פשוט זנות

פשוט זנות

אילו אפשרויות עומדות בפניה של צעירה מזרח אירופאית (כבת 25 ואטרקטיבית למראה) שמעוניינת לעבוד במקצוע העתיק במדינה מערבית?
 

SupermanZW

Well-known member
הרבה אפשרויות

מזונת דירה/בתי מלון אקסקלוסיבית ועד זונת רחוב. תלוי איך היא נראית ואם היא משועבדת לסרסור או לא.
 
הרבה אפשרויות

קודם כל האם אזרחית רוסייה (למשל) יכולה בכלל לעלות על מטוס ולנחות בברלין, לונדון או פריז? כתבתי במפורש "צעירה מזרח אירופאית...שמעוניינת לעבוד במקצוע העתיק " - מה עניין "סרסור" לכאן, ומה זה בכלל אומר "משועבדת לסרסור"?
 

SupermanZW

Well-known member
יש בחורות צעירות וטפשות שמאמינות למבטיחי

הבטחות למיניה אשר במקרים רבים הם סרסורים ואז הן הופכות לקורבנות סחר בנשים. אזרחית רוסיה (למשל) יכולה לעלות על מטוס ולנחות בברלין לונדון או פריז, השאלה המעניינת יותר היא מה יקרה לה אחרי שתנחת.
 
צעירות וטיפשות

אתה מוכן להסביר מה זה בעצם אומר, כיצד השעבוד בא לידי ביטוי בפועל, מה מונע מהן לעזוב את המכון ולמצוא עבודה באופן עצמאי, בין אם זנות או אחרת, ומה מונע מהן לעזוב את המדינה ולחזור לארצן?
 

SupermanZW

Well-known member
הסרסור מבטיח לסדר לזונה אישור עבודה תמורת

סכום משמעותי שאינה מסוגלת לשלם, מחתים אותה על מסמכי התחייבות לשלם לו את הסכום, מאחר ואינה מסוגלת מכריח אותה לתת לו את רוב (ולעיתים אפילו את כל) הכנסתה מזנות, נותן לה סמים תוך מסווה שאלה כדורים לא מזיקים (ויטמינים, תוספי תזונה, או כדורים שנותנים אנרגיה) כדי לגרום לה להתמכר אליהם וכשהיא מכורה הוא מוכר לה אותם ביוקר. מה שמונע מהן לעזוב את המכון הוא היותן במעקב מתמיד ותחת איומים וההתמכרות לסמים וכן הן מגיעות למצב שהן מאבדות לחלוטין שליטה על חייהן. הן גם לא יכולות לחזור לארצן מפני שכל כספן נלקח מהן ע"י הסרסור, רובו לכיסוי "חובות" והשאר לכיסוי הסמים. הן נשארות בסופו של דבר ללא כסף כלל ואין להן את האפשרות אפילו לקנות כרטיס.
 

somebodddy

New member
אל תשכח

שכשהזונה מתקרבת לכיסוי החובות שלה, הסרסור מוכר אותה לסרסור אחר, והיא צריכה להתחיל לשלם מחדש לסרסור החדש.
 
אישור עבודה

מה זה "אישור עבודה" ומדוע זקוקה אזרחית רוסייה לסרסור בשביל לקבל "אישור עבודה"? אילו סמים מקבלות הנשים, האם הסרסורים המציאו זן חדש של סמים שרק להם יש גישה אליהם?
 

SupermanZW

Well-known member
היא צריכה כי

היא לא יכולה לעבוד מחוץ לרוסיה באופן חוקי ללא אישור עבודה והיא מפחדת להיות נרדפת. אין צורך להמציא סוג מיוחד של סמים כדי ליצור תלות. מספיק לרמות בשיטתיות צוך כדי הפחדה. חלשות אופי מתפתות ונכנעות בקלות.
 
למעלה