פשוט להסתכל על הרשימה

פשוט להסתכל על הרשימה

1. אבשלום 2. אגדת דשא 3. אדון שוקו 4. אדוני השופט 5. אהבת פועלי הבניין 6. אוהב להיות בבית 7. אמרו לו 8. אמא שלי 9. אני ואתה 10. אני רואה אותה בדרך לגמנסיה 11. בגללך 12. בלילות הקיץ החמים 13. במדינת הגמדים 14. גברת עם סלים 15. דון קישוט 16. דמעות של מלאכים 17. הבלדה על יואל משה סלומון 18. הוא לא ידע את שמה 19. היא תבוא 20. הימים הארוכים העצובים 21. הכניסיני תחת כנפך 22. זה בראש שלך 23. חופים 24. יושב על הגדר 25. יכול להיות שזה נגמר 26. ילדים של החיים 27. יצאנו אט 28. יש בי אהבה 29. כל השבוע לך 30. כמה חם 31. כשאת בוכה את לא יפה 32. כמה טוב שבאת הביתה 33. לבכות לך 34. לי ולך 35. למה לי לקחת ללב 36. מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר 37. מה עושות האיילות 38. מה שיותר עמוק יותר כחול 39. מי שחלם 40. מכופף הבננות 41. סן פרנסיסקו 42. סע לאט 43. עוף גוזל 44. עטור מצחך 45. עין גדי 46. פזמון לינקינטון 47. פסק זמן 48. פרת משה רבנו 49. צא מזה 50. צער לך 51. קח לך אישה 52. קפה טורקי 53. רוח רוח 54. שבת בבוקר 55. שיר מספר שמונה 56. שיר של אחרי מלחמה 57. שכשנבוא 58. שלום חבר 59. שלוש ארבע לעבודה 60. תוצרת הארץ 61. יומן מסע 62. מה איתי 63. ים אדוני 64. גיטרה וכינור 65. אהבה ראשונה 66. אינך יכולה 67. אצלי הכל בסדר 68. זמר נוגה 69. יחזקאל

למי שלא הבין למה אני מתכוון

עשיתי רשימה כמעט אלפבתית של כל הלהיטים הכי גדולים של אריק איינשטיין(אל תהיו קטנוניים, אולי חסרים פה ושם אחד או שניים, אולי אחד קצת פחות להיטי אבל זה סדר גודל) כלומר של השירים שממש כמעט כולם מכירים שלו והגעתי למספר אסטרונומי: 69! אם נגיד ששכחתי אחד אז 70, ואל תתחילו לחפש לי אחרים, זה לא הרעיון. תסבירו לי איך זה הגיוני? איך אין בנאדם בארץ שמגיע לאיזור של הכמות הזו של להיטי ענק חוץ ממנו? פשוט גדול! מטורף הא?

1Reebok

New member
וול, אפשר להתחיל עם זה

שהוא הזמר הטוב ביותר שישראל ראתה מימיה.. אפשר להמשיך עם זה שישנם כמה שירים ברשימה שהם בכלל לא שלו

Elfangor

New member
לול, הגיוני^^

לא, סתם. סייד אתה צודק האיש עושה מוזקיה ממש טוב, שעם הזמן מחלחלת לציבור... אבל מצד שני, הוא כרגע גם היוצר הכי..."וותיק" בתחום המוזיקה, הוא התחיל לכתוב מתי.. בשנות החמישים? היו לו כמה וכמה עשורים לכתוב שירים ולהבדיל מצביקה פיק הוא לא התמסחר והמשיך בדרך שלו- הדרך שטובה לו ומתאימה לו. אז יאר, אני ממש לא מזלזל בו, ממש ממש לא מזלזל בו, יש לי אוסף של חמישה אלבומים שלו ויכולתי להוסיף לך פה כמה וכמה שירים אבל ביקשת יפה, אבל אני כן רואה את הצד השני, שפוש אין לו תחרות מעוד הרבה סיבות שהן לא רק מוזיקה, ואני כן רואה אמנים צעירים שיוכלו בעתיד לעקוף אותו, אני מאוד עוצר את עצמי מציון שמות ואתן לכם לחשוב כמה זה הגיוני, אבל תחשבו שהבנאדם תעד את כל ההויה הישראלית במשך חמישים שנה, שהיום נחשבת לסופר נוסטלגיה בשבילנו ולכן אנחנו מכירים אותם.

1Reebok

New member
וול..

אני לא זוכר יותר משניים או שלושה שירים שכתב אריק איינשטיין.. ואני לא ממש יודע איך לקרוא להוצאת אלבום עם פיטר רוט. אבל חוץ מלהיות זמר מוכשר ומדהים בצורה לא נורמאלית, הוא גם היה פרפורמר מעולה ושחקן נהדר (כמו שניתן לראות בסרט "כבלים" המיתולוגי
), וגם קפץ לגובה לא רע בכלל
הוא השפיע על התרבות הישראלית ביותר מתחום אחד.

ליעד שר

New member
כבודו של אריק איינשטיין במקומו מונח

אבל! הרבה מאוד שירים שם הוא ביצע, לא כתב. אתה מוזמן גם לעשות רשימה של הכותבים והמלחינים של כל שיר ברשימה, אם בא לך. זה יכול להיות מעניין. אולי אני אעשה את זה בעצמי :) בכל מקרה, מהצצה חטופה קפצו לי שלום חנוך, מיקי גבריאלוב, יוני רכטר, ארקדי דוכין. בטח יש עוד אבל לא היה לי כוח להתעמק...

Funky Giraffe

New member
יואבוס

יש לו אוסף מחומש של להיטים גדולים במדייה דיירקט, ותחשוב שבכל דיסק אוסף יש 20 שירים... וזה עוד יצא ב2001. הוא ורכטר הם האלוהים

1Reebok

New member
בואנא

קבל 205728957309587023968572349056827 נקודות על המשפט האחרון. (לרוב אני נותן 50 על משפטים שאני אוהב).

אשף

New member
"מה שיותר עמוק יותר כחול מבוצע ע"י

שלום חנוך. אפשר להוסיף את פראג.

למעלה