פרשתי מהפורום

שחר 676

Well-known member
מנהל
רק שאלה לשחר...
שאלה קטנה כזו...
כשהרודן היה במהלך מסעות התעמולה הריקה שלו באשקלון וטיל נפל שם "ממש לכבודו"? הוא עשה משהו כנגד העזתים עזי המצח?
ברור שלא.
אבל עכשיו, כשממשלה תחליפית החלה להירקם, הוא הרתיח את בירת ישראל והוא יצר מצב בו העזתים לא התאפקו ואז הוא פתח ב"מחמה" נגדם.
אני משוכנע ש:
א. הוא פשוט בחר את התזמון למען עצמו ובעיקר למען זה.
ב. הוא בעצמו לא היה מודע ליכולות הלא מוגבלות של הנבלות שם - יכולות שהוא בעצמו סייע רבות בבנייתן האדירה.
הוא הזרים לשם כספים ללא הכרה.
הוא הזרים לשם חומרים שסייעו להם בצורה דו תכליתית.
הוא הזרים לשם מזון וחשמל. אז זה הוא, כי הוא ממש לא פיקח על מה שקורה שם. אה? איש ימים מובהק. גדול מנהיגי תבל. אחלה גבר.
את נתניהו אתה מאשים באלימות העזתים וערביי ישראל ? חחחחחחחח

טרור הטיקטוק בו ערבים ישראלים תוקפים יהודים מצלמים ומעלים לפייסבוק - זה גם נעשה בהשראת נתניהו , נכון ?
כשבן גביר העביר את לשכתו לשייח ג'ראח - נתניהו היה זה שהוציא אותו משם , לא ?

הרי אם נרעיב את העזתים תאשים את נתניהו ברצח עם - נתניהו מאפשר לקטארים להעביר סיוע כספי מינמלי המאפשר תנאי מחיה מינמליים עבור אוכלוסיה בת 2.5 מיליון נפש......הביקורת שלך דמגוגית ודו פרצופית - בדיוק כמו פרצופו של השמאל הישראלי.

התעללות באוכלוסייה פלשתינית הנאנקת תחת רגלי חמאס לא תסייע למעמדה של ישראל בעולם אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן - לכן אתה מעביר "ביקורת חרב פיפיות" - לא משנה מה נתניהו יאמר תוכל לתקוף אותו מהצד השני - בדיוק כמו שהשמאלנים הבזויים תקפו את נתניהו על שלא שחרר את גלעד שליט בתמורה לשחרור מחבלים....ומיד לאחר שחרורו תקפו אותו מחדש והפעם על סיכון בטחונה של ישראל בשל שחרורם של אותם מחבלים.....הוווו , כמה צביעות.....כמה גועל.

מושון , דיקטטור שלי , אתה הרי יודע שאני צודק... חחחח

evglev1

Well-known member
מנהל
לדעתי לא, השתמשת בכח שיש לך כמנהל בפורום אחר על מנת לחסום גולש שלא היתה סיבה לחסום רק על מנת להראות לו שאתה יכול.
במתכונת הקודמת החסימה היתה רק בפורום אותו ניהלת, כאן החסימה היא לכל התפוז.
באמת עוד עוול שהחסימה היא לכל תפוז ולא רק לפורום מסוים, עמדת מנהל פורום היא בעצם רישיון לטרור וירטואלי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
באמת עוד עוול שהחסימה היא לכל תפוז ולא רק לפורום מסוים, עמדת מנהל פורום היא בעצם רישיון לטרור וירטואלי.
הבשורה שלך רק מביאה אותי למחשבה לוותר על יכולת הניהול שלי... חלאס. עשיתי זאת כמה שנים טובות. אפשר לומר יפה "שלום".

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ואגב... בעבר יכולת להירשם מאותו דוא"ל תחת שמות משתמש שונים ולהתחבר תחת כל שם שבא לך בכל זמן נתון. היום אתה יכול להירשם רק תחת שם אחד מדוא"ל אחד, ואם תרצה שם נוסף. תצטרך עוד תיבת דוא"ל. נהיה מסובך... אז כעת הבנתי את הפואנטה. טרול יכול היה לנצל את העובדה שהוא יכל להירשם שוב ושוב לתפוז מאותו דוא"ל, אבל כעת, זה כבר לא עובד כך, ואם הוא גם נחסם בכל הפורומים, הרי שהטרול מאבד את זכות הקיום שלו. והנה מסתבר גם, שהוא גם לא יכול להיכנס לפרטי ולקלל את המנהל שחסם אותו. אז יש יתרונות. אבל כפי שכתבת, יש חיסרון אחד: כל מנהל יכול לחבל בפורום של רעהו. אבל בוא ונגיד שכמעט ואין סיכוי שזה לא יקרה: כשאתה מקבל מינוי של מנהל, אתה גם מתחייב לפעול בהגינות, ולהנהלת האתר יש את כל הפרטים שלך. לכן, לא תוכל להתחמק תחת זהות בדויה.
אזכירך, שבעבר היה קטע בו טרול רשם למנהלים עשרות הודעות משמיצות בפרטי, מבלי שהצליחו למנוע זאת למשך תקופה די ממושכת. אז כנראה שכעת זה כבר לא ניתן לביצוע.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לדעתי לא, השתמשת בכח שיש לך כמנהל בפורום אחר על מנת לחסום גולש שלא היתה סיבה לחסום רק על מנת להראות לו שאתה יכול.
במתכונת הקודמת החסימה היתה רק בפורום אותו ניהלת, כאן החסימה היא לכל התפוז.
מה שנכון נכון. אודה שלא הייתי מודע לכך שזה "לכל תפוז".

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא לא יכול לפנות אליך בפרטי, החסימה במערכת הזו חוסמת גם את הגישה למערכת המסרים. אפילו בשביל הניסיון מה שאתה עושה כאן לא הגון.
זאת בכלל לא מערכת הוגנת כל מנהל יכול לחסום בכל פורום חופשי, וכל מנהל יכול לחבל בפורומים שהוא לא מנהל חופשי כי אי אפשר לחסום מנהלים גם בפורומים שהם לא מנהלים, אז מנהל שרוצה להרוס פורום (לא מדבר על משה, אלא באופן כללי) עד שההנהלה תפטר אותו מהניהול ותחסום אותו הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו בפורומים שהוא לא מנהל.

ועומק האבסורד משה לא יכול למחוק בפורום, אבל יכול לחסום.

כוכבית מצויה

Well-known member
זאת בכלל לא מערכת הוגנת כל מנהל יכול לחסום בכל פורום חופשי, וכל מנהל יכול לחבל בפורומים שהוא לא מנהל חופשי כי אי אפשר לחסום מנהלים גם בפורומים שהם לא מנהלים, אז מנהל שרוצה להרוס פורום (לא מדבר על משה, אלא באופן כללי) עד שההנהלה תפטר אותו מהניהול ותחסום אותו הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו בפורומים שהוא לא מנהל.

זה שהמערכת מאפשרת לעשות מעשים לא הגונים לא אומר שצריך לעשות אותם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה שהמערכת מאפשרת לעשות מעשים לא הגונים לא אומר שצריך לעשות אותם.
1. גם הכתיבה המשתלחת של שחר אינה ממש הוגנת ולא רק כלפיי.
2. כפי שכבר כתבתי, מסתבר שלמנהלים שונים יש כוחות שונים. למה? אין לי תשובה על כך.

evglev1

Well-known member
מנהל
2. כפי שכבר כתבתי, מסתבר שלמנהלים שונים יש כוחות שונים. למה? אין לי תשובה על כך.
לכל המנהלים יש אותו כוח חוץ מגיל שהוא מעל כולם. פשוט האפשרויות בפורום הישן שונות מהאפשרויות בפורום החדש, הפורום הישן היה מידתי והטרול הכול היה יכול להיות חסום בפורום אקטואליה ובמקביל לנהל את פורום פילוסופיה וגם בתור מנהל פורום אחר היה יכול לבכות על החסימה בפורום מנהלים ולבקש ממנהלים בכירים יותר להתערב. וגם המנהל היה מסומן בכחול בפורום שהוא מנהל, כשמשה חסם כדי לבדוק את כוחו, לא היה לו מסוגל שאני מנהל הפורום אלא רק שאני מנהל פורום בתפוז וכך גם כל גולש חדש לא יודע מי מכל אלה שמסומנים כמנהלי פורום בתפוז מנהל את הפורום שבו הוא גולש.

כמו כן בפורום הישן החסימה לא הייתה פעולה בפני עצמה אלא פעולה נלווית למחיקה וכך העמיתים המנהלים בפורום והנהלת הפורומים יכלה לראות בדיוק את הסיבה לחסימה וכאן אפשר לחסום בלי למחוק שום דבר וסתם נכתב הסבר לחסימה שאי אפשר לבדוק אם הוא אמת או שקר. ונראה לי שגם אם המנהל יכתוב בהסבר "כי בא לי" או "כי אני שונא אותו" המערכת תחסום בכל זאת כי מדובר במערכת אוטמטית.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לכל המנהלים יש אותו כוח חוץ מגיל שהוא מעל כולם. פשוט האפשרויות בפורום הישן שונות מהאפשרויות בפורום החדש, הפורום הישן היה מידתי והטרול הכול היה יכול להיות חסום בפורום אקטואליה ובמקביל לנהל את פורום פילוסופיה וגם בתור מנהל פורום אחר היה יכול לבכות על החסימה בפורום מנהלים ולבקש ממנהלים בכירים יותר להתערב. וגם המנהל היה מסומן בכחול בפורום שהוא מנהל, כשמשה חסם כדי לבדוק את כוחו, לא היה לו מסוגל שאני מנהל הפורום אלא רק שאני מנהל פורום בתפוז וכך גם כל גולש חדש לא יודע מי מכל אלה שמסומנים כמנהלי פורום בתפוז מנהל את הפורום שבו הוא גולש.

כמו כן בפורום הישן החסימה לא הייתה פעולה בפני עצמה אלא פעולה נלווית למחיקה וכך העמיתים המנהלים בפורום והנהלת הפורומים יכלה לראות בדיוק את הסיבה לחסימה וכאן אפשר לחסום בלי למחוק שום דבר וסתם נכתב הסבר לחסימה שאי אפשר לבדוק אם הוא אמת או שקר. ונראה לי שגם אם המנהל יכתוב בהסבר "כי בא לי" או "כי אני שונא אותו" המערכת תחסום בכל זאת כי מדובר במערכת אוטמטית.
כן. בפורמט הקודם בכל פורום המנהל סומן ככחול, והוא יכול היה לפעול רק באותו פורום.
וכן. בפורמט הקודם המנהל יכול היה לחסום תוך שפירט מדוע חסם. כאן אפשר לחסום אפילו לצמיתות "רק כי בא לי או כי אתה לא בא לי טוב"...
אבל ברור שאם אתנהל בפראות בפורום שאינו "שלי", מנהל הפורום (אתה) תוכל להתלונן עלי ואז תהיה לי בעיה עם ההנהלה...
מעבר לזה, כן ביקרתי בפורום בו למנהלת לא הייתה אפשרות לחסום ואני עם כוחותיי ביצעתי עבורה את החסימה המתבקשת.
אוכל לספר לך על כך בפרטי אם תרצה.

כוכבית מצויה

Well-known member

אם הוא משתלח בך בניגוד לכללי הפורום והתפוז פנה אל מנהל הפורום או הנהלת הפורום שיטפלו בכך, זו הדרך הנכונה, ניצול הכח שיש לך בגלל היותך מנהל פורום אחר אינו הגון.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

היי יבגני.. כמה שאלות והערות ברשותך:
1. האם גם אתה יכול לחסום? [אני שואל זאת, משום שקולגה בקשה ממני שאחסום עבורה, כאשר לה לא הייתה אפשרות לחסום]. מוזר...
2. גם בפורומים "שלי" וגם באחרים, אין לי אפשרות למחוק הודעות. פעם זה היה אפשרי, אבל ככה נמחק כל השרשור שבעקבות ההודעה שנמחקה. כעת זה כלל לא אפשרי...
3. אכן ברור שהיכולת הזו לחסום בכל פורום אפשרי עלולה לחבל קשות בפורומים, ולכן לא ברור מדוע התכנתים של תפוז מאפשרים זאת בכלל...
שיהיה המשך ערב נעים וחג שבועות שמח!

evglev1

Well-known member
מנהל
היי יבגני.. כמה שאלות והערות ברשותך:
1. האם גם אתה יכול לחסום? [אני שואל זאת, משום שקולגה בקשה ממני שאחסום עבורה, כאשר לה לא הייתה אפשרות לחסום]. מוזר...
2. גם בפורומים "שלי" וגם באחרים, אין לי אפשרות למחוק הודעות. פעם זה היה אפשרי, אבל ככה נמחק כל השרשור שבעקבות ההודעה שנמחקה. כעת זה כלל לא אפשרי...
3. אכן ברור שהיכולת הזו לחסום בכל פורום אפשרי עלולה לחבל קשות בפורומים, ולכן לא ברור מדוע התכנתים של תפוז מאפשרים זאת בכלל...
שיהיה המשך ערב נעים וחג שבועות שמח!
1. כן אני יכול לחסום.
2. אני גם יכול למחוק ולעומת הפורום הישן אני דווקא יכול למחוק תגובה והתגובות שהגיבו אליה תישארנה, אבל המחיקה רק מסתירה את ההודעה, ומי שרוצה יכול בקלות לפתוח את ההודעה המחוקה ולראות, אבל לפחות לא יכול להגיב תגובה חדשה אליה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
1. כן אני יכול לחסום.
2. אני גם יכול למחוק ולעומת הפורום הישן אני דווקא יכול למחוק תגובה והתגובות שהגיבו אליה תישארנה, אבל המחיקה רק מסתירה את ההודעה, ומי שרוצה יכול בקלות לפתוח את ההודעה המחוקה ולראות, אבל לפחות לא יכול להגיב תגובה חדשה אליה.
אהה. נכון. לגבי הערה 2 זה נכון, אבל רק בפורומים "שלי". כרגע בדקתי.

יא חביבי - אז הסברת... - אבל יכול להיות שהצד השני לא משתכנע מדעתך?! :rolleyes:
בקיצור - זכותך להיות ביביסט עד הסוף - אבל זכותם של אחרים גם לחשוב אחרת - וזה לא תמיד עושה אותם שמאל - גם אתה חושב אחרת (ע"ע גדעון סער וגם ליברמן ולמעשה עוד כל מיני פיגורות שלא מתיישרות עם החליל של ביבי):sick: וחוץ מזה גם לאנשי מרכז ושמאל יש דעות ומותר להם להביע את דעתם:sneaky:
ולגבי בוטים - או יותר נכון ביבוטונים - זכותו של כל אחד להביע את דעתו, אבל הבעיה היא שיש כאן כמה כאלה שלא ממש מביעים את דעתם - אלא מביעים את מה שנאמר להם להגיד מבלפור. לדבר כזה קוראים בוט - מגיב בתשלום:eek:. אז אתה והארינגטון ועוד כמה מביעים דעה, אבל מוטי טיטים, בוסקילה מהשיכון ואיציק - לא ממש:( טיטים למשל נעדר כמעט לחצי שנה וחזר ממש לפני הבחירות - מעניין למה. בוסקילה מהשיכון גם הוא מדקלם מסרים שברור שמישהו הכתיב אותם ויש עוד כמה כאלו... המשותף לכולם - אין איתם כל שיח או דיון - הם מדקלמים את המסרים, ממחזרים הודעות ולינקים וזהו! משום מה אני לא ממש רואה כיום מישהו שהוא לא ימין קיצוני ותומך ביבי שעושה את זה:sneaky: לי בכל מקרה זה ברור - כל אלו שאני מדבר עליהם הם מגיבים בתשלום מבית מדרשו של החרא הקטן - יאיר נתניהו. ובשפה אחרת - בוטים! ועד שלא יוכח לי אחרת אמשיך להיות משוכנע בכך. לביבי עצמו אין זמן להתעסק בשטויות הללו, אבל הוא מכיר טוב את המדיה הזאת ונותן לחרא הקטן לעשות את העבודה (ואח"כ אומר כמובן שלא ידע...:p)

שחר 676

Well-known member
מנהל
יא חביבי - אז הסברת... - אבל יכול להיות שהצד השני לא משתכנע מדעתך?! :rolleyes:
בקיצור - זכותך להיות ביביסט עד הסוף - אבל זכותם של אחרים גם לחשוב אחרת - וזה לא תמיד עושה אותם שמאל - גם אתה חושב אחרת (ע"ע גדעון סער וגם ליברמן ולמעשה עוד כל מיני פיגורות שלא מתיישרות עם החליל של ביבי):sick: וחוץ מזה גם לאנשי מרכז ושמאל יש דעות ומותר להם להביע את דעתם:sneaky:
ולגבי בוטים - או יותר נכון ביבוטונים - זכותו של כל אחד להביע את דעתו, אבל הבעיה היא שיש כאן כמה כאלה שלא ממש מביעים את דעתם - אלא מביעים את מה שנאמר להם להגיד מבלפור. לדבר כזה קוראים בוט - מגיב בתשלום:eek:. אז אתה והארינגטון ועוד כמה מביעים דעה, אבל מוטי טיטים, בוסקילה מהשיכון ואיציק - לא ממש:( טיטים למשל נעדר כמעט לחצי שנה וחזר ממש לפני הבחירות - מעניין למה. בוסקילה מהשיכון גם הוא מדקלם מסרים שברור שמישהו הכתיב אותם ויש עוד כמה כאלו... המשותף לכולם - אין איתם כל שיח או דיון - הם מדקלמים את המסרים, ממחזרים הודעות ולינקים וזהו! משום מה אני לא ממש רואה כיום מישהו שהוא לא ימין קיצוני ותומך ביבי שעושה את זה:sneaky: לי בכל מקרה זה ברור - כל אלו שאני מדבר עליהם הם מגיבים בתשלום מבית מדרשו של החרא הקטן - יאיר נתניהו. ובשפה אחרת - בוטים! ועד שלא יוכח לי אחרת אמשיך להיות משוכנע בכך. לביבי עצמו אין זמן להתעסק בשטויות הללו, אבל הוא מכיר טוב את המדיה הזאת ונותן לחרא הקטן לעשות את העבודה (ואח"כ אומר כמובן שלא ידע...:p)
נסה לחשוב מדוע השמאל כל כך מתנגד לנתניהו עד שהוא מעדיף על פניו אפילו את בנט חובש הכיפה האוחז למראית עין בעמדות ימין הרבה יותר קיצוניות ממנו ?
הרי נתניהו הרבה יותר מתון מבנט ולפיכך יותר קרוב לעמדות השמאל....

יקירי - כל שמאלן מבין היטב שברגע בו נתניהו יסולק מתפקידו כמנהיג הגוש הימני סיכויי השמאל לשוב לשלטון ישתפרו שבעתיים - בנט אינו כריזמטי כנתניהן והוא רחוק מלהיות מקובל על רבדים מרכזיים באלקטורט הישראלי.

בנט בעט לעזאזל באידיאלוגיה הימנית שלו והעדיף את השמאל על פני הימין בשל אינטרס אישי - וזה עושה אותו שמאלן מוחלט.
סער בעט לעזאזל באידיאלוגיה הימנית שלו והעדיף את השמאל על פני ממשלת ימין בשל שנאת נתניהו - וזה עושה אותו שמאלן מוחלט.
ליברמן השליך לפח את חבריו מזה עשרות שנים (החרדים) וחבר לשמאל לשם הצלת הקריירה הפוליטית הדועכת שלו. ולכן הוא שמאלן.
כל ימני שהחליף את האידיאלוגיה שלו בעבור אינטרס אישי כלשהו - אינו יכול לטעון לימניות - בפועל הוא שמאלן !!!

אני יודע שקשה לך לקבל את ההסבר הזה מפאת דעותיך הפוליטיות אבל אני מבטיחך שאם תחשוב עליו לעומק תגלה שאני צודק לחלוטין.
אני מעדיף את נתניהו מפני שהוא הסיכוי הנוכחי הטוב ביותר לקיים ממשלת ימין - גם אתה והחברים השמאלנים שלך יודעים זאת.....לכן אתם כל כך מתנגדים לו.
רוצה לחשוב אחרת ? זכותך......תחשוב מה שבא לך , זה לא ישנה את המציאות.

לגבי כל השאר איני יכול לחוות דעה - גם עלי טענו שאני מדקלם את המסרים מבלפור....אפילו פייסבוק אין לי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
את נתניהו אתה מאשים באלימות העזתים וערביי ישראל ? חחחחחחחח

טרור הטיקטוק בו ערבים ישראלים תוקפים יהודים מצלמים ומעלים לפייסבוק - זה גם נעשה בהשראת נתניהו , נכון ?
כשבן גביר העביר את לשכתו לשייח ג'ראח - נתניהו היה זה שהוציא אותו משם , לא ?

הרי אם נרעיב את העזתים תאשים את נתניהו ברצח עם - נתניהו מאפשר לקטארים להעביר סיוע כספי מינמלי המאפשר תנאי מחיה מינמליים עבור אוכלוסיה בת 2.5 מיליון נפש......הביקורת שלך דמגוגית ודו פרצופית - בדיוק כמו פרצופו של השמאל הישראלי.

התעללות באוכלוסייה פלשתינית הנאנקת תחת רגלי חמאס לא תסייע למעמדה של ישראל בעולם אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן - לכן אתה מעביר "ביקורת חרב פיפיות" - לא משנה מה נתניהו יאמר תוכל לתקוף אותו מהצד השני - בדיוק כמו שהשמאלנים הבזויים תקפו את נתניהו על שלא שחרר את גלעד שליט בתמורה לשחרור מחבלים....ומיד לאחר שחרורו תקפו אותו מחדש והפעם על סיכון בטחונה של ישראל בשל שחרורם של אותם מחבלים.....הוווו , כמה צביעות.....כמה גועל.

מושון , דיקטטור שלי , אתה הרהתהיבו ש

נסה לחשוב מדוע השמאל כל כך מתנגד לנתניהו עד שהוא מעדיף על פניו אפילו את בנט חובש הכיפה האוחז למראית עין בעמדות ימין הרבה יותר קיצוניות ממנו ?

יקירי - כל שמאלן מבין היטב שברגע בו נתניהו יסולק מתפקידו כמנהיג הגוש הימני סיכויי השמאל לשוב לשלטון ישתפרו שבעתיים - בנט אינו כריזמטי כנתניהן והוא רחוק מלהיות מקובל על רבדים מרכזיים באלקטורט הישראלי.

בנט בעט לעזאזל באידיאלוגיה הימנית שלו והעדיף את השמאל על פני הימין בשל אינטרס אישי - וזה עושה אותו שמאלן מוחלט.
סער בעט לעזאזל באידיאלוגיה הימנית שלו והעדיף את השמאל על פני ממשלת ימין בשל שנאת נתניהו - וזה עושה אותו שמאלן מוחלט.
ליברמן השליך לפח את חבריו מזה עשרות שנים (החרדים) וחבר לשמאל לשם הצלת הקריירה הפוליטית הדועכת שלו. ולכן הוא שמאלן.
כל ימני שהחליף את האידיאלוגיה שלו בעבור אינטרס אישי כלשהו - אינו יכול לטעון לימניות - בפועל הוא שמאלן !!!

אני יודע שקשה לך לקבל את ההסבר הזה מפאת דעותיך הפוליטיות אבל אני מבטיחך שאם תחשוב עליו לעומק תגלה שאני צודק לחלוטין.
אני מעדיף את נתניהו מפני שהוא הסיכוי הנוכחי הטוב ביותר לקיים ממשלת ימין - גם אתה והחברים השמאלנים שלך יודעים זאת.....לכן אתם כל כך מתנגדים לו.

לגבי כל השאר איני יכול לחוות דעה - גם עלי טענו שאני מדקלם את המסרים מבלפור....אפילו פייסבוק אין לי.
אתה זוכר את התאוריה שלי לגבי חתול מת? אז לידיעתך? זו לא תשתנה.

קודם כל אני מעולם לא טענתי שאתה בוט. לפי הסגנון והתגובות שלך ניתן לראות בוודאות שאתה אינך כזה - אתה עונה באריכות ומתווכח (גם אם לא מסכימים לדיעות) - מה שאף בוט (ע"ע מוטי טיטים או בוסקילה) לא עושה
ולגבי לכתו של ביבי - אם מישהו חושב שלשמאל יש כעת סיכוי לחזור לשלטון (ואני מתייחס לשמאל האמיתי - לא למי ששמאלה מביבי ולכן הוא מוגדר על ידך כ"שמאל" - ליברמן, סער ואפילו לפיד - אלו מרכז או ימין מרכז!) - הוא חי בהזיות :rolleyes: השמאל האמיתי (מרץ ועבודה) קטן מאד היום ואין לו כל סיכוי להוביל ממשלה. הדבר הכי ריאלי בעיני כיום הוא ממשלה בהובלת הליכוד, עם מישהו אחר מנתניהו, וביחד איתם רוב מפלגות המרכז והימין מרכז (לפיד, סער, ליברמן ואולי גם החרדים). חלק גדול מהציבור גם רוצה את זה - אבל זה לא קורה:( ולמה - בגלל המלך מבלפור שממשיך להיאחז בקנות המזבח!
אז זכותך המלאה לחשוב שביבי הוא הסיכוי היחידי של הימין, אבל יש כאלה שנמאס להם ממנו ומוכנים להרבה פשרות - כדי להחליף אותו
ובקיצור - זכותך לחשוב את מה שאתה חושב - אבל זכותם של אחרים לחשוב אחרת, ובמילים אחרות: נסכים שלא להסכים:-/!

למעלה