פרשתי מהפורום

dory30

Well-known member
לא אכתוב כאן שום הודעה עד אשר השיח יהיה מכבד ותרבותי, ככתוב בהגדרה. מקסימום אעשה לייק להודעה X או Y, כמו גם סימון לא אהבתי. השהייה פה מרעילה לי את הנשמה ועולה לי בבריאות. אז אני מבקש סליחה מכל מי שקרוב לדעותיי (וגם מי שרחוק שנות אור משם). תודה, שבת שלום וחג שמח ככל האפשר.

AVIKO13

Well-known member
לא אכתוב כאן שום הודעה עד אשר השיח יהיה מכבד ותרבותי, ככתוב בהגדרה. מקסימום אעשה לייק להודעה X או Y, כמו גם סימון לא אהבתי. השהייה פה מרעילה לי את הנשמה ועולה לי בבריאות. אז אני מבקש סליחה מכל מי שקרוב לדעותיי (וגם מי שרחוק שנות אור משם). תודה, שבת שלום וחג שמח ככל האפשר.
אני דווקא נהנה מזה שיש כאן אנשים שונים ממני בכל מיני מובנים
זה מכריח את המוח לחשוב בכיוונים חדשים.

מוטי חוף

Well-known member
אתה צבוע

כל הפוסל במומו פוסל

הגמל השמאלני לא רואה את הדבשת השמאלנית המכוערת שלו

אתה צבוע

כל הפוסל במומו פוסל

התשובה היא אחת:
יאללה מוטי (טיטים) לך הביתה - שלום ותודה!
ובמילים אחרות עוף חזרה למאורה שממנה באת :eek: כל פעם שהדיקטטור מבלפור מסמן אתה וחברייך (האנאלפבית הוא מהשיכון ואיציק) יוצאים מהמאורה ומתחילים להרעיל כאן ת'אווירה. ככה זה - כשאין ניהול תקין איש הישר באיניו יעשה:sick:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה צבוע

כל הפוסל במומו פוסל

אף גמל שרואה את חברתו אינו חושב שהדבשת שלה מכערת אותה. הוא ישמח לבלות עמה ולהוליד איתה עוד גמלים דבשתיים. אז כדאי שתרגיע.

eקא זו או

Well-known member
גם אני פרשתי. לבד מהפה המטונף פה, הקללות והיעדר פיקוח סביר על מה שקורה [ אבל לי מחקו איזו הודעה כי קיללתי איזה ימנון עלוב ], התנועה של ההודעות כאן לא תאומן. יומיים לא הייתי והצטברו אצלי למעלה מאלף הודעות. טירוף אמיתי.
אז כמו שכתבת - למה לי להרעיל את עצמי לדעת?
מדי פעם, אם יש לי משהו לומר אני נכנס, אומר.. אחרי יומיים בודק אם מישהו הגיב. ברב המקרים התעלמות מוחלטת.
ידעתי שאני לא אושיה ממשית.

איציק5111

Well-known member
כל יום אתה רושם את זה ...אז תפרוש כבר מה אתה מבלבל את השכל?

כל יום בדף הראשי מופיע שאתה מאיים לפרוש

סתוונית333

Well-known member
המוטו הוא
להחליט שלא לתת לאף אחד להרעיל לך את הנשמה
ואף אחד לא יכול לפגוע בך אם לא תיתן לו לחדור אליך.
תזכור,
הבעייה היא אצלו ולא אצלך ולכן אין סיבה שתיפגע מבעיות של מישהו אחר.

זו עצה שלי אליך גם כאן וגם במציאות.

המוטו הוא
תזכור,

חסימה זה פתרון טוב לבעלי קיבעון מחשבתי, במקור אלצהיימר

נערך לאחרונה ב:
המוטו הוא
תזכור,

לדעתי הוא נכנס לקונפליקט פנימי והטון של האנשים זה סה"כ הטריגר.

קודם תמך בשמאל אבל במלחמה התחיל להיות לוחמני ולרצות "מכות עכשיו" כמו שהימין רוצה.

יצר לו דיסוננס קוגנטיבי.

סתוונית333

Well-known member
לדעתי הוא נכנס לקונפליקט פנימי והטון של האנשים זה סה"כ הטריגר.

קודם תמך בשמאל אבל במלחמה התחיל להיות לוחמני ולרצות "מכות עכשיו" כמו שהימין רוצה.

יצר לו דיסוננס קוגנטיבי.

אני מקבלת את הסיבה שהוא רשם כמו שהיא ולא עוסקת בניתוחים פסיכולוגים מעבר לכך.

אור גינאל

Well-known member
לדעתי אתה טועה, כל מי שמחזיר את הדיון לגופו של עניין מטהר את האווירה.

סתוונית333

Well-known member
אז זאת הסיבה שהפסקת להגיד על אימהות ואחיות של גולשים שהן עוסקות במקצוע העתיק בעולם. פשוט אתה לא קורא גולשים שמוציאים ממך את זה, בשבילך זה באמת פתרון טוב.

איבגני,
החסימה זאת הדרך היחידה להתעלם מיוזרים מתעלקים שממחזרים את השטויות שלהם ובעיקר היא יעילה נגד אלה שתמיד מגיבים באלימות לגופו של הגולש ואחרי זה מתבכיינים כשמחזירים להם.
ואצלי כל הימנים האלה חסומים .

למעלה