פרק 2: לאוטימה נוצ´ה.

פרק 2: לאוטימה נוצ´ה. ../images/Emo104.gif

טוב, אני יודעת שזה לא הספר החמישי או הגברת האפורה-דור ההמשך או משהו כזה, וגם הפרק הזה ממש ממש קצרצר (כי לא היה לי רעיון איך להמשיך אותו בצורה יותר טובה), אבל בכל זאת אני אעז ואומר: מבית היוצר של ליליאס:
פרק 2 של לאוטימה נוצ´ה
ועוד הערה לסיום- זהו הפיק הראשון שיש לו שם כבר מההתחלה! (ויש עוד פיק בדרך)

*הקפצה אלגנטית*../images/Emo175.gif../images/Emo104.gif

זה הדבר היחיד שהיה שלי להדביק... * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * *

והעיקר שכחתי לשים תוכן ../images/Emo175.gif../images/Emo104.gif

בלה בלה בלה בלה בלה בלה מרצ´נדייז עושים לי בחילה. נשבר לי לחכות לספר החמישי, ומפגשי פורום יש רק ביום שישי! -הי, זה יצא יותר טוב ממה שחשבתי!-

תפתחו את זה, יצא לי טוב.../images/Emo175.gif../images/Emo104.gif

הקפצות, עוף, ובלה, מרצ´נדייז עושים לי בחילה! נשבר לי לחכות לספר החמישי, ומפגשים-עושים רק ביום שישי! גם אנחנו אוהבים אותך- והפיקים של אור זה סיפור הצלחה! לאברבאנל עושים מנוי, כך נראה פורום ה"פ מצוי!

Run Newbies Run

New member
את יכולה בבקשה..

לנסות להגיב לעצמך פחות? את סתם מציפה את השרשור, וזה גורם לאנשים לא לרצות להגיב לזה.

Nagini Potter

New member
איזה סיפור יפה!

הכתיבה נורא ידידותית (חיחי..... עכשיו היא תשב כל הלילה ותנסה להבין מה "ידידותית" אומר!), באמת! פשוט אין שום מילה אחרת לתאר את זה. יש מתח, אין יותר מדי מריחות (כמו שיש יותר מדי בסיפור שלי
), ישר ולעניין ומאוד מעניין. מצפה להמשך בקרוב!! Nagini Potter

Hermione HP

New member
יו... זה היה מהיר! ../images/Emo20.gif

בכל אופן, אני שמחה שפרסמת! *קוראת*

Hermione HP

New member
יו.. מקסים!!!!!!../images/Emo20.gif

ו.. עשית קצת תיקונים, לא? כי זה יותר טוב, אני חושבת...
(או שפשוט התרגלתי...
..) אני מוסיפה לפה תיקון קטן שעשיתי... פשוט יש מקומות שקשה לדעת מי מדבר.. *מקווה שהתיקונים נשמרו* ו.. תמשיכי! זה מעולה!

Hermione HP

New member
ו..עוד משהו..../images/Emo20.gif

"היי רון!" קידם הארי את פניו. רון לא נראה מאושר. "קיבלתי אולטימטום מאימא שלי- אני חייב לעלות בכל המקצועות בחמש נקודות, ובשיקויים 10! אין לי מושג איך לעשות את זה!". אחרי "רון לא נראה מאושר." צריכה להיות שורה חדשה, כפי שנראה לעיל.. אחרת זה מבלבל, וחבל... חוץ מזה, יצא לך פאנפיק מבריק!! גדול!! מקסים!! נפלא! מופלא!!!!! נהדר!!!! מדהים!!!! ו...תמשיכי!

Hermione HP

New member
נכון..../images/Emo20.gif

הם בעקרון לא כל כך נראים לעין, אבל כשאת קוראת, זה משנה. היו כמה פעמים שהתקשיתי לשייך שורה למי שאומר אותה, וזה יצר קצת בעיה ברצף הקריאה שלי...
בכל אופן, כשמישהו מדבר, תעשי שורה חדשה.. אם רון אומר משהו, ואז הרמיוני עונה, אז את מה שהרמיוני אומרת בתגובה אליו (או לא בתגובה אליו) תעשי בשורה חדשה... והפיק ממש ממש מעולה!

תודה...../images/Emo175.gif../images/Emo104.gif

אבל כנראה שאת אחת הבודדות שחושבות ככה. הוא לא יזכה להרבה פופולריות...

Hermione HP

New member
ולמה זה?../images/Emo20.gif

חוצמזה, כולם פה קצת עסוקים בחופש.. חו"ל, טיולים, שינה...
או שהם סתם סנובים.. תמשיכי לכתוב!!!!!!!!!!! אגב, יש לי ניק משנה! Her my oh nee

angel of Death

New member
אוף כל פעם שאני קוראת את הפיקים ...

שלכם אני נזכרת כמה שאני עצלנית שמתעצלת לסיים את הפיק שלה... ושלא תבינו לא נכון יש לי אותו כתוב הבעיה היחידה היא שה על דפים, כי התחלתי לכתוב אותו כשלא היה מחשב לידי (לפחות לא באותו הרגע...) בכל אופן קסנדרה פוטר הכישרונית (ששמה הפרטי פרח
מזכרוני כרגע..) המשיכי ככה אני אוהבת את מה שאת כותבת.. כרגע בכל אופן אני ניגשת למאכה - אני צריכה לסים את הפיק שלי - מה גם שיש לי עוד שלושה פרקים כתובים. על דף!!!

מאוד יפה!../images/Emo45.gif../images/Emo19.gif../images/Emo180.gif

אבל לדעתי פרק צריך להיו יותר מעמוד וחצי.

למעלה