פרק 5X02

mikmik000

New member
פרק 5X02 ../images/Emo58.gif../images/Emo13.gif

אני מופתעת שעדיין לא פתחו שרשור לפרק :O בכל מקרה, תשרשרו לכאן את כל התגובות הקשורות לפרק החדש, ולא לשכוח לסמן ספויילרים בסימן
. בקשות לקישורים במסרים בלבד, הודעות על גבי הפורום ימחקו לאלתר. צפייה מהנה!

mikmik000

New member
../images/Emo58.gif פרק חמוד D:

הפרק של שבוע שעבר היה יותר טוב, אבל גם זה היה נחמד :] הדברים המצחיקים שעולים לי לראש כרגע: *הפתיחה עם ההודעה של ג'ים ופאם הייתה משעשעת חלקית.. הקטע שכולם דיברו על רוי וזה היה קצת מטופש חח, כי דווקא בד"כ כולם במשרד אוהבים את ג'ים ופאם כזוג, והם שמחו כשהם הודיעו שהם ביחד והכל, אבל אח"כ כשמייקל נכנס וקפץ על ג'ים היה מצחיק XD *מייקל והולי נכנסים בריקוד עם הסרטים בשיער לחדר ישיבות XDDD הם כאלה מצחיקים ביחד חח *כל הקטעים שג'ים עשה לדוויט במהלך הפרק עם הסטופר היו ענקיייים חחחחח במיוחד הקטע עם באטלסטאר גלקטיקה חחחח
"It's about this guy named Dambeldor and he's trying to get this ring" [משהו כזה חח]
*הקטע שמרדית' הודתה שהיא שכבה עם ההוא בזמן הסמינר היה משעשע חח וגם בסוף כשכולם אכלו את הסטייק, ופיליס וסטנלי היו ממש מצחיקים בקטע הזה XDDDD ולעומת זאת, חסרונות בפרק- *התעלמות מוחלטת לנושא טובי- אתם חושבים שיחזרו לזה מתישהו? *לא מספיק פאם. אני מתה כבר שהיא תחזור
*לא מספיק אנדי
[אבל בפרק שעבר הוא היה די הרבה אז אפשר להגיד שזה התאזן עכשיו חח P:] בסכ"ה פרק נחמד :) 8\10.

Hubert Hubert

New member
מהההה ../images/Emo58.gif

הפרק הזה אוכל את הפרק של שבוע שעבר בלי מלח! נכון, מבאס שפאם נעלמה, אבל היו כל כך הרבה קטעים טובים. הקטע הכי מצחיק היה עם בטלסטאר גלקטיקה, אבל היו עוד קטעים מעולים - הדילמה המוסרית של אנדי עם הלחם, התשובה של דוויט, מייקל זורק את הארוחה של הולי לפח (זה נהיה מוטיב חוזר מביך במיוחד), מרדית המגעילה, ריאן הפיל הלבן, הבלבול עם רוי בהתחלה (שלדעתי היה מבריק ומאוד אמין), "איך אומרים למישהו שאתה אוהב - אמרתי לך". כולם קטעים מבריקים ונהדרים וקורעים מצחוק. אבל בעיקר בטלסטאר גלקטיקה.

mikmik000

New member
לא אמרתי שהפרק הזה לא היה מצחיק.. ../images/Emo58.gif

פשוט אמרתי שלדעתי הפרק הקודם היה יותר מצחיק.. כל הקטעים האלו היו ענקיים, אבל תסתכל על הסיכום שלי של הפרק הקודם, שם היו הרבההה יותר קטעים מצחיקים לדעתי. חוצמזה שבפרק הקודם הייתה את ההצעה של ג'ים ופאם
וזה גם היה פרק כפול, ולדעתי פרקים כפולים תמיד יותר טובים [כי הם יותר נכנסים לסיפור אבל עדיין משאירים מקום לבדיחות הקטנות שכולנו אוהבים 3>]. וגם בפרק הקודם לא מצאתי שום דבר רע לעומת כמה הדברים שעצבנו אותי בפרק הזה.. ככה שלדעתי הפרק הקודם היה 10 מתוך 10, וזה היה 8 מתוך 10. זה לא אומר שהוא היה רע או משהו, אבל אהבתי אותו קצת פחות.

shaharory

New member
היה ממש מצחיק! כרגיל ../images/Emo58.gif

הכי מצחיק היה הקטעים עם ג'ים :) בהתחלה שמייקל הפיל אותו זה היה כמו הקולד אופן של "הנאום של דווייט" שהם התמסרו בפוטבול במשרד ואז דווייט עלה על ריאן אם אני לא טועה חח גם היה ממש מצחיק שהוא הסביר שדוויט השתין בבקבוק חחח ולא הבנתי מה סטנלי ופיליס אמרו בסוף=\ מישהו?

well being

New member
../images/Emo58.gif

הם אמרו שלא איכפת להם איך היא השיגה את הסטייקים אבל שהם מקווים שהיא תמשיך לעשות את זה... - כאילו לא יודעים מה היא עשתה... הכי מצחיק היה שכשדוייט חזר מ"פגישה" עם אנג'לה אז לא היה לו בכלל איכפת מה שג'ים עושה... ואיזה כיף לראות שמייקל והולי מאוהבים אחד בשני....יפה יפה

XxShai10xX

New member
פרק יותר טוב מהקודם... ../images/Emo58.gif

למרות שעדיין לא מתעלה לרמה של העונות הקודמות. הקטעים של הפרק- כמובן כל הסיפור של דווייט שלא "גונב" את זמנה של החברה. גם קווין מצחיק אותי כשהוא מנסה כל פעם לצחוק על ראיין עם Hired הפעם ו- Fire...d בפרק הקודם ^^ חשבתי שיהיה פרק כפול, אבל באמת שבהרבה מהפרקים הכפולים הם מאבדים את עצמם... (וגם יותר מעייף אותי לתרגם :ס )

למעלה