלמה מהירה לבעלך

talyeled

New member
אוי מסכנה, קבלי ../images/Emo24.gif

זה בדיוק היה החשש שלי מההעמסה של ה-100 (הדקירות). אולי תבררי אם יש אופציה להשאיר "וריד פתוח" (כמו שעושים בשביל אינפוזיה). בכל מקרה, גיליתי שמה שעוזר אצלי (בבעיות ורידים) זה לשתות הרבה מים לפני הבדיקה (אבל אני לא יודעת אם מותר בהעמסה -תבררי). חוץ מזה, אמרו לי שיש גם חומר בשם "אמלה" (או משהו כזה) שגם אמור לעזור בהבלטת הורידים (אבל לא ניסיתי). בכל מקרה, שיהיה לך המון בהצלחה בבדיקה הבאה ובריאות לבעל!

../images/Emo51.gif חשבתי על זה.. למה באמת לא

עושים את זה מראש??? למה להתעלל כך ? בבדיקה של ה 50 יצאתי עם 4 דקירות !!! נכנסתי וחזרתי כמו מסננת מלאה פלסטרים (הוציאו לי מכף היד וזה במקרה טוב - בילדותי היו מוצאים לי מהצוואר או כף רגל - עכשיו אני מבינה למה הרופא כשהייתי ילדה היה אומר לאמא שלי "כשהיא תהייה בהריון היא תהיה מסכנה!" אני מקווה שזה אפשר . תודה על העידוד

../images/Emo24.gifהעיקר שהקטנה גדלה יפה!!!

יכולה לנחם אותך שגם אני עליתי כמעט 3 קילו בחודש וגם לי יש ג'יפה בפיפי
לגבי בעלך - יש עכשיו וירוס קיבה של 24 שעות, היה אצלי אתמול ועזב אז אני מקווה שהוא גם ירגיש יותר טוב! בהצלחה ב 100!

פריגת

New member
סתם בשביל לנחם אותך....

אתמול הייתי אצל הרופאה שלי לצורך מעקב הריון שגרתי, ותוך כדי עליתי על המשקל- ומה אני רואה? שתוך חמישה שבועות עליתי 7 קילו!!!!! את קולטת???? רק שלמזלי כל הקילוגרמים עלו רק בבטן ולא באף חלק אחר של הגוף....

lalaליהי

New member
קבלי ../images/Emo24.gif

אני מבינה אותך, גם לי אין ורידים וארבע דקירות אותו יום זה לא שלאגר..אבל מה לא נעשה בשביל האפרוחים שלנו? שיהיה לך בהצלחה ב-100, מחזיקה אצבעות, והרבה בריאות לבעל!

קטיה2

New member
הי אפונה../images/Emo24.gif

יש לי כמה עצות לתת לך על מנת להקל על הבדיקה (גם אני עברתי וגם הסתבר שאני מתוקה
, אבל השד לא נרוא כל כך... אז קודם כל, מותר לך לשתות גם לפני וגם במהלך הבדיקה, ככה שאם שתיית נוזלים מבליטה ורידים, אז זה יכול לעזור לך. דבר שני, האחות הנחמדה שעשתה לי את ההעמסה, דקרה אותי עם מחט של תינוקות שלא יכאב לי, אז את יכולה לבקש גם. איזה שבוע את עכשיו? נראה לי שאנחנו די באותו השלב
, אני מתחילה מחר שבוע 28. והרבה הרבה בהצלחה בהעמסה, ואל תשכחי להביא איתך לימון, זה משפר את הטעם.

תודה יקירה../images/Emo70.gif אחל'ה עיצות ותודה על

המידע! אני התחלתי אתמול שבוע 28 ...

אוי לא! עכשיו בעלי בדרך לבי"ח../images/Emo101.gif

עם 40.5 חום! כדאי שהיום הזה יגמר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

or251

New member
אפונה......

אני מקווה שהיום הסתיים הרבה יותר טוב ממה שהתחיל... מה שלומך עכשיו? ומה שלום הבעל? מחכות לעדכון....

רק עכשיו שמתי ../images/Emo23.gif ורב תודות../images/Emo140.gif

על ההתעניינות . אישי היקר היה בבי"ח עד הערב ("הרעלת קיבה" ו- 40 מעלות חום ) בשביל אחד שעושה דיאטה כבר שבועיים בפוזה של ירקות וגבינה בבית קצת מוזר.. אבל לכו תדעו מה הוא אוכל בעבודה?? העיקר משחק לי אותה רעב ומסכן... נוסף לכל הוא מתפנק עליי דווקא עכשיו (קר לי... אני רוצה פוך..... חם לי - תדליקי לי מזגן... בשעת חצות "ממי - יש אולי אורז"? אני בסדר תודה לאל... ביום חמישי בדיקת סוכר!מקווה לטוב

למעלה