פרק 201

D N ANGEL GRIL

New member
../images/Emo58.gif הולי שיטטטט~~~!!!

כבר הרבה זמן לא היה כזה פרק הקאוור 3333333333>~ הדבר הכי חמוד בעולם ;-; וסגג יוקו סגג וואטאנוקי 333333>~ כאילו שאורן...כאילו...התבלבלתי!D= כן..זהו~

Yami no Kira

New member
../images/Emo58.gif

מסכן וואטאנוקי! ;A; שאורן מנסה להשתלט על העולם! יש אחד בכל מקום גם אם זה לא משהו של קלאמפ! אהכן והספלאש פייג' היה אחד הדברים החמודים ביותר בעולם. 3333>~ אבל, למה הן תמיד תוקעות את שאורן וסאקורה בין קורושאנה ופאי ואז הם צריכים לעבור פוטושופ בשביל להיות זה ליד זה? דאמ יו קלאמפ. [אגב, הכובע של שאורן זה הכובע של לולוש. יוקו אספה אותו, צבעה אותו ונתנה אותו לשאורן.]

Yami no Kira

New member
מה? לא! O=<

לולוש לא יכול לגנוב אותו מקמואי, כי הוא קמואי. שנמאס לו לחכות מי יודע כמה שנים אז שקלאמפ ימשיכו X...למרות שפומה סובל קצת יותר, ממנו אבל הוא הסכים להיות נער השליחויות של יוקו כל עוד קלאמפ לא ממשיכות את X. <:

D N ANGEL GRIL

New member
טוב מה את רוצה...זה באמת הרבה זמן XD

משעמם לו, אז הוא קפץ לברטניה..ארר..יפן...והחליט להשתלט על העולם בדרך אחרת XDD

Yami no Kira

New member
נוכן~

אבל אז הוא ראה שיש שם עוד כפיל של שאורן! והכפיל שאורן התנהג כמו פומה אז הם נהיו חברים וזה, אבל אז הלך הטוקיו טאוור בגלל ה[היטסוזן]גורל האכזר שהפריד אותו ואת כפיל-שאורן זה מזה! וקמואי החליט לנקום כי הוא לא רצה שכפילת-קוטורי תהיה שישקבב כמו קוטורי האמיתית. אבל לבסוף כפיל-שאורן הרג את כפילת-קוטורי והגורל חוזר על עצמו שנית! O=<

D N ANGEL GRIL

New member
רגע מה? XDDD כפילת-קוטורי לא מתה XDD

וולל..את יודעת..קלאמפ האלה פשוט לא מסוגלות לסיים כלום,אז הן מתחילות משהו חדש...ומסיימות אתזה שם XDD כן!! זה הסוף האמיתי של X!! [ ושששקקטטטט,אל תגידי כלום על הסוף XDDD" מספיק ספיילרתי לעצמי..אני בווליום 4 ..שיישש;;]

Yami no Kira

New member
קלאמפ בחיים לא יסיימו את זה.

הן מעדיפות להתחיל מנגה חסרת פואנטה[קובאטו], שאחרי 20+ פרקים אני עדיין מנסה להבין מה לעזאזל הולך שם וזה לא כי זה מסובך...זה כי זה כ,כ חסר פואנטה שזה מכאיב למוח שלי. ואז הן מחליטות להתחיל עוד "דארק שוג'ו" [גם X היה דארק שוג'ו ונגמר בארטיק קמואי.]. קלאמפ פשוט אל מסוגלות לסיים דברים, בווליום לפני אחרון של טסובאסה הן יחליטו לקחת הפסקה. והאובאות החדשות? זה סתם בשביל לגרום למישהו לקנות את טסובאסה כי זה נהיה כ"כ חופר שזה כואב. למה לי לספיילר לך? O= זה לא שהם ביפ ביפ ביפ ואז הם גם ביפ ביפ והשאר ביפ ביפ ביפ ביפ.

D N ANGEL GRIL

New member
כןהאXDDDD בדיוק מזה פחדתי!

והן כן...הן סיימו קוד גיאס...וכולנו יודעות...זה של קלאמפ XDDDD וקאבוטו...כן...אין לזה עלילה..לא משנה כמה תנסי,קראתי פרק רנדומלי שהיה בניוטייפ...XDDDDDDDDDDD לא קרה שם כלום!

Yami no Kira

New member
קוד גיאס זה של קלאמפ

לא משנה כמה אנשים ינסו להכחיש את זה, קלאמפ כתבו את העלילה, ואת הפאנסרביס ואת החוסר פאנסרביס ואת כל הפלוטהולס שזכינו לראות~ קוד גיאס היה של קלאמפ וזהו, אין טעם להכחיש את זה. הכל היה כל כך קלאמפי, גם החפירות. XDDDD

jack4u

New member
../images/Emo58.gifפרק 201 ../images/Emo58.gif

כן, אז עכשיו אנחנו יודעים מה הקשר בין שאורן לווטאנוקי- הוא האדם שבא להחליף את שאורן ולהוולד לשאורן וסאקורה לוכדי הקלפים במקום שאורן אמיתי, שרצה להחזיר את הזמן לאחור. וכן, זה אומר שסאקורה ושאורן (מ-CCS) מתים, עם כל הצער שבדבר.. וכן, עכשיו אנחנו יודעים למה שאורן כל רגע אמר לווטאנוקי לא להעלם- כי זה יחרבש את כל הזמן חלל שגם ככה חורבש מימי אינפיניטי.. פרק אדיר, אין ספק, אבל זה מדאיג אותי שלא נוכל לראות את העבר של יוקו וקלאו או של הרביעיה קאמוי-פומה-וכן הלאה, כי טסובאסה עומדת להגמר בקרוב.

למעלה