פרק 16- חצי שעה מנתב"ג

YossihNew

Well-known member
|מטוס|

איך יהיה לשלי עם יוני?

האם רונה תצליח להשיג עזרה?

ויותר חשוב- האם היא תספר למישהו על אוקו החייזר?

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
כמה פעמים באירועי הפרקים הקודמים שמעתי את בר אומרת "הכול צולם"?

החצי דקה הארוכה ביותר שראיתי. אמורים, אמורים. אתה לא אמור להיות מת? להתאבד?! לא להיות קרוב לתפקידים ממלכתיים לפחות עוד שלושים שנה?! לא יפה לעשות את זה לרונה. להגן על המולדת הוא אמר? זה המשפט מהשמינייה. לא אהבתי את היותם הזה.

אז היא לא מתה. אז היו עושים איזה משהו בהפקה כדי שאני אבין שהיא חיה ולא אמורה לחיות. אח, אם ראשי ממשלה היו לובשים את זה ליתר ביטחון.

לא החזרת לה את הסיר. איזה יופי. אה, מילי זרקה אותו. למה כולם קוראים לאריק חיידק? אני לא יכול. בר משחקת את שלי כל כך טוב אבל אופק צריך לעשות את יוני הכי מגוחך בעולם וזה לא עובד לי. הם לא יגמרו ביחד בסוף. והייתי אומר ברוש אבל בואו. ושחר ובר כבר שיחקו פעם זוג.

מוזר לי שרונה מקבלת עלילות חשובות יותר מכולם.

בטח נרגע, בטח.

מסכנה שלי. אני לא אוהב את יוני. אפשר להרוג אותו בסוף העונה?

למה היא מציצה כל הפרק?

אני לא עצוב בשביל יוני. לא, אל תגידו לי שאיריס תהיה זאת ש... פינטו רוצה להרוג המון אנשים. אני לא אוהב שהעלילה הזאת היא מחוץ לילדים.

ממשיכים כשהבת שלך מחליטה. זה לא משחק כזה אמין.

רציתי שרונה תהיה קשורה משפחתית למישהו. כמובן שהיא לא, המשפחה במילווקי. ולמה אני מתעקש לשדך בין יוני ורונה? בן אדם, אתה מוזר. נום, נום, הלוואי שלא תקום.

ואת בטח גם לא קשורה לחיילת ההיא שהייתה עם טטרו ודקל בכל עניין חלב האם. למרות ששתיכן אתיופיות בשם עדן. אז יותם לא טיפש. לא, הוא לא בדק אם היא מתה. עכשיו הוא ימות.

היה נגר? בסדר, היה נגר. בסוף נגלה שאוקו לא הרג את אלי. עזבו, בסוף נגלה שאלי חי.

הוא יחנוק אותו. חממיסט כושל. הסוד הכי שמור במדינה, כשהשר מעורב תמיד הסודות דולפים.

אי אפשר, השמיים סגורים. אה... פתוחים. אה... לא משנה. טיסה לאתונה? אה... אני לא חושב ש... אני מקווה שלא מדובר במטוס קל. עכשיו רונה מתה-חיה.

ממתי רונה הדמות הראשית? הם לא קידמו אותה ככזאת ועכשיו היא הדמות הראשית, לעזאזל, היא הופיעה בפרק הזה הכי הרבה וסקיי לא!

יותם הידוע בכינויו "חמי רודנר הצעיר". פרק מוזר.

היא בחדר של יוני! נשבע לך! תירה אם צריך! לכי תדעי, איריס. אם רובי התחבא בכדורי סל...

איך היא עלתה?

אה, ההוא...

אל תדאג, יותם, בטח המטוס יתרסק בים או משהו. לא? וזה סוף של פרק מוזר, ואולי של דמות יותר מוזרה...​

שיר m

Well-known member
למה אתה כל כך שונא את רונה? זהו, נגמר החלק שלה. היה הכי מעניין אגב.

בר אכן משחקת מעולה.

ואני די בטוחה שאלי חי למרות הכל.

YossihNew

Well-known member
לא שונא... לא מבין את העובדה שהיא קיבלה השבוע יותר זמן מסך מכל הדמויות הראשיות.

ועוד לא הכרנו אותה לפני.

שיר m

Well-known member
אוקיי, אז רונה חיה, יותם מטומטם, ואיריס יודעת הכל.

עכשיו נחכה שאיריס תגלה את סקיי.

אגב מעניין אותי איך איריס ורונה כאלה חברות, אם היא כולה חודשיים בארץ...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק טוב , אבל גיורא , זה כבר מתחיל להתיש שאתה חוזר כל פעם לפלאשבק שקרה ... אני יודע שז חוזר לתמונה השלמה . אבל די ...

igloo2

New member
רק לי רונה ממש לא נראית כמו חיילת? יותר כמו מילואימניקית... שלא לדבר על עדן שנראית לפחות בת 30 (מחילה מהשחקנית אם היא פחות)
זה מצחיק שהאתיופים היחידים בסדרה הם המנקה/אינסטלטור בקפה ואפסנאית. ובאי זה היה משרת/עבד של אשכנזיה קשישה. בכלל לא גזעני :ROFLMAO:

אני מת על שלי,היא דמות גאונית. וכלבה אמיתית |כלב|

לאן נעלם חגי?

למעלה