פשוט אבוד..חשבתי שאני יודע שרשור..

kartonaz

New member
פשוט אבוד..חשבתי שאני יודע שרשור..

עשיתי הכל ושום דבר לא מצליח לי..אני עם לפטופ (דו החדש של HP דרגה מעל פנטיום 4 לפי מה שהבנתי) ובכל אופן הוא מחובר לכרטיס קול שהוא US122 USB Audio/Midi Interface של TASCAM והוא מחובר למיקסר שהוא Yamaha והעניין הוא כרגע שהכל אני שומע יופי יופי אבל אני לא שומע את המיקרופון שלי שהוא Samson עם פאנטום Power וכן למיקסר שלי יש את הכפתור הזה שחייבים ללחוץ עליו שהמיק' יעבוד ועדיין שום דבר לא נשמע ממנו...(בדקתי מיק' אחרים פה ושום דבר לא עובד) כרגע השרשור הוא כזה ... מהכרטיס קול יוצא LINE OUT גם הLEFT וגם הRIGHT לתוך הערוצים L וR במיקסר שבמיקסר מחובר בLINE רגיל של מיק' בXLR ..מה לא בסדר או מה השרשור הנכון בבקשה מכל אחד שחושב שהוא יכול לעזור לי אני בטוח פה יחכה לתשובה כי אני באמת סיימתי לנחש...

HeavenlyB

New member
אתה אומר שחיברת את המיקרופון ל-Line

או שחיברת ל-Mic In? האם באותו מיקסר יש לך כפתור בחירה בין Line ל-Mic? אם אתה בטוח שחיברת הכל נכון, האם בדקת כבלים אחרים?

da^Lord

New member
ומה מחבר בין המיקסר למחשב?

השרשרת היא כזו מיקרופון -> מיקסר -> מחשב -> חוזר למיקסר מיק->מיקסר : XLR ל-XLR ,בכניסת ליין לא תקבל מתח פאנטום. מיקסר->מחשב: L+R או CONTROL ROOM או ALT 3+4 במיקסר אל LINE IN מחשב. מחשב -> מיקסר: L+R OUT מחשב אל שני ערוצים או ערוץ סטריאופוני במיקסר (IN). מיקסר->מגבר : מאסטר OUT אל הכניסה במגבר או המוניטורים המוגברים.

נשמע לי שחיברת הפוך

עד כמה שאני יודע המיקסר שולח לכרטיס קול (אלא אם מדובר על מיקסר למיקס) אז ליין אין של הכרטיס קול צריך לקבל את הליין האוט של המיקסר שירשור כזה מיקרופון - > מיקסר (עם פנטום - > ליין אין של הכרטיס קול - > תוכנה או מיקסר פנימי נראה לי יהיה בסדר בכל מקרה תבדוק עם אוזניות שאת מקבל סיגנל מהמיקסר

למעלה