פשוט לא יכולה להתאפק
ההורוסקופ

פשוט לא יכולה להתאפק../images/Emo41.gifההורוסקופ../images/Emo41.gif

יאיר טריבלסקי, אסטרולוג 21.3 - 20.4 זה עשוי להיות יום חברתי מאוד, וזה אולי הזמן באמת לשים את הדגש על כל מה שקשור לידידים, חברים, מכרים וקרובים. שהותו של הירח במזל דלי מדגישה את הידידותיות הטבעית שלכם, ואת הצורך לפעול בחברת אנשים שיש להם אנרגיות דומות. זה הזמן לצאת לבלות עם חברים, ולחזור מאוחר.. 21.4 - 20.5 זה עלול להיות יום מערפל ומבלבל, עם מעט דרמות בצורה כזו או אחרת. ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת היום זווית פעולה לכוכב נפטון, זווית שעלולה לגרום לבלבול רגשי, ואולי גם למעורבות רגשית גבוהה מדי בכל מה שק לתחומים הפרקטיים של החיים. נסו להפריד בין השנים, ולדחות החלטות חשובות. 21.5 - 21.6 תחושת כובד ממשיכה להגיע ממקומות לא מוכרים, ולא קל עמוק בפנים. מרקורי שליט המזל שלכם נמצא היום בזוית פעולה לא קלה עם כוכב שבתאי שממול, ואתם זקוקים עכשיו להרבה יותר חופש מתמיד, בעיקר חופש מעצמכם והביקורת שלכם. נסו להוריד קצת מהלחץ, ולמצוא מישהו שיודע להצחיק אתכם.. 22.6 - 22.7 זה עלול להיות יום מאוד רגשי, ולא ממש ברור. הירח שליט המזל שלכם יושב ממש על כוכב נפטון, ושניהם ביחד לא ממש עוזרים לכם להתקרקע. זהו זמן שבו אתם יכולים לתת לעצמכם ולדמיון שלכם חופש אמיתי, לדמיין בכיף ולהוציא החוצה מלים וצלילים וצבעים, לספר סיפורים מתוקים, ולחפש את החיבוק האחד והיחיד.. 23.7 - 22.8 משהו עוצמתי מגיע לסביבה, ואתם מתחברים אליו אם כי לא בקלות. השמש שליטת המזל שלכם מתחילה להיצמד לכוכב פלוטו, אלמנט שעשוי להפגיש אתכם עם העוצמה האמיתית שלכם מבפנים, או מבחוץ. כדאי דווקא היום להיזהר שלא לריב עם אף אחד בסביבה, ולא לחפש בכוח עימותים או ויכוחים מסוגים שונים. 23.8 - 22.9 התחום המקצועי עשוי להיות היום מודגש במיוחד. שהותו של הירח במזל דלי, מביאה אליכם היום יכולת להשקיע הרבה יותר בתחום העבודה והמקצוע, בתחום הלימודים, ובכל מה שקשור למטלות כאלה ואחרות שפשוט צריך לעשות בלי לחשוב יותר מדי. זהו יום להרבה עשייה חיצונית, ולקביעת עובדות בשטח. 23.9 - 23.10 אתם עלולים ללכת קצת לאיבוד היום ובימים הקרובים, וכדאי לא לעשות מזה עניין. ונוס שליטת המזל שלכם נכנסת לזווית פעולה לא קלה עם כוכב נפטון במזל דלי, אלמנט שעלול לגרום לכם לאבד קצת את הצפון, להפוך לרגשיים עד רגשניים, לבכות בקלות ובקול רם, ולהוציא החוצה הרבה רגשות. האמת ? זה אפילו די נעים.. 24.10 - 21.11 אתם זקוקים היום לתחושת שייכות ביתית וחמימה, ואולי זה באמת הזמן לצאת ולהשיג אותה. הירח שוהה היום במזל דלי, אלמנט שעשוי לגרום לכם להרגיש שהעולם החיצון הוא מקום מעייף למדי, ועדיף כבר להשקיע באנשים קרובים ואפילו לשהות לידם. זהו זמן ביתי עם הרבה קרבה, הן לקרובים והן לרחוקים. 22.11 - 21.12 התקשורת שלכם עם הסביבה הקרובה עשויה להיות במיטבה. מיקומו של הירח במזל דלי מדגיש היום את הצורך שלכם לדבר לברבר לחלק ולשתף את שעובר עליכם עם הסביבה הקרובה. זהו זמנן של המלים ומה שתגידו יהיה חשוב למדי עבור התקופה הקרובה. נסו לבטא את מה שאתם מרגישים באמת. 22.12 - 20.1 אתם נמצאים על סף תקופה תקשורתית מאוד, אבל היום עדיין קצת קשה לכם לבטא ולהתבטא. הירח שוהה במזל דלי, ומדגיש את כל מה שקשור לכספים, לחומר, להתארגנות חומרית, ולגישה קצת שונה כלפי סדר העדיפויות שלכם מבחינה כספית. זהו זמן לחסכון גדול יותר, למבט רחוק יותר, ולהרבה קניות לבית. 21.1 - 18.2 זה עשוי להיות אחד הימים הטובים של השבוע, אם לא הטוב שבהם. הירח שוהה במזל , ומדגיש במיוחד את כל מה שקשור לקסם אישי, לכריזמה, וליכולת שלכם לעמוד במרכז האקשן. זה בדיוק הזמן ליזמות חדשות הקשורות לתחום הזוגי והאישי, וזה גם הזמן ליזמות חדשות בתחום המקצועי לזן הקרוב. 19.2 - 20.3 אתם פעילים למדי היום, בעיקר מבחינה יצירתית ורגשית. נפטון שליט המזל שלכם יוצר היום זווית פעולה לא קלה עם הכוכבים ונוס ומרס, ובגדול זהו זמן לאהוב - והרבה. אתם זקוקים מאוד לדעת מי אוהב אתכם באמת, ומי סתם חנפן. זה בדיוק הזמן לדבר על רגשות, ואם אתם פנויים - לצאת למסע כיבושים של היכרויות חדשות.

Kesem_

New member
ציפוש.....

21.5 - 21.6 תחושת כובד ממשיכה להגיע ממקומות לא מוכרים, ולא קל עמוק בפנים. מרקורי שליט המזל שלכם נמצא היום בזוית פעולה לא קלה עם כוכב שבתאי שממול, ואתם זקוקים עכשיו להרבה יותר חופש מתמיד, בעיקר חופש מעצמכם והביקורת שלכם. נסו להוריד קצת מהלחץ, ולמצוא מישהו שיודע להצחיק אתכם.. היית חייבת לעשות לי את זה ?

Kesem_

New member
נראה לי....

שאני אלך לישון ואנסה לא לחשוב על מה שקראתי פה עכשיו...

Kesem_

New member
ועוד משו ציפוש.....

אני אוהבת אותך באמת לא מתחנפת סתם

Kesem_

New member
בטח ../images/Emo70.gif

אבל עשו לי כל מיני תכניות לחמישי ולשישי שלא יכולה להתחמק מהן... אבל מקסימום - אני אצטרף קצת מאוחר יותר... אחרי שאגמור עם ההתחייבויות שלי... איך היה בסופ"ש ? ענת התנהגה אלייך יפה

למעלה