פרק 12 - שיא הפחד

RossieL

Active member
בסדר, בסדר, סקיי קוסטר

אני בקושי יודעת להגיד אם טסטות זה נכון, אז סקיי קוסטר?
אבל הייתי חייבת לקרוא למתקן איכשהו, אז הכי קרוב שיכולתי לדמיין היה בנג'י.
מתנצלת מעומק הלב

**סתם הערה: בחיים, אבל בחייםםםםםםםםםם לא אקפוץ בנג'י
בחייםםםםםםםםםםםםםםםםםם לא

JAMES DEAN

New member
פרק 12 - שיא הפחד

המירוץ מגיע לשיא חדש של פחד במשימת האקסטרים של חג המתים המקסיקני.

אם אתם חובבי קולנוע כמוני אז בטח תזכרו את הקטע הזה בג'יימס בונד.
זה צולם במקסיקו סיטי בחג המתים.

ny22

New member
מנהל
פרק נחמד מאוד... רק שהמשימה

של החג המתים הייתה ממש לא רגישה (בגלל טוהר ואוולין) - ממש כמו בעונה הרביעית (עם יוכי ואמא שלה, אאל"ט זאת הייתה העונה הרביעית).
&nbsp
הזוגות עצמם חמודים

ny22

New member
מנהל
הייתה משימה שקשורה לאמא בארגנטינה

(בגלל כל הסיפור של מרקו [הלב]).
ולכל מתמודד שמו תמונה של אמא שלו (הגוף של אמא של מרקו + תמונת פנים של האמא של המתמודד או המתמודדת).
אבל בגלל שיוכי באה ממשפחה חרדית - אצלה שמו במקום תמונת פנים צבע (כלומר, משטח ללא תמונה).
היא כמובן ראתה את זה וישר התחילה לבכות

באמת שזה היה חוסר רגישות מצד ההפקה...

AA86

New member
לצערנו בריאליטי להפקה אין שום רגישות, הכל רייטינג

אגב, באותה משימה חוסר הרגישות היה גם כלפי מתמודדים אחרים.
אם זכרוני לא מטעני, אוריאל יתום וגם וווה ללא אמא.

הכל בשביל דמעות ורייטינג.

סטילהוק

New member
פרק ענק

ראשית, כל הכבוד לאן וירדן הפייטריות הקטנות שלא מאכזבות אותי בשום פרק ופשוט כיף לראותן ואת החברות האמיצה והתמיכה ההדדית והאינטרקציה ביניהן לאורך כל המירוץ. הפעם הן היו היחידות שידעו אחת על השנייה הכל ואן לא היתה צריכה לבצע את הקפיצה החופשית המפחידה, ולכן הן היחידות שיצאו מהמשימה הזאת הכי מהר ומבלי לבצע את הקפיצה המפחידה, מה שאפשר להן להתקדם ולעבור עוד שני צמדים ובכך להרוויח המון זמן יקר במירוץ. אין ספק שהקשר של החברות האמיצה ביניהן חזק מאוד, ושאפו ענקי לשתיהן על התפקיד הסודי בצה"ל כמפענחות צפנים סודיים בבור, זה אומר שהן מיוחדות חכמות ואינטליגנטיות, כי לא כל אחת יכולה לשרת בתפקיד כל כך חשוב ומורכב. ועוד לפני שגיליתי את זה לגבן שמתי לב שיש לנו פה עסק עם שתי בחורות מאוד חכמות ואינטליגנטיות.

לעומת זאת, הכעיס אותי לראות איך שוב עזרו לצמד המאוס של השוטר והכבאי במשימת בועות הסבון המעצבנת שלא מעט צמדים נתקעו בה זמן רב. הרי זה לא הגיוני שכל הזמן רק הם מקבלים עזרה, ועוד ממפריח הבועות המקצועי שהתעקש משום מה להיצמד דווקא אליהם ולהסביר להם בדיוק איך מבצעים את המשימה נכון, לכן לא פלא שיחסית הם עברו אותה בין הראשונים. בניגוד להלן שללא שום עזרה הצליחה לעשות אותה כמו גדולה והיא ורגב יצאו מהמשימה הזאת ראשונים.

נטע ממשיכה להיות האטקרציה הבידורית של המירוץ, והצרחות שלה זה משהו שלא מהעולם הזה, בקלות היא יכולה להשתתף בסרטי אימה. ויש לה קטעים פשוט קורעים מצחוק, כמו למשל הקטע שהיא סיפרה על הבאנג'י שהיא ועומר עשו ומרוב פחד היא נשכה אותו וננעלה עליו עם השניים כמו אמסטף.

גם המוריות שבתחילת המירוץ נראו חלשות ואבודות נותנות הכל ומוכיחות שמגיע להן השלבים שאליהם הן הגיעו בכוחות עצמן במירוץ. חבל רק שהידיעה על פציעתה של אחת מהן שבגללה הן נאלצו לפרוש מהמירוץ מלווה אותי ברקע לאורך כל המירוץ, מה שמפריע לי להתחבר אליהן יותר.

הלן באמת אחת החזקות במשחק הזה, לא פלא שטוהר היה מעדיף להשתתף איתה במירוץ במקום עם אשתו אוולין שהוא לא מפסיק לרדת עליה ולהגיד לה בפנים עד כמה היא חלשה פיזית ומנטלית. וגם הנושא הכואב של מותו של בנם לני עלה הפרק והצליח לגרום לשניהם להזיל דמעות ולדבר עליו.

לראשונה העונה האחים השרירנים קיבלו עצור גם הם ביחד עם רגב והלן שמקבלים עצור קבוע וכבר רגילים לזה ולוקחים את זה יותר בקלילות, אך לעומתם דניאל ואליהו ממש התעצבנו שקיבלו עצור ותגובתם יצאה מכל פרופורציה, כי מי שמשתתף במירוץ למיליון צריך לקחת בחשבון שיקבל עצור, פרסה או כל דבר אחר שיכול לעכב אותו או לגרום לו לבצע שני משימות במקום רק אחת, ושזה חלק מהמשחק ואין מה לעשות, הרי גם הם שמים עצור לצמדים אחרים.

ועדי ומיתר הפעם ממש נשברו, יותר נכון מיתר, כי עדי הרבה יותר חזקה ממנו נפשית ומנטלית, ואם היא לא היתה ממשיכה ומרימה אותו במשימת בועות הסבון לא בטוח שהם היו עוברים אותה ומשיגים את הצמדים האחרים במירוץ במשימת חג המתים והקפיצה החופשית המפחידה.

על פי הקדימון לפרק ההדחה נראה שהולך להיות אפילו יותר קשה, כי אם אני לא טועה, ראיתי את אחד השרירנים עם מסכת הנשמה על פיו. והקוביות של המבנה שהם צריכים לבנות נראות מאוד כבדות עבור הבנות שאני מחזיק להן אצבעות שלא יישברו ושיצליחו לעבור גם את המשוכה הזאת בשלום ואולי אף להגיע לשטיח של רון שחר ראשונות, או לפחות במקומות הראשונים.

Gרר

New member
אם אן וירדן לא בגמר אין צדק בעולם

מי היה מאמין שהשתים האלה יתגלו כהפתעת המירוץ. שאפו.

סטילהוק

New member
כבר מתחילת המירוץ שמתי לב שיש בהן משהו מיוחד ונקשרתי אליהן

ובעיקר לפייטריות שלהן ולזה שהן לא נשברו ולא ויתרו גם כשהן היו אחרונות במירוץ.

ny22

New member
מנהל
בבקשה להבא -
....

ולא לכתוב את זה בכותרת בבקשה

ככה מי שלא שלא רוצה לדעת ספוילרים יוכל לא לדעת...

Gרר

New member
איזה ספיילר?!?! זאת הבעת משאלה אין לי שום אינפו וואטסואבר

כתבתי שאני רוצה לקוות שהן בגמר מה שאומר ש... אין לי מושג אם הן בגמר או לא. זו רק התקווה המאד לא מבוססת שלי...

ny22

New member
מנהל
סליחה
איזה פאדיחה
טעות שלי

משום מה הייתי בטוח שכתבת שהן לא בגמר!
בימים הקרובים אמחק את ההודעה....

סטילהוק

New member
זה לא ספויילר, הרבה מהצופים רוצים שהן יזכו

העונה אין הדלפות לגבי המיקומים של הזוגות לאורך המירוץ ובגמר.
הדבר היחיד שידוע לכולם מהתקשורת זה שהמוריות נאלצו לפרוש מהמירוץ בגלל פציעה של אחת מהן. אבל היה רשום שזה קרה כבר בשלבים הראשונים של המירוץ, ובינתיים אני רואה שהן בסדר גמור, כך שאולי מדובר פשוט בפייק ניוז.

ny22

New member
מנהל
צודק, טעות שלי

סליחה

&nbsp
לא ידעתי את זה...
(את מה שכתבת בהמשך ההודעה).
תודה

RossieL

Active member
אז, מה היה לנו?

טוב, אז עכשיו אני פנויה לכתוב רשמים מהפרק האחרון של המירוץ.
אתחיל בנטע. [התגובית הקודמת נכתבה תוך כדי שצפיתי בהקלטה, ככה, ב LIVE]

מודה שלא ממש חיבבתי את הילדה הזו בהתחלה, אבל!! ככל שנוקפים הפרקים, מתגלה לי ילדה עם חוש הומור לא רע בכלל, שחקנית טאלנטית
ואפילו ה"טיפשות" שהיא מפגינה מידי פעם, נעשית חיננית בעיני.
כן כן, לא כל אדם שלא יודע כל דבר הוא אינפנטיל או אימבציל או סתם אידיוט.
ונטע, בעיני, היא כמו חתולת רחוב, יודעת מה שהיא צריכה ומה שמשרת אותה.
ולכן, כשצפיתי בפרק האחרון, כל מיני תגובות שלה מהמירוץ ומהטסטות [ככה אומרים? טסטות?] פשוט הרסו אותי.

והפרק
היה מגניב, במיוחד המשימה של הב'אנג'י.
אם אני שם, קשורה למישהו, הייתי מתפללת שבן זוגי למירוץ לא ידע את כל התשובות, העיקר שאוכל להיות מיורטת

ווי, זה מפחיד רצח, אבל זה מגניבבבבבבבבב
כל כך קינאתי בכל אלו שקפצו.
הייתי מוכנה להתחלף עם כל אחד מהם. אפילו פעמים

ולענין המשימה הזו וההשפעה שלה על טוהר ואוולין.
אין ספק שהניסוח של המשימה היה מטלטל עבור שניהם, טלטלה שבהחלט עברה גם אלינו, הצופים. וזה היה מרגש וכואב ומעצים.
אני לא חושבת שהיה בזה שום ביזוי ו/ או המעטה בכבוד המתמודדים. בעיני זה היה כמו מבחן נוסף נוכח המציאות שהם נאלצים להתמודד אתה ועם הזיכרון שילווה אותם לעולם ועד.

משימת התירס והקורנפלור
ווי, איזו משימה בעייתית.
1. לשקוע בתוך העיסה ... אמא'לה, מתוך כורסתי הנוחה בבית הרגשתי את כובד הקורנפלור שמאיים להטביע אותי ולהצמיד אותי בלי שאף אחד יוכל להזיז אותי שוב לעולמים.
זה היה נורא
2. ותוך כדי תנועה תמתמדת, כדי לא להיתקע בתוך העיסה, לקלף תירסים שתלויים בגובה - נו באמת, לפחות היו מתאימים את עמודי התירס לפי הגובה של המתמודדים, שיהיה שווה באופן יחסי והוגן.
אז או שלא חשבו על זה או שחשבו שהאתגר עבור הנמוכים יותר יהיה פשוט עצום יותר.
כך או כך, אחת המשימות שפחות 'אהבתי' עד היום.

משימת בלוני הסבון
אין לי מה להגיד.
זו היתה משימה כמעט על סף הבלתי אפשרית, אבל היתה אפשרית כי כולם בסופו של יום ביצעו אותה, אבל היא היתה מורטת עצבים.
וזה היה ניכר בכולם, בעיקר בצמד החזק מיתר ועדי.
שאפו לעדי שהפגינה אורך רוח בל יתואר ולא נתנה לאכזבה והיאוש להשתלט על מיתר. אמנם אחרונים במשימה, אבל עשו זאת.

עצור
ווי, אליהו ודניאל קיבלו עצור.
אין ספק שכל מי שמקבל את ה'עונש' הזה מרגיש שהמירוץ נשמט לו בין האצבעות.
והתגובה של שניהם? חלק יגידו שהיתה מוגזמת, אבל אני בהחלט מבינה את ההרגשה.
הם מבינים שהם מאיימים על שאר הזוגות והם עכשיו על הגריל.
בתוך תוכם הן גם מבינים איך הלן ורגב הרגישו פעם אחר פעם בעצורים והפרסות.
מבחינתם, עכשיו המירוץ באמת התחיל.

ואפשר לשבת ולנתח צמד צמד אבל אז יידרש לי המון זמן [שאין לי] ולכן, בסיכומו של פוסט:
היה פרק טוב, חלקים בו היו פחות טובים/ מענינים בעיני,
צמד המוריות ... חמדמדות, [איך, איך בתוך כל הטירוף של המירוץ היא מוצאת זמן למרוח ליפסטיק...]
צמד כוחות ההצלה ... ב'סדר כזה,
הלן ורגב ... וואלה, משהו בי מתחיל להיפתח אליהם,

ולסיום סיומת:
אן וירדן - הן מפתיעות ובגדול.
שתי קטנות וצנומות אבל גדולות ועצומות.
אם ימשיכו כך, אין ספק שנראה אותן בגמר.

למעלה